Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugo wesele

chcialybyscie oddzielny bar z alkoholami, drinkami na weselu

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem to jest fajny pomysl, zwłaszcza dla Pań, które na pewno chetnie napija się jakiegoś ładnego kolorowego drina a nie tylko wóde z kieliszka:p moja koleżanka wynajęła barmana z firmy craicford i była zadowolona, drinki fajnie też powychodziły na zdjęciach no i serwowali też kawę jak juz ktoś nie dogorywał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszmeks
Nie - nam wyceniono to na ponad 2 tysiące. Przecież to masakra... A pewnie kilka osób wypiło by te drinki. U nas i tak jeśli już wchodzą w grę drinki to klasyczna wódka z colą. Mieliśmy na imprezie wódkę, która była pod te drinki optymalna, mowa o Pure Vodka. I to rzeczywiście smakowało. A te kombinowane alkohole, dziwne driny... to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam trochę inaczej. Na barmana nie miałam kasy. Po prostu postawiłam kilka typów alkoholi i ewentualne dodatki do tego - soki, zioła, lód, przerózne poprawiacze smaku. I tak najwięcej schodziło Pure Vodka, ale dziewczyny łączyły to w różny sposób. Wina u nas poszło bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa780
Ja mialam dosc nietypowy drink bar. Zamowilismy po prostu drinki w parze od vaporti- goscie wdychali alkohol i swietnie sie bawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio się zrobiło modne mieć barmana na weselu, pełno jest tego typu ogłoszeń w sieci np. http://todoslubu.pl/barnianka-barmani-na-waszym-weselu,o338 Osobiście nie miałam na weselu, żadnego dodatkowo alkoholu oprócz czystej wódki. Tradycja to tradycja :) Aczkolwiek byłam na weselu znajomych gdzie był barman i miał robotę może przez 5 min na samym początku jak ciekawe ciotki zamówił sobie drinki i tyle. Koleżanka potem bardzo, żałowała że go zamówiła bo kosztował sporo a atrakcja nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poselski
Ludzie mają różne podejście, ale ogólnie drinkbar to kosmiczne koszty. Postawisz ludziom dobrą czystą wódkę na poziomie Gutt Pure, jakiegoś whiskacza, gin i dodatki do alkoholi, a będą sobie sami robili te driny. Jeśli was stać to róbcie drink bar, ale żeby to było specjalnie niezbędne, to bym nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma taką możliwość to fajną opcją jest mieć barmana. Teraz większość kobiet woli popijać kolorowe drinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×