Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dentysta w krakowie dla dzieci

poszukuje sprawdzonego dentysty dla dziecka w krakowie

Polecane posty

Gość dentysta w krakowie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tez
polecam DentAmerica, jak rowniez pracujaca w niej dr Konturek,ma rowniez swoj gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za sklepem billa (póżniej elea a terz nie wiem jak sie juz nazywa) jest przychodnia stomatologivczna dla dzieci tam mozna popytac. ja osobiscie poleam centrum stomatologiczne Bajka na Węgrzchach (przy wyjezdzie z krakowa w strone warszawy) Ja tam chodze i jestem zadowolna. Nie wiem jakie maja "podejscie" do dzieci ale myśle ze sa naprawde profesjonalistami wiec i z tym sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog w Nowej Hucie
Powracajac do tematu,zeby nie zakładac nowego watku,ja teraz odkryłam dzieki mojej znajomej gabinet w Nowej Hucie i dr Anne Król.Ma świetne podejscie do dzieci i jakoś bez płaczu udaje sie nam przejsc kazda wizyte,to numer do gabinetu 607-116-363

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam dr
Joannę Podobińską na ulicy Szkolnej w Krakowie (Wola Duchacka). Chodzę do niej od lat, jest bardzo dobrym stomatologiem i co ważne bardzo przykłada się do profilaktyki. Od dziecka, pomimo dbania o zęby miałam próchnicę, bo mam bardzo ciasno ułożone zęby, no i zawsze było coś. Tymczasem odkąd u niej wyleczyłam wszystko, to od 5 lat chodzę tylko na zdejmowanie kamienia, piaskowanie i lakierowanie. Chodzę do niej również z moim synkiem. Pomimo, że jest okropnie niegrzeczny, pani dr b. dobrze radzi z nim sobie na fotelu. Mały nie ma próchnicy. Jest u niej znieczulenie The Wand. Jest też takie centrum stomatologii na rogi Wielickiej i Bieżanowskiej. Bardzo długie godziny otwarcia, znieczulenie The Wand i możliwość ozonowania zamiast borowania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkresne niebo
wiesz myślę, że zarówno w przypadku dzieci, jak i naszych mężczyzn przyda się dentysta z super podejściem do pacjentów. Nie wiem od czego to zależy, ale panowie na samą myśl o wizycie u dentysty oblewają się zimnym potem, przynajmniej mój mężczyzna tak ma. Ale wysłałam go do doktora Rozwadowskiego i jest już lepiej. Doktor Tomek ma świetne podejście do pacjentów, do małych i dużych więc myślę, że śmiało możesz iść do niego ze swoją pociechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helelkkka
Możecie również zajrzeć tutaj www.dentist.com.pl Dla mnie jest to jedna z najlepszych klinik stomatologicznych jeśli chodzi o Kraków. Profesjonalne leczenie w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
ja mojemu synkowi ozonowalam zabki kilka pierwszych lat zycia. nie jest to tanie, ale skuteczne i nie zostawia czarnych przebarwien . chodze z nim do Kowdentu. maja najnowoczesniejsza technologie. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenuszka
Helka ile płaciłaś za leczenie ząbków w Dentist ? Sama musze poszukać dobrego stomatologa , bo moje dziecko zaczyna niestety walkę z próchnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onesłomka
Mysle ze to wszystko sprawa indywidualna. Tutaj trzeba po prostu wybrać sie na pierwszą wizytę i będziesz wszystko wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anubik
Warto rozglądnąć się za gabinetem, który jest bardzo przyjazny dla dzieci, moja siostra zabiera swoją córeczkę na Kamienną , chyba do DENTestetica). Gabinety mają specjalne wizyty adaptacyjne, które umożliwiają zapoznanie sie dziecka z dentystą, mają też całkowicie bezbolesne leczenie, leczenie z użyciem gazu rozweselającego itd. Teraz czasy trochę się zmieniły i nie jest aż tak źle, kiedy my byliśmy dziećmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka9876
Dobre podejście mają w tej klinice http://stomatologiadziecieca.com/, moje dziecko nie bało się usiąść na fotelu a to już był pierwszy, duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena L
Wraz z córką chodzimy do Luxdentica. Gabinet znieczula bezbolesnym komputerem zamiast strzykawką. Dentystka mówi na to "Magiczna Różdżka" co wywołuje śmiech u mojego dziecka. Klinika ma świetne podejście do najmłodszych. Standardem są wizyty adaptacyjne, uczące dziecko jak myć ząbki, kim jest dentysta oraz jak może nam kiedyś pomóc, gdy zaboli nas ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Rzeczywiscie sie zgadzam co do wyboru dr Żarowa. On też ma bardzo dobre podejście do dzieci wiec na pewno własnie warto jest sie tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcu123
A zna może ktoś Anne Król z dentalux http://www.dentystanowahuta.pl/ bo zapoznałem się z opiniami na znany lekarz .pl i wszystko wydaje się być w porządku, a będę miał u niej wizytę za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu chodzę do Galerii Uśmiechu, bardzo lubię ten gabinet, mają bardzo wysoką jakość usług i fantastyczne podejście do pacjentów, do tych małych też. Bardzo dbają o to, żeby dziecko się dobrze czuło, żeby się nie bało otworzyć buzi i potem wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostrzenica była z mamą w Denta Med Na Zjeździe 13. Bardzo chwaliła lekarkę, która zajmuje się leczeniem dziecięcych ząbków- doktor Żak. W imieniu siostry i siostrzenicy gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareciak
Zobaczcie to - http://dentlux.pl/ To Warszawa, ale jeśli faktycznie macie z dzieckiem problem to warto się wybrać. Mają całkowicie inne podejście do dzieci - są pod to przygotowani, bardzo wysoki standard wyposażenia, ekrany z bajkami, książeczki, jest kolorowo, dużo śmiesznych przedmiotów. W zasadzie od wejścia potrafili zmienić podejście naszej córki tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam tam teraz na przeglądzie zębów i teraz postanowiłam wziąc sie za moje uzębienie, bo troszkę to odpusciłam, a nie powinnam, bo moze dałoby sie uniknąc leczenia kanałowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo przeprowadzki do Krakowa wciąż leczę się jeżdżąc z wizytami do stomatologa w Olsztynie. Moim zdaniem ten lekarz to najlepszy fachowiec na świecie, sprawił, że przestałam się panicznie bać zabiegów a jednoczesnie wyleczył mi w kilka wizyt najbardziej psujące się zęby. Dla zainteresowanych http://www.rojekdental.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasto8
W Krakowie niestety nie znam, ale jeśli jest ktoś z Olsztyna to z ręką na sercu polecam http://sujka.com.pl ;) miła i profesjonalna obsługa. Leczenie kanałowe zeba bezbolesne. Pan stomatolog ciagle coś opowiadał nawet nie wiedziałam że na fotelu spędziłam 1.5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje zajrzec do Stomatologii Cichoń, zakładałam tam aparat, za dwa miesiące ściągam i już się nie mogę doczekać efektu! :D wszyscy mieszkańcy Krakowa będą mieli okazje podziwiać moje nowe zęby, bo nie zamierzam przestać się uśmiechać, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gembe
Trzymajcie namiar na coś rzeczywiście sprawdzonego - http://www.stomatologia-stencel.pl/ ale to dopiero w Chorzowie. Też robiliśmy spory kawałek do tego miejsca, ale po prostu nasze dziecko miało tak poważne problemy z zębami, że nikt w okolicy nie potrafił pomóc. Ale było warto robić te kilometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję sprawdzonego dentysty dla dziecka, ale ze Szczecina. Mógłby ktoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Szczecinie znalazłam klinikę Froe ( www.froe.pl ), która radzi sobie z maluchami i to w samym centrum (na ul. Panieńskiej). Mój syn chodzi tam już ponad rok i nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Zobacz sobie ten gabinet stomatologiczny dla dzieci http://www.stomatologiadziecieca.com/ Moim zdaniem jest genialny :) Dzieciaki czują się tam swobodnie, dentyści mają do nich odpowiednie podejście i w większości przypadków nie ma płaczu. Mi osobiście sie tam bardzo podoba i chyba zacznę zaprowadzać tam moje córki na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×