Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja to mam pecha do facetów

wstrzasajacy sms!!!

Polecane posty

Gość ja to mam pecha do facetów

od jakiegos czasu spotykam sie z facetem z innego miasta...nie jestesmy para poprostu sie spotykamy...widzielismy sie kilka razy...raz on byl umnie innym razem ja u niego, byly tylko buziaki i przytulanie...pisze ze teskni ze chcialby sie zobaczyc...myslalam ze mnie lubi i traktuje powaznie a dzisiaj odbieram smsa tresci"chcesz sie kochac czy ostro rznac?" szok i jeszcze raz szok poczulam sie jak tania dziwka...odpisac mu czy poprostu zerwac ta znajomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jasne jak słońce
że mu się numery pomyliły ! Ten sms miał być przeznaczony dla jakiejś innej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567......
ja bym odpisała krótko ....zostawiam bez komentarza żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz że chcesz
żeby on się sam rżnał ostro, najlepiej piłą mechaniczna z Taxasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja ...
Zgadzam się, to nie było do Ciebie .... :D Mu się numerki pomyliły ... ciekawe, czy się skapł ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja ...
Bo jeśli musiał od razu wyczyścić ... aby trzecia nie przejęła .... :P To może nawet nie wie, że do Ciebie poszło .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha do facetow
a wydawal sie taki normalny i wyrozumialy...czy kazdy facet ma dwie twarze???? jesli pomylily mu sie numery to juz wogole zenada...zemna sie spotyka na rozmowy a z inna sie znie po kontach...taki kurwa uczciwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, ze dostałaś ten sms przez pomyłkę. Bardzo szczęśliwą zresztą-pomyśl co Cię ominęło. A to odpowiedź z piłą autorstwa Lukrecji zdecydowanie warta 20 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
na stówę nie Ty miałaś być adresatką tego smsa ! I tylko możesz się z tego cieszyć :-) O tej pile super, możesz mu tak śmiało napisać. Swoją drogą, ciekawe, czy zauważył pomyłkę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha do facetow
po glebszym przeanalizowaniu sytuacji stwierdzam ze bedzie go wiecej kosztowalo zachodu dochodzenie dlaczego sie doniego nei odzywam...a innym panom jak narazie podziekuje...przestalam wierzyc ze istnieja pozadni faceci...zapisze si ena joge :) a on niech sobie rucha co popadnie i zycze mu jakies przesympatycznej choroby wenerycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .. a ja jade do swojego kochasia do brydzi na 3 dni ...i na kochanie i na ostre rzniecie...mmm ..uwielbiam z nim to robic!!on byl u mnie 4 razy ...w koncu (z uwagi na moja prace) moge jechac ja do niego ..juz sie nie moge doczekac...miauuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos inny wysylal smsy z jego telefonu, ja bym odpisala, ze jak chce to moze sie ruchac ale nie ze mna i niech sie zastanowi czy dobrze wybral adresatke wiadomosci debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha do fcetow
mialczydelko ja rozumiem ze jak sie jest para kocha sie druga osobe i uprawia sie seks to mozna sobie pozwolic na tego typu smski podkrecaja atmosfere....ale nie sa one mile widziane jak jest z facetemna etapie calowania nawet nie rozmawialismy o seksie nie uprawialismy go...poczulam straszny niesmak,, ale chyba dziewczyny maja racje ze to pomylka, bylam u niego w zeszly weken i nocowalam i zachowywal sie bez zazutu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
moze ktos inny wysylal smsy z jego telefonu, Dlaczego kobiety probuja zawsze wymyslac jakies bzdurne usprawiedliwienia? Jakbys zastala swojego facet na jakiejs babie, to tez pomyslalabys, ze np. sie potknal i na niej wyladowal?:D Podejrzewam, ze facetowi sie pomylily numery, takze dziala na dwa fronty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojj
Przecież kobiety tez tak robią jet to nie porządku ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha do facetow
wredniak masz racje znajomoscina odleglosc to zenada jak widac a kobiety lubia sobie wszystko tlumaczyc tak juz mamy...dlamnie nei ma znaczenia czy ten sms byl pomylka czy mial trafic domnie...obywa warianty minei odpowiadaja...choc ciekawa jestem dalszego rozwoju sytuacji...czy sie koles wogole skapnie ze cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto inny wysłał sms-a. Jasne że tak. Przecież to oczywiste. I genialne w swej prostocie!!! Czemu kobiety tak lubią sobie wmawiać różne rzeczy? Właśnie stąd się potem biorą faceci pokroju tego amatora rżnięcia!!! Moja koleżanka miała kiedyś faceta, który potrafił zniknąć na dni kilka, telefonu nie odbierał(sygnał zawsze był, tylko on nie odbierał), a jak się znowu materializował, to jej wmawiał, że tam gdzie był nie było zasięgu/zapomniał telefonu albo ładowarki z domu/kartę mu zalało/itp, itd. I ona mu zawsze wierzyła!!! I na końcu za niego wyszła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, te wyjątki to jakieś metroseksualne pedrylce chyba tylko. Każdy prawdziwy facet jest taki :) No chyba że się naprawdę zakocha, ja jak kochałem w ogóle nie brałem pod uwagę żadnych skoków w bok ;) A jak ktoś słusznie zauważył kobiety nie są w cale lepsze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślęęę
raczej on wysłał ta wiadomość no bo iby kto jego młodszy brat?? bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylil sie biedak ;) ciekawe co wymysli celem usprawiedliwienia ? moze - a wiesz kochanie,to byl zart .... chcialem sprawdzic jak zareagujesz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Psikutas
To ja wysłałem tego SMSka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciezycie
podaj nam jego numer to mu odpiszemy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona-lisa
Koniecznie mu odpisz tekst z piłą od Lukrecji ha ha ha, krętacz jeden pewnie bzyka inne, nie warto tracić na takiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×