Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriannaaaa

chamstwo! aż odechciało mi się isć na studia!

Polecane posty

Gość adriannaaaa

skumaliśmy się na nk na forum z nowymi kolegami i koleżankami i wszystko byłoby ok gdyby nie to, że powiedziałam że słucham metalu.Od tego momentu cisza! nikt nie odpisuje na mój post ani nic.Myślałam, że chociaż na studiach będzie lepiej z tolerancją ale chyba się pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaa
jakbym powiedziała że słucham feela toby mnie pewnie pokochali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej ich, nie maja gustu to się z nimi nie zadawaj. Pewnie sluchają rihany i hany montany, poprostu to olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaa
ja to powiedziałam tak mimochodem nie żebym się jakoś unosiła tym czego słucham i zrobiło mi się cholernie głupio.Masz rację trzeba będzie olać oby reszta klasy (co nie mają konta na nk) okazała się sympatyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może cisza nie jest spowodowana tym, czego sluchasz? może jest inny powód? pomyslałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaa
no ale czy np? poza tym zapytałam się ich czemu akurat idą na te studia itd wiecie takie standardowe pytania a oni nic a wcześniej normalnie pisali. Pokemony na pewno tylko ja też tam mam konto:D na usprawiedliwienie dodam że służy mi ono tylko do celów komunikacyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasy na studiach
Myślisz, że wszyscy siedzą non stop na NK i tylko czekają by nie odpowiadać na twoje wypociny na forum??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemony naszoklasowe, ktore mają konta dla lansu i prezencików, komentarzy, i super zdjęć, takie pokemony. I te, ktore się zapisują do głupich klubów, np "kobiety miesiączkujące nieregularnie" (autentyk!), zeby mieć więcej znajomych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien cienia
Olej ciepłym moczem:p moj facet slucha metalu i przez to ja tez polubilam ten rodzaj muzyki. A, ludzie sluchajacy metalu to ciekawe osobowosci wiec nie lam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaa
skoro od tygodnia nie ma odpowiedzi a wcześniej pisali codziennie to chyba jest powód do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaa
dzięki za słowa wsparcia;) mam nadzieję że nie będę wyobcowana w nowym środowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasy na studiach
taaa, tydzień :-D wyobraź sobie, że sa ludzie co miesiąc i więcej nie wchodzą na NK... Wiem, że ci sie to nie mieści w móżdżku, ale tak jest. Nagadali się wtedy co dnia i im sie unudziło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo-ba
bo kazdy, kto slucha metalu to satanista, ktory je koty :o nie dziwie sie, ze sie do ciebie przestali odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to tez jestem "inna" a ludzie mnie raczej nie prześladują i mnie nie unikają, także olej pokemony i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaa
masz rację na pewno nie będę tam jedyna;) może akurat na moim roku będzie jakaś bratnia duszyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj tam się przejmujesz
Co za różnica jakiej muzyki słuchasz? Bo dla mnie żadna. Jak cię poznają i jesteś fajną osobą to cię polubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co co co no
haha i maja racje ja sie nie zadaje z brudasami ;/ bedziesz trzymac pewnie z takimi jak ty ;/ do elity nie wejdziesz na pewno ps. slucham rapu i techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest NK
Ale czy osoba uważająca, że ktoś MUSI jej odpowiedzieć na NK może byc fajną osobą? :-O Wątpię :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co co co no
nie, to nie ironia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylor Momsen90
Skoro rzeczywiscie powodem tego, ze sie nie odzywaja jest to, ze Ty sluchasz metalu, to powinnas sie cieszyc, ze juz nie bedziesz musiala utrzynywac kontaktow z tymi pustakami, ktorzy oceniaja ludzi tylko po tym jakiej sluchaja muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×