Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula15

nie stać mnie...

Polecane posty

Gość paula15

nie stac mnie na kupno podpasek... bardzo wstydliwy problem,ale jest mi b.głupio tata nie rzyje od 4 lat,a mama jest na ręcie i zyjemy z 600 zł miesiencznie i nie stac nas na podstawowe produkty higieniczne... nie wiem co mam robic,to jakis koszmar,le na szczescie w przyszlym roku bede mogla dorabiac se na boku i pomoc mamie... bieda to najgorsze brzemie do udzwigniecia... nie zycze jej nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula15
komputer to chyba z 50 renki jest,uzywany i zniszczony,prawie zadarmo,bo mi i rodzenstwu do szkoly potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się po nicku że masz 15 lat. Ja w twoim wieku naprawiałem komputery żeby mieć na swoje wydatki. Może spróbój się zająć np roznoszeniem ulotek lub sprzątaniem i opieką dzieci uznajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooora
przy takich dochodach na rodzinę dodatkowe pieniądze są w Ośrodku Pomocy...teraz to żaden wstyd tam iść, czasy są takie ,że jak ktoś nie wyciągnie pomocnej dłoni i nie pokieruje to jest cieżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula15
bym musiała poprosić mame,ale ona za bardzo niechce bo sie wztydzimy właśnie za rok,bo od szesnastu można pracować w wakacje to bende jakies truskawki zbierać czy coś bo na kompach to ja sie nie znam za bardzo,a nie wiem czy bym umiała pokjerować dzieckiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi tu
nie pasuje,skoro ojciec nie zyje,to kazdemu z dzieci nalezy sie po nim renta rodzinna sciemniasz? czy o tym nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula15
nie wiem nic o żadnych rętach,wiem że w domu jest miesęcznie ok 600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to biegiem do zusu i się dowiedzieć, nic na tym nie stracisz, a możesz sporo kasy zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula15
musze mame poprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo masz tej renty bezcenny.nie wiem od czego ona zalezy ale kuzynka ma niecale 600 zl. tak wiem to tez duzo kasy i nie o to chodzi. tylko renta nalezy sie jedna bez wzgledu na to ile dzieci mial zmarly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instant
to dobrze ze ci sie szkola zaczyna bo srodki higieniczne do pielegniarki /higienistki szkolnej uderz!!! no wlasnie co z renta po ojcu??? a rodzinne?? a mamusi powiedzze dume do kieszeninich schowa i do pomocy spolecznej idzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Twoj tata
pracowal przed smiercia? jezeli pracowal,to trzeba sie pofatygowac do zus lub krus,pobrac wnioski dla kazdego dziecka,wypelnic oddac i czekac na decyzje. jak swiat swiatem,renta dla dzieci sie nalezy,jezeli nie z zusu,to socjalna,ale mama musi sie za tym ruszyc,nic samo do domu nie przyjdzie,a mozliwosci dzisiaj sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to jest
prowokacja, wskazuja na to bledy ortograficzne, no i niescislosc w danych, kazde dziecko dostaje rente po zmarlym rodzicu (i mama by na pewno o tym wiedziala), w dodatku macie tylko 600 zl a stac was placic jakies 50 zl za internet? prowokacja tylko jakas glupia i nie smieszna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_kicia wysokość renty zależy od zarobków zmarłego Niestety pobierając rente nie moge zarobić powyżej 1700 zł co w moim wieku robi się dokuczliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekkkkkkkkkkk
hmmm jakbym mial pewnos ze piszesz prawde tobym ci wysylal kase na te art higieny int tylko niemam pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wzioł jej matke i poszedł wszystko z nią pozałatwiac, mysle ze było by z tego więcej pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety bezcenny polska rzeczywistosc. nasi politycy maja o wiele za duzo i wszystko im sie nalezy a nam dochody przekrocza limit o glupie kilka zl i juz nic sie nie nalezy!koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko a ty sama mozesz pojsc z tym problemem do zusu pobrac odpowiednie dokumenty spytac co dokladnie bedzie potrzebne a mama w domu tylko wszystko wypelni.warto skoro sie nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhhahhhaaaaa
nedzna prowokacja, a tyle osob sie nabralo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renta zalezy od tego ile w chwili smierci wyniosla by emerytura (90% tej kwoty o ile pamietam) mama raczej glupianie ejst wiec podejzrewam ze rente rodzinna pobiera- jako ze autorka niepelnoletnia to rente pobiera opiekun dodatkowo sa dofinansowania w szkole, dodatek mieszkaniowy itp Mala_kicia : renta wynosi 90% (albo w szczegolnych przypadkach 95%) wysokosci emerytury i ona dzieli sie na ilosc upowaznionych do nich dzieci rente moga obnizyc albo zawiesic (bez prawa zwrotu tego co obcieli pozostalemu rodzenstwu) pozwyj jakiejs tam kwoty ale wydawalo mi sie ze to ponad2tys a nie ponizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×