Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czas na oczyszczanie

5.09.2008 14- dniowa Głodówka oczyszczająca start

Polecane posty

Gość Czas na oczyszczanie

Witam, Planuje od 5 wrzesnia przeprowadzic 14 dniowa glodowke oczyszczajaca, tj. pic jedynie wode w ciagu dnia, rano tylko wode z cytryna. Teraz mam czas na przygotowanie sie do niej - odstawilam mieso i nabial. Caly tydzien bede na kaszach, warzywach i owocach; dwa dni przed glodowka bede jedynie pic soki i jesc suszone owoce. Zapraszam jedynie osoby, ktore maja doswiadczenie w glodowkach oczyszczajacych i sa w pelni swiadome. Bardziej szczegolowe informacje mozna poczytac na stronie www.glodowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! w tym samym czasie załozyłysmy podobny topik! Ja zaczynam od 7 głodówke oczyszczajaca. Moze sie powspieramy nawzajem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
Super...dodam jedynie ze mam 164 cm wzrostu i waze 68 kg, co prawda chce sie glownie oczyscic, ale schudnac przy okazji tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę i schudnąc i oczyścić organizm, a do tego wspomóc przemianę materii i ożywić skórę. Ważę 56kg, przy wzroście 165cm. Chcę schudnąć jakieś 6 kg :)) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
Witajcie, dzis zjadlam - musli na wodzie ( tj. platki owsiane i platki sojowe z lyzeczka miodu i lyzeczka soku z cytryny zalane woda) - spory talerz, na obiad 0,5 l soku z marchwi, buraka i jablka, na kolacje 0,4 l soku z marchwi, buraka i jablka (soki swiezo wyciskane) i talerz surowki (kapusta,pomidor,ogorek). No i teraz przegryzam pestki sonecznika....Jutro bedzie podobnie, tylko troche mniejsze porcje. Odstawilam mieso i wszelki nabial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to widze że calkiem caliem ładnie.:( no ja nie do konca.. niestety.. ale mysle ze to nie ma wiekszego znaczenia.. byle ten tydzien w miare przestrzegac zasad i zaraz przed glodowwka nie jesc tych rzeczy.. hmm chyba probuje sie usprawiedliwiac.. :( a mam do Ciebei pytanie, bo nigdy do konca nie rozumialam tego, Czy Ty podczas glodowki stosujesz mydlo, dezodorant itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
Podczas glodowki uzywam mydlo, ale szare lub marsylskie - kupione w sklepie ze zdrowa zywnoscia. Staram sie nie uzywac dezodorantow, ale myje sie trzy, cztery razy dziennie, paste do zebow uzywam bez fluoru, kupiona w sklepie ze zdrowa zywnoscia (ayuwedyjska). Szampon tez raczej ze zdrowej zywnosci, jak najmniej chemii...Oczyszczam jezyk nozem badz szotka do zebow ( bedzie pojawiac Ci sie bialy nalot). Pij tez ciepla wode (czasami z cytryna), bo bedziesz dczuwala chlod przez kilka dni. O ile pamietam to najgorsze byly pierwsze trzy lub cztery dni, a pozniej jest naprawde OK i czujesz sie dobrze. Dobrze jest zrobic na poczatku lewatywe i powtarzac przez pierwsze trzy dni z rzedu. Ponoc dobra jest lewatywa z fusow kawy, ale jej nie stosowalam...Zazwyczaj kupowalam wlewki odbytnicze w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dzięki naprawdę nawet nie wiesz jak mi pomogłaś co do tych dezodorantów itd, z tym zawsze miałam największy problem, nie wiedziałam kogo spytać. jeśli chodzi o samopoczucie to ja właśnie mam na odwrót pierwsze trzy dni czuje się świetnie a później mam zawroty głowy i nogi mi się trzęsą, no, ale zobaczymy jak tym razem będzie.. :)) Dzięki raz jeszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
Wczoraj sie niezle trzymalam, czyli rano - woda z cytryna i syropem klonowym, pozniej sok naturalny z marchwi , buraka i jablka ( 0,4l), troche orzechow ( mieszanka studencka - 10 dkg), 15 dkg surowki (kapusta, marchew, ogorek, pomidor). Wieczorem wypilam szklanke czystego barszczu czerwonego knorra z kartonu i niestety... , skusilam sie na cztery spore pierniki i cukierek coffe...Jedynie co nie jem to miesa i nabialu. Przez moje pierniki przesune glodowke z 5 wrzesnia na 7 lub 9 wrzesnia - chce miec wlasciwe przygotowanie do niej, a tu taka wpadka... Dzis dzien zaczelam tradycyjnie od wody z cytryna i lyzeczka miodu. Zjadlam na sniadanie 6 suszonych sliwek (wczesniej wymoczonych w wodzie). Planuje tradycyjnie swiezo wyciskany sok z warzyw ( 2 x 0,4 l) i surowke lub jakies warzywa na surowo. Dzis nie chce podjadac zadnych piernikow etc, mam nadzieje ze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Ty tak widzie dokladnie sie przykladasz do tego przygotowania, skoro Ty przesuwasz glodowke to ja chyba tez bo dzis skusilam sie na mlekooo!!!! :((( zreszta wczoraj na jogurcika, co z tego ze maly jak nabialu i miesa nie wolno!! :(( wiec moze ja razem przesuniemy?? :)) na kiedy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
Czesc kochana, no wlasnie przeunelam glodowke z 5 .09 na 9.09 w mojej glowie. Od dzis tylko moja mikstura - woda, syrop klonowy, cytryna - ze szczypta cayenne i suszonego imbiru. Na sniadanie wymoczone wczesniej suszone sliwki ( 8 sztuk) i mala pomarancza. W cigu dnia planuje zjesc jeszcze jablka (2 lub 3) i sok z buraka, marchwi i jablka i moze surowka (kapusta,pomidor,ogorek,marchew) Teraz do glodowki planuje byc tylko na owocach ( jablko, gejpfrut, cytryna, moze pomarancza) i warzywach. Odstawiam od dzis zboza i rezygnuje z orzechow, ktore zjadlam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razierazem ją zaczniemy od 9 września :-) bardzo się ciesze, ja dziś juz tez starałam się jesc zgodnie z przedglodowkowymi przygotowaniami i chyba mi wyszlo =) Tylko brak mi urozmaicenia, dlatego pozwól, że Cię spytam o tą kapuste do surówki, jaką kupujesz bo mi nie zawsze ona wychodzi :-( Dziś zjadłam dwa jabluszka prosto z działki, brokuły gotowane z marchewkami gotowanymi, pomidory z cebulą i troche malinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
Witaj Nancy i zapraszamy do naszego glodowkowego grona. Napisz cos o sobie - ile wazysz etc. Szczerze mowiac to nie kupuje kapusty, tylko gotowa surowke. Kolo mojej parcy jest pewna pani, ktora sprzedaje gyros, surowki, ktore robi codzienie rano i sprzedaje swiezy sok z marchwi i innych warzyw. W porze lunch, gdy robie sobie sobie przerwe, wychodze z biura i ide do niej na swiezy soczek oraz kupje male opakowanie surowki. W czasie weekendu niestety nie pijam jej soczkow.. Ty dzis zjadlas przepisowo i za Twoim przykladem jutro ugotuje sobie brokula i zjem salatke z pomidora, cebuli i swiezej bazyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pomyślałam ze nie ma sensu pisac na dwoch topikach, wiec moze pozostaniemy na Twoim ja tez zaczne od srody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
OK, dis sie niezle trzymalam, ale ...przyznam sie ze zjadlam 1 piernika...to juz ostatni :). Dzias i wczoraj bylam na warzywach i owocach (grejpfrut i jablko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli byś moze kiedyś chciała to znalazłam fajnego użytkowanika allegro, ma paste bez fluoru, szampony ekologiczne i ogólnie dużo rzeczy które można by było zastosować podczas głodówki leczniczej. Bo z tego co mowiłas to mogą być prawda? tylko jak najmniej chemii.. a własnie a co np z tuszem itp.? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
Witaj, Zaczęłam głodówkę już dzisiaj. Wczoraj, zjadłam łyżkę ciemnego ryżu no i było po głodówce...Dziś od rana na samej wodzie ( rano była woda z cytryną). Co do tuszu do rzęs- to normalnie uzywam kosmetyki (aby nie straszyć). I tak nie uchronisz się zupełnie przed chemią i zanieczyszczeniem - musiałabyś robić głodówkę na wsi lub nad morzem. Ja niestety pracuję i to w duzym miescie - w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
A i jescze jedno - dość ważne, należy robić przez pierwszych kilka dni lewatywę, aby oczyścić okręznice. Ja , już jestem po jednej dzis rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od drugiej w nocy dzis przeczyściło strasznie strasznie strasznie. Więc chyba nie musze tej lewatywy, aha dodam do tego że ja się wyprózniam srednio raz na miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas na oczyszczanie
No faktycznie , miałaś naturalną 'lewatywe"...mam nadzieję, że czujesz się lepiej dzisiaj. Ja jestem drugi dzień na głodówce i na razie jest OK, czasami tylko ból głowy i od czasu do czasu ssie mnie w żołądku. Mam nadzieje, że szybko minie...Pije wodę mineralna i czasami ciepłą wodę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×