Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annamairiaaa

co lepsze wersalka czy rozkaldana sofa?

Polecane posty

Gość kasztanobiscum
NIGDY WERSALKA! Nie jest płaska po rozłożeniu - masz dwie wypukłe poduchy, a na srodku wielki rów, w który oboje bedziecie wpadac i nie wyspicie się. U mnie taka wersala powodowała neiraz nawet kłótnie i niechęc. Kupilismy ładną sofę "SOFA RAFAŁ" na allegro i od tego czasu spie po 6-7 h i jestem wyspana! (wczesniej spalam po 12h i budziłam się z okropnym bólem głowy). Ogólnie powiem tak -łózko nie musi być miękkie- musi być PŁASKIE! Bez półokragłuch poduch, wystajacych sprężyn, jakichs rowów afrykanskich, musi tez byc DUŻE polecam SOFA RAFAŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanobiscum
azetka2 reklamujesz jakies gowno! potem autorka sie nie wyspi! TYLKO SOFA RAFAŁ! Zaufaj azetce bedziecie spadać oboje w wielki rów na środku wersalki albo niebezpiecznie balansowac na jej krawedziach. wersalka powoduje bole glowy migrene bole kregow szyjnych i klotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanobiscum
ja tan sofe kupilam mowie ci spie po 6 h i jestem rzeska wstaje o swicie! A mam anemie i niedocisnienie! Obejrzyjcie sobie jak powinno wygladać posłanie! DUŻE i PŁASKIE a nie wasze rowy afrykanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Zdecydowanie rozkładana sofa. Tak wygląda nasza: http://www.sklep.meble.pl/p250648,sofa-z-funkcja-spania-wenus.html Jest bardzo wygodna, po rozłożeniu jest naprawdę szeroka. Śpi się na niej genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonam
Ja mam narożnik na przykład i jestem zadowolona :) www.odyseameble.pl/modalto-kanapy-sofy-narozniki/ stąd brałam, a słyszałam od znajomej, która się niedawno urządzała, a jest dość niezdecydowana. Przy tylu rodzajach drewna co oni mają nie miała prostego wyboru, ale się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataloski
To już pozostaje kwestia gustu, ale generalnie ładna kanapa wcale nie musi być przecież kosmicznie droga, zerknijcie - http://meble-bik.pl/pol_m_KANAPY-194.html Duże znaczenie mają nawet same materiały. Po prostu starajcie się wszystko dobrać pod własny budżet i raczej zamawiajcie z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia228
Zależy jakie są potrzeby domowników. Ja mam sofę rozkładaną, bardzo funkcjonalną i ładną - z salonu mebli Dller. Bardzo porządne i eleganckie meble, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia774
Myślę, że wersalka jest wygodniejsza. Kupiliśmy szarą o klasycznym wyglądzie w salonie odysea meble w Warszawie. Świetnie się sprawdza, bardzo wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka_99
moim zdaniem najciekawszym i najlepszym rozwiązaniem (jeśli chodzi o funkcjonalność i w sumie nie tylko) to sofy modułowe. Ja swojej Kajce sprawiłam sofkę do pokoju marki TIMOORE http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html i jestem mega zadowolona z jej wielofunckyjnosci. W podstawowej wersji jest zwykłą, ale bardzo ładną sofką, po czym może rozkładać się na łóżko do spania, a gdy przyjdą znajomi - w środku jest wyjmowana pufa i tam tworzy się miejsce na dedykowany do sofy stolik. CUDNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że zarówno sofy, jak i wersalki są meblami godnymi uwagi. To meble, które są idealnym rozwiązaniem nie tylko do salonu, ale także do pokoju dziecka, czy pokoju gościnnego. A właśnie - mam pytanie, może będziecie w stanie mi pomóc. Za niedługo ruszamy z remontem pokoju dziennego, będziemy wymieniać wszystkie meble, także sofę, dlatego już teraz chciałabym wybrać jakąś nową. Zastanawiałam się przede wszystkim nad tymi ze sklepu internetowego http://meblowiec.pl/ Może są tutaj osoby, które kojarzą ten sklep lub robiły już w nim zakupy? Jeśli tak, to jak oceniacie jakość mebli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrakowalczyk
Polecam meble od Odysea meble, kupiłam u nich jakiś czas temu nową kanapę do salonu i bardzo mi służy, nic sie nie dzieje, pani mi doradzila z materialem, z ktorego mozna latwo wszystko sprac, mega jestem zadowolona, maja duzy wybor mebli w tym wersalki i sofy rowniez, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaalen
Ale jak ktoś nie ma miejsca na narożnik to musi zadowolić się kanapą. Te rozkładane z Agaty mają wbudowane dobre sprężyny bonelowe i fajnie się na nich śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie uważam, że rozkładana sofa jest lepsza. Wersalki nie wyglądają zbyt ładnie. Sam niedawno kupiłem taka sofę od http://www.meblediamante.pl/. I jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że sofa jest elegancka to dodatkowo jeszcze wygodna. Żaden mój nocujący znajomy nie narzeka już na ból pleców po niewygodnym łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin8383
Takie kanapy rozkładane jak np. tutaj https://www.pwpatryk.pl/pl/c/Kanapa-rozkladana/153 są bardzo wygodne i praktyczne. Zajmują mało miejsca po złożeniu, po rozłożeniu mają stosunkowo dużą powierzchnię spania. No i ładnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Ja bym postawiła na rozkładaną sofę np taką jak tutaj https://www.mebel-partner.pl/meble-tapicerowane/sofy,-kanapy-i-pufy. Moim zdaniem sofy o wiele lepiej się prezentuja niż wersalki :) My własnie szukamy sofy dla córki do pokoju bo od jakiegos czasu narzeka na zwykłe łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytko zależy na czym komu zależy. My mamy rozkładaną sofą. Według mnie najważniejszy jest materac i dobry materiał sam rodzaj wypoczynku jest kwestią indywidualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę sofę ponieważ wersalki mają charakterystyczne zagięcie w środku co może przeszkadzać podczas snu. Zależy też jak jest zaprojektowana. Ja kupiłam niedawno fajną sofę w www.ramaro.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie podstawa to dobre wykonanie a nie rodzaj wypoczynku, Rodzaj to bardziej kwestia indywidualna, jednak wszyscy powinni pamiętać o funkcjonalności materiału jakim obity jest wypoczynek. Ja bardzo chwalę sobie chameleon 06 grey z fargotex, jest to solidny materiał, gruby, mocny i trwały. Dużym plusem jest to że wszelkie plamy nie wsiąkają w strukturę i łatwo je wyczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminia
To zależy gdzie taki mebel miałby stanąć, jeśli w salonie to najrozsądniejszą wersją będzie tego typu narożnik: http://www.mebles.pl/narozniki.php Ogólnie podobają się mi wszystkie meble tapicerowane, pod warunkiem, że są wykonane starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że sofa jest lepsza. Ja zamówiłam ze stolikiszklane.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam fajną sofę na stolikiszklane.pl. Wygodna i tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrywa rozkładana sofa, wydaje mi się bardziej nowoczesnym meblem , chociaż i wersalki już nie sa takie jak kiedyś ;) Spory wybór jest w agacie, ja też tam kupiłam sofę, dużą, wygodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia jeśli chodzi o zamawianie mebli internetowo ze sklepem online na www.mebel-partner.pl Szybka wysyłka, w zasadzie realizacja zamówienia w 24h. Robią transport we własnym zakresie, nie zlecają tego jakimś firmom zewnętrznym. Miły kontakt, jasne warunki, sofa wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmuje się sprzedażą i produkcja mebli jeśli masz duzo miejsca i trochę pieniędzy to możesz znaleźć wygodną sofę ale jeżeli masz mało miejsca i niezbyt duży budżet to wersalka jest lepszym rozwiązaniem. za prl-u z 90 procent społeczeństwa spało na wersalkach i może nie jest to łózko, ale na łózko, które tak naprawdę służy do codziennego spania potrzeba sporo miejsca. Ponieważ widzę że tu każdy swoje chwali to moze też coś zaproponuje wygodne sofy na polskie-chesterfieldy.pl sofy i wersalki na meblonista.pl można tam też znaleźć sofy do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostadrogadogwiazd
jak dla mnie to sofa rozkładana najlepiej sprawdza się w salonie zarowno małym jak i dużym, a przy tym jest zdecydowanie bardziej stylowa i komfortowa. tak jak np te sofy i kanapy od odyseameble.pl/24-sofy-i-kanapy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×