Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga69

Oriflame -praca dodatkowa lub wł. firma

Polecane posty

Gość Olga69

Wstąp do Klubu Oriflame już teraz! Kupuj produkty w cenach hurtowych, sprzedawaj je i zarabiaj oraz pnij się po Drodze do Sukcesu Oriflame. W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Skorzystaj z promocyjnej oferty na powitanie w Klubie Oriflame. Kontakt: gosia.oriflame@gmail.com GG: 5247572 Kom. +48 503 055 854 A to moja strona : http://www.my.oriflame.com.pl/malgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FMowiczka
WItaj, bylam konsultantką Oriflame, do moementu kiedy weszłam do FM,zastanow sie nad tym, duzo szybsza scieżka kariery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do swiata Oriflame, tu mozesz kupowac taniej kosmetyki mozesz dorobic sobie przy ich sprzedazy lub mozesz zarabiac na swojej grupie-co wybierzesz zalezy od Ciebie -chetnie Ci pomoge we wszystkim ! Wiecej informacji na str www.orisukces.pl Pozdrawiam Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj rady madrej...
20 lat temu jeszcze cos z tego MLM bylo, teraz juz za pozno na start , na allegro laski sprzedaja te kosmetyki ze znizka. Z katalogu malo kto juz kupuje, za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantką Oriflame. Specjalnie się do tego nie przykładam, mama zbiera mi zamówienia w pracy, sama czasem pokazuję katalog w szkole. W sumie to bardzo fajnie zadanie, nie muszę się zbytnio starać, a w tym miesiącu zarobiłam 100, akurat potrzebowałam pieniędzy. Jak dla mnie bardzo korzystny, mały biznes, wiem, że mogę zarabiać na tym o wiele więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnimuszaa
jesli chcecie zarabiac 100 zl miesiecznie to wybierzcie oriflame ale jesli chcecie zarabiac duzo duzo wiecej w tysiacach zł miesiecznie to wybiarzcie np FM lub firmy ktore powstaly niedawno a oferuja ciekawe produkty w dobrych cenach. Kazda firma MLM ma 3 fazy rozwoju. Oriflame jest juz od dawna w 3 fazie i teraz ciezko juz cos z tego wycisnac. FM np jest w fazie 2 wiec jesli chcecie zarabiac swietne pieniadze to teraz jest odpowiedni czas na start. Wiekszosc firm MLM oferuje duze pieniadze ale pamietajmy ze to jest praca taka jak kazda inna i zebya zarabiac duze pienaidze trzeba jednak popracowac troche. A i jedna rzecz. W firmach MLM nie tzreba sprzedawac produktow tak jak w AVON np. Kupujcie produkty dla siebie i polecajcie innym. budujcie grupy konsumentow. Ja tak robie u juz mam z tego 1500 zl miesiecznie lekka reka. a to dopiero poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Agnieszka. Od pewnego czasu pracuje w firmie Oriflame. Myślę, że znasz tę firmę i podejrzewam, że tak jak mi kiedyś, kojarzy Ci się tylko z kosmetykami i pracą dla młodych dziewczyn biegających z katalogiem jako konsultantki. Chciałam pokazać Ci pracę w Oriflame z innej strony, mało dostępnej dla innych ludzi. Najnowszy projekt pracy przez internet umożliwia w 70% pracę w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cię na naszą stronę, gdzie możesz pobrać bezpłatnie multimedialne poradniki, które przybliżą Ci możliwości Oriflame oraz odkryją projekt, który został stworzony w naszym zespole. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis! moje gg 32329674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany wstąpieniem do Klubu Oriflame, korzystaniu z 23% zniżki na kosmetyki oraz założeniem własnego biznesu proszę o kontakt. Pomogę złożyć pierwsze zamówienie, opowiem o firmie, odpowiem na Wasze wszystkie pytania, a także wyjaśnię jak budować własną grupę i na niej zarabiać :) Okolice Katowic i Zawiercia - grzegann@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota.team
Jako partner Aroma Goup, firmy z polskimi korzeniami, specjalizującej się w produktach m. in. tj. perfumy, olejki, sole do kąpieli, kadzidełka, zapraszam do współpracy osoby ambitne, przebojowe, kreatywne. Praca nie tylko face to face w myśl marketingu tradycyjnego, ale i z wykorzystaniem internetowych narzędzi. Co mnie skłoniło do zapisania się? Przede wszystkim produkty oraz umowy (do wybory umowa zlecenie, umowa dla osób prowadzących działalność). Jest to praca na początek dodatkowa, ale chcę, aby przeobraziła się w sposób na życie. Jeżeli i Ty doświadczyłeś smaku pracy na etacie i wiesz, że nie jest to dla Ciebie... Pomyśl o przyszłości i o własnym sposobie na zarabianie pieniędzy. Wystarczy chęć nauki i systematyczna praca. Od firm dostajemy bardzo wiele, sklep i inne narzędzie pomocne przy rozwoju i dystrybucji. Zapraszam do kontaktu poprzez skype: dorota.team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orifjejm
ssają kutasa i murzyńskie PYTONGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe 79
dziewczyna dała ogłoszenie żeby pozyskać ludzi do struktury a tu jej konkurencję robią...i to z tej samej firmy... "jeśli chcesz w życiu coś osiągnąć to pracuj mądrze a nie ciężko" www.maybeperfume.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info@paese-cosmetics.pl
Ja natomiast współpracuje z Paese Cosmetics - jest to nowa na rynku firma kosmetyczna także konkurencja jest jeszcze nie duża, a jakość kosmetyków bardzo dobra za co firma otrzymała nagrodę Twojego Stylu. Jeśli interesują Cię szczegóły współpracy zajrzyj na strone www.paese-cosmetics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Pszczoła
Zapisy zawsze 0 zł oraz prezent i pakiet powitalny. Marzysz by uzyskać niezależność finansową i własny biznes? W Klubie Oriflame to możliwe, ponieważ Oriflame, daje Ci szansę stworzenia własnego biznesu i zespołu ludzi pracujących razem na to, by osiągnąć sukces. Biznes bez ryzyka, bez jakichkolwiek zobowiązań, bez kwalifikacji, bez gromadzenia towarów i ma nieograniczony obszar prowadzenia działalności. Nie musisz mieć pieniędzy na start, Oriflame daje Ci 14 dniowy odroczony termin płatności. Dołącz do grupy zadowolonych konsultantów. Kupując taniej oszczędzasz na kosmetykach dla siebie a sprzedając je zarabiasz! Nic nie stracisz z nami możesz tylko zyskać! Wejdź i sprawdź www.elzbietapszczola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalem ten post i obrzucanie jedna firme przez druga zasluguje na to zeby nie kupowac ani W FM ani a avon ani O nie bede was krytykowac bo kazdy chce zarabiac ale mowienie w mojej firmie jest lepiej bo jest szybsz sciezka kakierey a co przez lozko bo nie rozumiem bo myslalem ze kakriera przez wlasna prace i tylko tylko moge wam zaoferowac wiecej informacji pod e-mailem lub gg 31422208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Witam! Jestem w ori od kilku lat i niestety "szału nie ma" :( Zostałam również konsultantką FM, i tu tez bez sukcesów pomimo starań. Bardzo lubię pracę i kontakt z ludźmi, więc nie odpuściłam. Znalazłam polską firmę kosmetyczną Mariza...jestem konsultantką dopiero kilka miesięcy, a już utworzyłam własną grupę...co prawda niewielką, ale to już coś...;) Nikogo nie zmuszam i nie namawiam na siłę, ale zainteresowanych odsyłam na stronę: www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmgddfgg
wszystko pięknie ladnie ale raczej nie chciałamy być w grupie u kogoś kto reklamujac wlasna firme zle wypowiada sie o innej w fm nie bardzo? bo napewno w niej nie bylam rankingi mowia za siebie ktora firma posiada najlepszy plan wynagrodzen i mozliwosci, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Oj tam...oj tam...każdy sobie tłumaczy to co przeczyta jak chce...;( Ja nie napisałam, że firma jest "nie bardzo" , tylko mi nie bardzo poszło...może źle trafiłam...słabo się starałam lub za dużo już konsultantów...? Do tej pory jestem w FM, zamawiam tam perfumki dla siebie i najbliższych bo są naprawdę dobre...ale dookoła mnie jest już tylu konsultantów FM, że nie ma możliwości takich jak widzę w Marizie... I to tyle...każdy ma prawo do własnego zdania, oceny i własnego wyboru. Może poszłam na łatwiznę, ale w poprzednich firmach przez ostatnie kilka lat nie osiągnęłam tego co w marizie przez kilka miesięcy...jestem zadowolona i chciałam podzielić się tym z innymi... Jeśli kogoś uraziłam z góry przepraszam..:) www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutrikosmetyki
Rozszerz swoją ofertę Nutrikosmetyki - Hit światowy w Polsce. Naukowe dowody skuteczności działania na skórę, rozwiązują problem skalpela, produkty anti-aging, sprawdzone w współleczeniu łuszczycy, grzybicy, tradziku. Sama natura daje najlepsze i najprostsze rozwiązania. Pełen pakiet szkoleń + materiały multimedialne w j. polskim i angielskim , możliwość działania w różnych krajach Europy. Każda kobieta zapragnie ich używać, a ty pomagając im dostaniesz 30 % zysku plus zarobki z innych portfeli do 73% dochodu. Po więcej info zgłoś się na skyp: ika_phu. Zapraszam do kontaktu tel: 531025987 skype: ika_phu mail: ikaphu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
hey wiktoria...pełno cię wszędzie...naskakujesz na inne firmy, że to niby paskudztwo i trujące, ale sama nie mówisz otwarcie co oferujesz...super produkt, produkt niszowy, i takie tam... no i widać "szału nie ma"...ludzie nie lubią kupować "kota w worku" ;) Pozdrawiam serdecznie :) A zainteresowanych zarobieniem dodatkowych pieniążków przy sprzedaży świetnych i przy tym niedrogich polskich kosmetyków rodzimej firmy Mariza zapraszam na: www.grazia.klubmariza.pl lub aromaty@spoko.pl ew. gg 3986044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
a tych jeleni to gdzie znajdujecie? to ja też wstąpię, tylko dajcie namiar na jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×