Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiad bez miecha

obiad bezmięsny

Polecane posty

Gość dieta south beach.
to tylko jedna z diet. Ja natomiast NIGDZIE nie przeczytalam jakoby ziemniak byl ciezkostrawny wrecz przeciwnie...Wiele artykulow mowi o zaletach ziemniaka. ale nie o tym temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie możesz zrobić tego co
A nie możesz zrobić tego co normalnie przygotowujesz z mięsem, tylko zamiast mięsa wrzucić tofu, albo bakłażana, albo cukinię pokrojoną w kostkę, albo substytut mięsa na bazie jakiejś soji. Jaki masz problem? Miliony ludzi na świecie tak robi. Obiad będzie smakował podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie nie o tym temat, ze tez komus sie chcialo haczyc ;) ja nikomu nie polecam diety south beach, tylko ksiazke, w ktorej sa opisane procesy ukladu trawinnego i krwionosnego w prosty, dostepny i logiczny sposob. akurat przez przypadek w ksiazce o tej diecie owe informacje przeczytalam, ale sa to ogolnie powazane indomacje naukowe. czego oczywiscie jak nie chcesz sie dowiedziec, to nie czytaj, czerp natomiast 'wiedze' z reklam, jak radosnie czyni wiekszosc spoleczenstwa. ziemniaki maja wiele witamin i mikroelementow teoretycznie korzystnych dla zdrowia, ale w praktyce nieciekawie wyglada stopien przyswajalnosci (obciazaja organizm, nie ze sa ciezkostrawne, to 2 rozne rzeczy), stad w ostatnich czasach zrobila sie ta cala nagonka. gdyby ziemniaki byly takie zdrowe i lecznicze, zapewne lekarze nie wrzucali by ich do jednego worka z innymi prostymi weglowodanami niebezpiecznymi dla organizmu (szczegolnie jak sie nie je zbyt wiele zdrowych rzeczy poza tym), ani nie bylyby, jako obciazajace gospodarke cukrowa, zabronione do spozywania cukrzykom. a odnosnie ostaniego postu, to miesa nie da sie zastapic jakims warzywem, musi byc cos bialkowego (mam na mysli, gdyby tak jadac codziennie). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×