Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcd123

36 tydzień

Polecane posty

Witam! Mam pytanie do kobiet w 36 tygodniu i pozniejszym. od wczoraj kilka razy na godzine twardnieje mi brzuch i czuje jak wtedy spycha mi mala w dol ze czsami mam wrazenie jakby miala zaraz wypasc. czy wy tez tak macie?? wczesniej tez twardnial mi brzuch ale nie czulam takiego spychania. piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez twardnieje od kilku dni tak mocno, ale bezbolesnie. Tylko czuje nieraz takie klocie w ... :) Jakby mi mala miala wypasc, instynktownie zaciskam nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_mm
a ja jestem w 41tc. i też twardnieje, ale wypaść nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam takie bole jak przed okresem i czasami mialam wrazenie ze mam rozwolnienie ale kiedy poszlam do ubikacji to nic nie moglam zrobic. dzisiaj ogolnie troche pobolewa mnie podbrzusze ale glownie twardnieje strasznie i wtedy ciezko mi oddychac. wczesniej twardnial na okolo 30 sekund a teraz ponad minute jest twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhgghhgh
porod coraz blizej powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia210909
ja to juz nie wiem czy mi twardnieje, czy to mała dupke wypina :) wbija mi nogi w zebra i wypina sie tak ze namiot mi sie robi zamiast brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj strasznie bolaly mnie zebra bo czulam ze mala ugniata je nozkami ale dzisiaj nie czuje juz nozek tak wysoko i zebra nie bola. w dodatku zauwazylam ze dzisiaj brzuch toche sie obnizyl i jak siedze to lezy mi na nogach bardziej niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_mm
mi brzuch twardniał od końca 5 miesiąca. Z biegiem czasu twardnienie stało się co raz boleśniejsze. Teraz to już boję się, że nie rozpoznam skurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×