Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdołowana mama....

Jestem mamą, nie mogę znaleźć pracy....jestem załamana...

Polecane posty

Gość kropko
jeśli uważasz że studenci studiów dziennych sa lepsi od zaocznych - to widać że twoje studia nic ci nie dały :o smutne to :( ja mam jedne i drugie za sobą i nie czuję się ani lepsza, ani gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana mama....
jest już lepiej, jutro idę na 3 rozmowy, jestem trochę zdziwiona, bo jedno CV wysłałam 3 tygodnie temu i dopiero teraz się odzywają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimarr
Drogie Mamy, jeśli nie możecie znaleźć pracy na kilka godzin kiedy Wasze pociechy są w żłobkach lub przedszkolach zgłoście się do nas. W naszej firmie możecie dostosować elastycznie grafik , wynagrodzenie obejmuje podstawę plus prowizję a także dodatkowe bonusy. Zajmujemy się telefoniczną obsługą klienta bankowego i umawianiem spotkań. Oferujemy szkolenia i możliwości rozwoju. Dajcie sobie szansę i przesyłajcie CV na k.macczak@dimar.pl lub dzwońcie pod numer 509438179. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka0984
Nie ma co się załamywać. Ja po macierzyńskim miałam podobną sytuację, ale w końcu się udało znaleźć fajną robotę. Pamiętam, że w czasie oczekiwania szukałam różnych opcji dorobku i wybór padł na wypełnianie ankiet. Ja chyba wtedy korzystałam z epanel.pl, więc śmiało mogę ich polecić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×