Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilia nocna

Czy są tu nie Polacy???? Jak wam w Polsce????

Polecane posty

do vebere mam szefa ja wiem w jakich olokiczosciach moe przeklinac a w jakich nie nie porownuj forum z praca a to ze mi nie wierzysz, to twoja sprawa...znam Rosyjski, wiec Polski dla mnie jest latwym jezykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przetłumacz tę swoją wypowiedź
dobra, nie musi byc cyrylicą skoro to taki problem napisz łącińskimi literami ale po rosyjsku Rosjanie tak robia na wielu forach, nawet na angielskojęzycznych jak chcą zagadać do rodaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
a w nagrode bedziesz mogła possac z polykiem. a może i Ci go wsadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
a w nagrode bedziesz mogła possac z polykiem. a może i Ci go wsadze? Widze, ze pracujesz jako kurwa skoro znasz takie slownictwo:D Ok ludzie, chcecie jej wierzyc wasza sprawa, szkoda mojego czasu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Witam w naszym kraju :) Ja mam bardzo wielu znajomych rożnego pochodzenia w tym z rosji rowniez. Nie martw sie glupimi docinkami o bledach w pisowni...to normalne skoro nie jestes polka a i polacy robia błedy . Troche razily twoje soczyste wypowiedzi to fakt. Ja mam osobiscie dobre relacje z obcokrajowcami i zawsze byli mili i otwarci lecz to dziala w dwie strony i nalezy miec szacunek do nich to i oni tym odwzajemniaja . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko poczytaj wypowedzi tego vebera,taki kulturalny, po prostu szok!!!! kto tu w ogole mówi o kulturze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
No coż w kazdym kraju sa rozni ludzie i nie należy wszystkich do jednego przyrownywac , wiec nie przejmuj sie nimi zapewne i w twoim kraju duzo ludzi krytykuje innych ale to nie oznacza ze wszyscy sa źli . Ciesz sie życiem i badz szczesliwa tutaj , my polacy rowniez migrujemy do innych krajow i nie zawsze jest kolorowo i roznie jestesmy traktowani ale sa to tylko jednostki tak jest wszedzie . Milego dzionka zycze pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
mowil mi tato , ze z rosjankami to trzeba tak : za wlosy je brac i penisa do ust wepchnac i juz ulegna i mlaskaja slodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie.....a wiesz co usłyszałam od Polaków,kiedy dopiero tu przjechałam....dziewczyno, poco ty tu przyjechałaś, tu jest bieda, jedż do Anglii.....wtedy się przestraszyłam, myślałam, że faktycznie szaro i biedno, ale wszystko zalezy tylko od osoby,,,hmmmm...przyjechałamtu nie dlatego ze mi żle bylo u siebie, a dlatego ze polochalam Polaka i dla niego tu przyjechalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józio
Rosjanie to bardzo dobrzy i gościnni Ludzie. a Rosjanki piękne i "jumne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×