Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfftntftffnfnftnfnttnfnft

DZIWICE.... a wierność w związku

Polecane posty

Gość fdfftntftffnfnftnfnttnfnft

Rozmawialam dziś z moją starszą koleżanką z pracy (ma blisko 50 lat), jestesmy przyjaciółkami, więc wiem że była dziewicą do ślubu (wtedy to było częste) i wiem że miala romans po kilku latach małżeństwa, ale zakonczony, ona do dziś go żałuje. Rozmawiałyśmy o tym. Powiedziała że chciala zobaczyć jak jest z innym i że żałowała że nie "wyszalała" się przed ślubem. Zapytałam ją "znasz jakąś kobietę, ale starszą, nie 20-parolatkę, która wychodząc za mąż była dziewicą i jest do dziś wierna?". Koleżanka zastanowiła się głęboko i powiedziała że nie zna, podparła się przykladami, wymieniając kobiety które byly dziewicami do ślubu, a potem zdradzały. Powiedziala że niemozliwe jest, aby kobieta miala w życiu tylko jednego faceta bo prędzej czy później, przy jakimś konflikcie, zacznie żałować że nie dowiedziala się jak jest z innym. Podała mi przyklady wiernych żon, ale one szalały przed slubem, chociaż powiedziala że to nie reguła, bo taka kobieta też moze zdradzać. Ale że dziewica zdradzi na pewno....pene zfacetmi jest tak samo.... Ten temat to nie prowokacja, ja nie mam zdania na ten temat, ta rozmowa naprawde miala miejsce. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkljljljl
"Ale że dziewica zdradzi na pewno" - pewna to ona może być że jej się sikać chce , albo , że zdechnie kiedyś - jak my wszyscy zresztą - tyle co do jej "pewności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z moim pierwszym
i mam nadzieje, ze go nie zdradze, ale naturalnie pojawiaja sie mysli, kiedys bardzo intensywne nawet, o seksie z innym, najlepiej nieznajomym mezczyzna. Ale ostatecznie stwierdzam, ze nie warto dla chwili odmiany i przyjemnosci lamac swoich zasad i niszczyc udanego zwiazku. Poza tym mozliwe, ze istnieja kobiety, ktore nie mialy takich mysli (zwlaszcza, jesli maja niskie libido, nie lubia seksu, itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfftntftffnfnftnfnttnfnft
jak juz piałam takobieta mówiła na podstawie doświadczenia życiowego....a nie była naiwną małolatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfftntftffnfnftnfnttnfnft
jestem z moim pierwszym ->a ile masz lat i ile jestescie razem bo jak około 25 to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z moim pierwszym
to co? mam 24 lata i 3 lata jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfftntftffnfnftnfnttnfnft
''to co?'' to nic....tylko tak jak myślałam ty jeszczedziecko jestes i życia nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefqwf
I ta jedna pięćdziesięciolatka to taka ekspertka, tak? No to ja dyskutować nie będę skoro ona wie wszystko o wszelkich dziewicach wcześniej czy później, jakie w ogóle istniały na świecie. Chyba nawet o moim życie wiedziałaby więcej niż ja sama, więc nie będę zadawać kłamu jej słowom. :D Głupi ten temat. Nie chce mi się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalolalilalula
na podstawie doświadczenia życiowego bla bla bla - co komu po jej doświadczeniu życiowym?? Ja mam swoje życiowe doświadczenie i jej jest mi do srania potrzebne - to tak jakby ona na podstawie swojego doświadczenia życiowego powiedziała tobie że wszystkie blondynki to durne pały itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he jak milo czytac
jak dwie stare, pruchniejace rapszle o rozlazłych cipskach pocieszaja sie nawzajem, ze wszystkie kobiety sie puszczaja, tak jak one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
ja uważam, że facet bez prawa jazdy nie ma szans na związek z dziewicą bez doświadczeń seksualnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem blisko 50
Ja należę do tych co to wyszalały się przed ślubem i uwierzcie mi: nigdy nie zdradziłam ani też nie miałam najmniejszej ochoty na zdradę. Natomiast w mojej rodzinie dwie kobiety które były właśnie dziewicami do ślubu, po kilku latach, małżeństwa przyprawiły rogi swoim mężom. I właśnie obydwie już zaraz po ślubie zaczęły w takich babskich rozmowach rozważać jakby to było z innym. No jedna jak sprawdziła to męża z dwójką dzieci zostawiła i już nie wróciła. Na pewno to nie jest reguła ale jednak ta historia jakoś lubi się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgffn
dziewica napewno zdradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''jak dwie stare, pruchniejace rapszle o rozlazłych cipskach pocieszaja sie nawzajem, ze wszystkie kobiety sie puszczaja, tak jak one '' Strasznie mi sie ta wypowiedz spodobala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvhjhjhc
jak kobeta nie potrafi rozmawiac ze swoim wlasnym mezem o przyjemnosciach z seksu, jak zrobic zeby bylo dobrze, sprobowac czegos innego to bedzie sie przy tym "najblizszym konflikcie' zawsze zastanawiala jak to jets z innymi - bo tak latwiej :O bo jak moze byc z innym ? co ma inny facet czego nie moze zrobic z wlasnym mezem ??? chyba ze sa juz to jakies extremalne przypadki: scat, pissing, duszenie, byc moze wyzywanie (bo moze maz akurat nie moze sie przemoc zeby zwyzywac w lozku wlasna zone) ale chooja ma kazdy facet i jezyk w gebie tez, wiec jak traktuje wlasnego meza jak obcego z ktorym nie chce pogadac to ma problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinam
jasne, nie ma reguły. wszyscy tu krytykują wypowiedź koleżanki autorki, a jednak nikt nie podaje konkretów poza kolejną dojrzałą kobietą, która tezę potwierdziła oraz młodej kobiety, która, moim skromnym zdaniem, jest słabym wyznacznikiem, bo lat ma niewiele i 3 lata związku to też żaden długi staż. ja niestety z prywatnych obserwacji przychylam się to słuszności postawionej tezy... istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że (zdrowa) kobieta będzie miała w życiu więcej niż jednego partnera seksualnego w ciągu całego swojego życia (zakładając, że małżeństwo ma trwać do śmierci, a nie zakończyć się rozwodem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffff
i taka jest prawda z wami kobietami....piszecieze wy tylko zdradzacie kiedy brakuje wam czegos w małżeństwie....ciepła,miłości...tak...jasne.... tak samo zdradzacie dla sexu jak faceci..... ''ja niestety z prywatnych obserwacji przychylam się to słuszności postawionej tezy... istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że (zdrowa) kobieta będzie miała w życiu więcej niż jednego partnera seksualnego w ciągu całego swojego życia '' PRAWDA! i nie piszcze ze dlawas najwazniejsza jest milosc itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghtrhrt
bo dla kobiet najwazniejszy jest sex....a wychowanie i kultura kaze mówić że milosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinam
prywatne obserwacje mojego otoczenia: bliższych i dalszych znajomych. ja nie jestem zamężna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinam
tu nie chodzi tylko o kobiety, ale o ludzi ogólnie, moim skromnym zdaniem. to samo można mówić o mężczyznach. nikt z nas, niezależnie od płci i kultury, nie wyprze się popędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbmmbmbh
i nie piszcie że kobieta nie zdradzi bez przyczyny.....niezalajcie winy na facetów....wy jestyescie takie same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN TOPIK...
JEDNOZNACZNIE UDOWADNIa ŻE NIE ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK MIŁOŚC....TYLKO FAKTYCZNIE POPENDY.... .....nie kochajaani faceci,ani kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio25
Ja właśnie się tego obawiam, bo ja jestem właśnie tym pierwszym dla mojej dziewczyny i nie wiem czy pewnego dnia nie będzie miała ochoty spróbować z innym. Zwłaszcza że ma duży temperament, większy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytrytry
żuć ją....przezlata bedziesie uwazała za ten wieniejszy gatunek czyli kobiete,a potem jej sie to znudzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sądzę
że stare raszple nie powinny oceniać wszystkich kobiet pod względem swoich głupiuch wywodów i zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lluillullul
to prawda milosc nie istnieje-jest tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhrthrhrt
ja sądzę że stare raszple nie powinny oceniać wszystkich kobiet pod względem swoich głupiuch wywodów i zachowań heh kolejna idealustka.....tak tak kobitki nigdy nie zdradzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×