Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfftntftffnfnftnfnttnfnft

DZIWICE.... a wierność w związku

Polecane posty

Gość vrgvregre
rggrggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakssa
a ja takie znam! 4 takie panie :) są w wieku 35-52lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulinka
a ja jestem taka kobieta nigdy nie zdradzilam męża i nie zmierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhr
tak jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSSia taka
normalnie żal. Już któryś raz słyszę ze dziewicę zdradzają... jestem tzn byłam dziewicą i jestem z obecnym facetem jakiś czas i nie mam ochoty go zdradzić... Dla mnie to głupie gadanie i tyle! Już kilka razy słyszałam "nienawidzę dziewic"... a potem się dziwić ze taka 13latka się puszcza z jakimś :| No cóż.... Poza tym każda kobieta- i każdy facet moze zdradzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ththrtrth
tak jak ktoś już pisał ze na temat nieiernosci dziewic wypowiedziały sie te ''starsze'' kobiety.aztego co piszeszto ty jestes jeszcze młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhthtfthf
'' sakssa a ja takie znam! 4 takie panie są w wieku 35-52lata '' watpie..mogły sie niezwiezyc poprostu zprzygud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saksssa
a jednak to prawda, że znam min 4 takie :) jedna jest moją dobrą przyjaciółką i czekała do nocy poślubnej (tak jak pozostałe 3). Mają swoje zasady, kochają mężów i są religijne (tak wiem,ze to można udawać, ale ja wiem, ze ona nigdy nie zdradziły mężów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbdkjk
A co to w ogóle jest ta DZIWICA (jak w tytule)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 100% dziewic i prawiczków zdradzi a bycie nie dziewicą sprawia że związek ma większe szanse na przetrwanie 💤... Ludzie nie bądźcie tacy pewni przy stawianiu bezkrytycznie własnych hipotez. Przecież różni są ludzie i każdy jest inny, nie da się powiedzieć że każda dziewica, czy prawiczek będą zdradzali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak...w porownaniu z moimi kolezankami to stracilam dziewictwo pozno bo w wieku 21 lat.bylo to zaledwie poltorej roku temu z tym z ktorym jestem do tej pory.to on byl moim pierwszym i jedynym partnerem lozkowym .jasne ze kocham mojego faceta,jasne ze dla chwili zapomnienia nie zaryzykowalabym utraty jego i tego co daje mi ten zwiazek z nim....ale przede wszystkim czemu mialabym sprawdzac czy z innym tez bedzie fajnie lepiej czy gorzej skoro mojego zycie seksualne w pelni mnie zadawala,mam tak czesto jak potrzebuje i bez problemu moj facet potrafi mnie doprowadzic do orgazmu??ja nawet o tym nie mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
co sadzicie o testach dna na ojcostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek_srytek
jak masz wątpliwości czy jesteś ojcem to zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgfgg
Proste jeżeli kocha swojego faceta to nie przyjdzie jej nawet do głowy pomysł żeby sprawdzić jak jest z innym. Jeżeli ktoś zdradza czy nawet myśli o zdradzie to jasne jak słońce że nie kocha partnera i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhm
chyba nie czytaliscie czalego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfthtfh
tfhhft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie. Niestety, słowo "kocham" się zdewaluowało. Mylone z zauroczeniem, pożądaniem lub choćby fascynacją. Kochać to być pod wpływem żywiołu o niespotykanej sile. Trzeba umiejętnie nią kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sryhyrh
httjy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek_srytek
wiecie równie dobrze facet czy kobieta którzy mieli dużo partnerów przed ślubem, nie oznacza że będą wierni, niektórym szaleństwo nie mija, rozmowa bezsensu :(dorabianie sobie jakiejś ideologii o :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek_srytek
i poproszę o jakieś badania potwierdzające wasze teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w łeb
Dziewice to istna plaga naszych czasów, takie święte dudy a puszczalskie jakich mało..... :( Ogólnie popieram jednak popieprzonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewica nie musi zdradzić. Może wcześniej zerwać i wtedy spróbować z innym, wtedy zdrady nie ma. Także twoja teoria autorko jest z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×