Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FM-owiczka

Zostań Konsultantem FM Group

Polecane posty

Gość FM-owiczka

Zostań konsultantem FM gropu, ze sprzedaży masz 40%, z grupy premia od 3 do 21%. Naprawde warto!!!!odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
mozna zaczac bez kupienia startera który wiadomo kosztuje ponad 100 zł ?? nptylko z katalogiem na probe ?? aha i jeszcze pytanie czy sa w katalogu jakies strony zapachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJMIJMY SIĘ SOBĄ.
Bądź chłopie czy babo spokojny/a i odczep się od osób, które chcą zarobić. To jest dobra szkoła życia, moja córka w wieku 13 lat fenomenalnie sprzedawała Avona, rok później roaszerzyła o Oriflame, ja to firmowałam // mam działalność // , a teraz córka nie chce słyszeć o tych firmach// ma 20 lat // , bo uważa te produkty za towar dla małolatów. Ale wspomina to jako fajną przygodę i niezły zarobek, bo wtedy zarabiała nawet 300-500 zł/mc. A miała 13-14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM-owiczka
nie mam zamiaru wdawać sie w dyskusje z tym typem, ktory potrafi tylko obrazac. Powiem CI jedno: pracuje na etat, na stanowisku kierowniczym, Fm zajmuje sie dodatkowo, zgadnij gdzie zarabiam wiecej?????? wlasnie!!!!kazdy potrafi tylko krytykowac, bo najlepiej nic nie robic i miec kase!Obudz sie czlowieku!network marketing to przyszłosc!!!! teraz odpowiem natalii....Niestety aby byc w grupie i moc sprzedawac nalezy wykupic starter, jest jednak mozliwosc wykupienia mini startera za 30zł z najczesciej kupowanymi probkami perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
mam pytanie..czy mogłabym mi powiedzieć czy zapach 281 (moon sparkle) jest trwały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM-owiczka
Zapachy nie są tak trwałe jak oryginały, nie mniej utrzymują się na ciele 5/6h , uwazam ze cena do jakości jest adekwatna:) ps... nie będe komentowała wypowiedzi powyzszych, bo nie jest to mój poziom rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już kilka miesięcy w Fm Group. Uważam, że warto. Uczę się jednocześnie w dwóch szkołach(LO i PSM) więc nie mam zbyt wiele czasu, a wiadomo, że potrzebuję pieniędzy jak każdy. Jeśli ktoś chce więcej informacji o Fm to piszcie "madchen_ak@o2.pl". Wyjaśnię "o co chodzi"i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame11
Witam serdecznie Ja polecam 2 firmy Oriflame iwww.aroma24h.aromagroup.pl W pierwszej firmie sprzedajesz tak jak w wiekoszsci firm bezpośrednich przez katalog i budowanie swojej grupy, natomiast druga firma to połączenie sprzedaży bezpośredniej z własnym sklepem parterskim!! Prowadzisz własny sklep z własną subdomeną .Firma za ciebie pakuje i wysyła ! więcej informacjo na e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail. com lub www.aroma24h.aromagroup.pl w oriflame mozna zacząć od 16 lat Dlaczego oriflame? Postęp Ori-Derm:gwarancja wysokiej jakości Najwyższa jakość składników Etyczna odpowiedzialność Naturalne piękno w zgodzie z naturą Zarabiaj pieniądze dzisiaj spełniaj marzenia jutro W Oriflame dbamy środowisko Nasza wyjątkowość Gdzie nauka spotyka piękno W oriflame masz: kredyt 14 dni na spłacenie bez opłat zamówienia składasz przez internet ,faks ,telefon 23% marzy plus dodatkowe rabaty nagrody po 1 zł ,programy lojalnościowe zamawiasz kiedy chcesz pomoc sponsora gwarancje satysfakcji klienta (możliwość zwrotu produktu) dla nowych konsultantów program witamy Obecnie jeszcze zaczęłam współpracę z nową firmą polską która zajmuje sie sprzedażą narazie kosmetyków kolorowych ale niebawem rozszerzy swoją działaność o wody toaletowe i kosmetyke białą Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać na gg7593763 e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail. comwww.dobre.kosmetyki.mojeoriflame.biz www.aroma24h.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×