Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szokująca wypowiedź

Wyposażenie na studia!

Polecane posty

nie przesadzajcie z tą nauką...jedni są ambitni bardziej inni mniej, a prawda jest taka, że studia...oduczają się uczyć...serio ja pamiętam na 1 roku to się uczyłam sporo, na 2 mimo, że więcej przedmiotów i egzaminów to mniej, a na 3 jak miałam jeden egzamin to nie potrafiłam się zmusić do nauki...trzeba mieć w sobie dużo samozaparcia by się na studiach systematycznie uczyć, aczkolwiek podziwiam tych, którzy je mają, mnie jest go niestety brak i uczę się w sesji, ale nie na pamięć, bo tego nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś też zaczynałam-wyobraź sobie, że u mnie na studiach blok rysunkowy i inne tego typu artykuły papiernicze są niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najn cos tam
to w porzadku.. ale mowilam do autorki, ktora jak wiemy nie studiuje tego co Ty a niemiecki:O ktory dodtakowo byl jej marzeniem wiec daremne zale ja idac na polonistyke np nie zadawalbym pytanie czy mam kupic pilke lekarska :O sorryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
gdzie bedziesz te filologie studiowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe i tu was mam
po pierwsze nie czepiam sie dziewczyno, rozumiem podekscytowanie, ale w zwiazku z podekscytowaniem i checia rozmowy na temat Twoich nowych studiow, moglas poruszyc temat godnyz ainteresowania a niee..zadawac takie pytanie moim zdaniem na polonistyke potrzeba glupoty?? hah:O ja podalam to przykladowo, studiuje bowiem prawo iresocjalizacje.. wiem, ze za chwilke, dowiem sie, ze na to tez trzeba tylko glupoty ale to swiadczy wylacznie o waszym poziomie no coz:O a do autorki, jak mowie, ciesze sie z Toba na to nowe dosiwadczenie, ale wybacz rtykuly papiernicze chyba nie powinny przydawac Ci problemow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja idąc na studia też nie wiedziałam jak tam jest, czy będę potrzebowała zeszyt do każdego przedmiotu, czy jeden, czy wcale...i na 1 roku robiłam jak ktoś tam pisał wyżej, do każdego przedmiotu inny zeszyt-z przodu ćwiczenia z tyłu wykłady, a potem przerzuciłam się na te z kolorowymi kartkami, bo rezultat wielu zeszytów był taki, że połowa każdego zeszytu była niezapisana i nic nie dało się z tym zrobić...Ona zapytała normalnie, ja miałam takie same wątpliwości jak szłam, skąd niby ma to wiedzieć? W LO nie uczą tego jakie są przedmioty na studia i ile zeszytów tam trzeba, dziewczyna się chciała poradzić, kogoś kto studiował bądź studiuje a tu naskok, że jest taka siaka i owaka bo podstawowych rzeczy nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zeszyty kredki pisaki gumka do mazania papier kolorowy liczydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
ja najbardziej lubilam pisac na kartkach z notesu a4 i wkladalam je do koszulek a potem do takich miekkich segregatorow z przezroczysta okladka. i all mialam na m-scu . (tez studiowalam filol. ale romanska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisalam ze jest siaka i
owaka a przed chwila powiedzialas ze studiowalas cos zupelnie innego niz ona...budownictwo?? wiec w jakiej kwestioi chcesz jej doradzic? w kwestii przedmiotow?? brawo ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kostki iles tam
hahaha taaa wlasnie:P:P o to mi chodzilo :O:O:O najlepszy komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podalam to przykladowo, studiuje bowiem prawo iresocjalizacje.. wiem, ze za chwilke, dowiem sie, ze na to tez trzeba tylko glupoty ale to swiadczy wylacznie o waszym poziomie nic nie wiem o prawie i resocjalizacji a polonistyce tak:O więc mam prawo ocenić to z czym miałam do czynienia. I to świadczy o moim poziomie bo oceniam według siebie to co poznałam i zobaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie podstawowych
wiec skoro tego nie wie, to co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina uwazasz sie
za glupia, bo studiowalas polonistyke?? wybacz ale mam znajomych na tym kierunku, a w liceum uwielbialam polski i uwazam, ze to wcale nie jest prosta sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii choćby tego, że uważam, ze nie ma sensu na studiach kupować 10 zeszytów, jakikolwiek by to nie był kierunek bo to jedynie strata pieniędzy.Pisząc o bloku i różnych tam innych pierdołach popadłam w skrajność tak samo jak zrobiłaś to Ty i napisałam to pół żartem pół serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadam bo mi sie spac
zachcialo... kup sobiwe worek na pantofle, moze np stroj do wf? moze linijke, ekierke.. no przegwizdane.. albo popros rodzicow, oni wiedzieli co Cikupic do first class... byeee a a and good night aha i zycze powodzenia naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko najn cos tam
tylko ze ja idac na studia kupilam sobie trzy zeszyty... i kazdy bylz apisany, bo w jednym mialam dwa roze przedmioty plus i wyklady i cwiczenia, nie widze porblemu, dokupowalam potrzebne rzeczy w miare studiowania aby uniknac straty kasy, proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszysstkich
Kupta sobie koło walnijcie się w czoło a będzie wam wesoło hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam sie za głupią bo nie studiuję polonistyki i nie twierdzę, że ludzie na polonistyce są głupi:O Uważam natomiast że są a przynajmniej u mnie byli drętwi, tandetni i pomylili się z powołaniem. Widze to teraz jak napierniczają do szkół jęcząc jaką mają ciężką pracę, a przez lata twierdzili że to idealna praca dla nich:O Tak, trzeba mieć dużo głupoty by studiować polonistykę, do dupy przedmioty i w ogóle nie przyszłościowy kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko najn coś tam:) No i zrobiłaś bardzo mądrze, dlatego też pisałam dziewczynie by póki co wstrzymała się z kupnem i zaczekała aż dowie się jakie i ile będzie miała przedmiotów i jakby co w czasie studiów dokupiła. A skoro zapytała nas o zdanie to chyba właśnie po to by uniknąć kupienia 10 zeszytów bez potrzeby. JA kupiłam na 1 roku osobny do każdego przedmiotu bo myślałam, ze tak trzeba, okazało się to totalną głupotą, ale mnie nikt nie uświadomił wcześniej, a ona pyta więc radzimy tak z autopsji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina ewa i taa
widze, ze na sile starasz sie zaczepiac... a ja bralam pod uwage rowniez polonistyke i nigdzie nie napisalam, ze to z elubilam uczynilo mnie madra, wiec naucz sie czytac, i daruj sobie te nadinterprtacje ok?? albo wysun dobry argument, albo daruj sobie te zlosliwosci, bo wybacz stawia Cie w to w dosc slabym swietle.. poza tym lubilam polski bo lubilam i lubie pisac, udalo mi sie cos nawet wydac, wiec w obliczu tego, polonistyka wcale nie musi byc malo przyslosciowym kierunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że znów zaczynają się studia warto się dobrze zaopatrzeć ;-) I nie mówię tu tylko o alkoholu. Teraz jest dobry okres, sklepy organizują promocje, wyprzedaże, warto było czekać. Np. tutaj https://www.sferis.pl/Wszystko-dla-STUDENTA kupiłam sobie plecak, lampkę biurkową, pakiet Office, bo to się bardzo przydaje i... najważniejsze - pojemniki na jedzienie ;) Dobre 15% ceny udało mi się zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×