Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka8382

prosze o pomoc-badania po stracie ciąży

Polecane posty

Gość olka8382

Czesc dziewczyny.].Dokładnie 1.09 czyli 3 dni temu miałam usówana ciąże,ciąża obumarla ok7 tyg.Jestem załamana,ciągle próbuje doszukac sie powodów,dlaczego tak sie stało.Mieszkam za granica tutaj nikt nie doszukuje sie przyczyn,tlumacza natura ale ja nie moge sie z tym pogodzić.Wiem czasem tak bywa ale jesli jest tego jakas przyczyna we mnie w moim organizmie.Chcialabym wrocic do Polski porobic badania,ale jakie?Może moglybyście mi podpowiedziec,jakie badania powinnam porobić?Chemy z meżem tak szybkoo jak to możliwe spróbować jeszcze raz ale bardzo się boje,ze sytuacja się powtórzy.Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luty2010
olka8382 bardzo mi przykro z tego powodu ze straciliscie swojego aniolka, ale tak czasami los nas karze:( ja po ciazy obumarlej w 10 tygodniu tez myslalam tak jak ty, najszybciej zrobic badania i starac sie kolejny raz, lekarz sam mi tlumaczyl ze tak czasami sie zdarza, plod byl za slaby albo byla jakas wada genetyczna. jest na kafeterii taki topik: ciąza obumarla. dlaczego?? tam dziewczyny siebie nawzajem wspieraja pewnie i tam podpowiedza ci jakie badania zrobic. ja jednak odpuscilam sobie z badania i zdalam sie na los i rece Boga. po trzcim miesiau znowu byly diwe kreseczki na tescie a dzisiaj sie zaczal 16 tydzien i z niecierpliwoscia czekamy na naszego synka. zycze tobie duzo wiary i sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jednym poroneniu nie ma sensu robić badań, możesz zrobić na toxo, sprawdzić hormony, krzepliwośc krwi, ale czy coś Ci wyjdzie trudno powiedzieć. Czasami zawodzi genetyka, czasami sa to bakterie w spermie a czasami immunologia. Możecie też zrobnić posiew, zobaczyć czy nie ma bakterii. Takie badania podstawaowe. Powodzenia życze. Wiem co czujesz bo sama to przechodziłam, tyle ze więcej razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×