Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tipi

sala Słupsk i okolice

Polecane posty

Witam serdecznie :) Po przeczytaniu tysiąca postów na tym forum, wreszcie nadszedł czas, w którym to i mnie dopadł uroczy problem szukania sali na wesele i w związku z tym moja prośba o pomoc: czy któraś z Was jest w stanie polecić ładną salę weselną na mniej więcej 70 osób w Słupsku? Za wszelkie wskazówki i opinie będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z okolic Słupska:P no ale niestety z salą Ci nie doradzę:) ale podtrzymam Cię na duchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Goś :) może ktoś jeszcze jest z naszych okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_akna
ja polecam sale w osrodku Jantar w ustce. mialam tam wesle i bylo wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia173
POLECEM SALĘ W SARYM MŁYNIE ZA STRAŻĄ POŻARNĄ JEST TAM BARDZO MIŁA ATMOSFERA JEDZONKO PYSZNE I SYMPATYCZNA OBSŁUGA. SAMA TAM MIAŁAM ZAREZERWOWANĄ SALĘ JEDNAK Z PRZYCZYN OSOBISTYCH MUSIAŁAM ZREZYGNOWAĆ I ZOSTAWIAM WOLNY TERMIN 28.08.2010. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna sala na wesele jest tutaj www.betlejem.eu. Duża przestronna sala, mają bardzo dobre jedzenie. Obsługa tez jest na wysokim poziomie. Byłam tam na weselu i potem rozmawiałam z panią młodą, mówiła że wszystko było jak należy i wszystkie jej prośby były spełnione. Menadżerka tego lokalu jest bardzo pomocna i ma ciekawe pomysły na wystrój oraz na rożne atrakcje. Także spokojnie mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaPat
Kawałeczek od Słupska jest ładna sala (a nawet dwie!) w Kębłowie - Casilla się nazywa. Możesz sobie wybrać pod swój motyw przewodni - takaa jasną lub ciemniejszą. Ja miałam w jasnej motyw przewodni blady róż. Polecam tez jedzonko tam, bo bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betlejem w Lęborku - Pyszna kuchnia ładna okolica i super lokal. Byłam tam na weselu i organizowałam komunię. Naprawdę potrafią przygotować wspaniałą imprezę. Maja bardzo dobra kuchnię i świetną obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Mogę polecić ten lokal. www.betlejem.eu. Byłam tam na imprezie i jestem pod wrażeniem. Ładny lokal ładna okolica. Świetne jedzenie i w ilościach nie do przejedzenia. Obsługa sprawna i sympatyczna. Spokojnie można im zlecić organizację imprezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

W zeszłym tygodniu byłam na weselu w Betlejem i bawiłam się przednio. Sama jestem w trakcie poszukiwania lokalu na wesele i jak na razie to jest moja jedynka na liście. (W przyszłym tygodniu mamy się spotkać z włąscicelką).  Imprezę zrobili pierwsza klasa. Smaczne jedzonko obsługa na poziomie. No i sam lokal ładny razem z dużym i zadbanym ogrodem. Jak dla mnie super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Potwierdzam w Betlejem potrafią zorganizować imprezę. Byłam tam na weselu i na sylwestrze. Świetnie się bawiliśmy. Mają bardzo dobrych kucharzy. Obsługa na poziomie. Sama sala ładna i przestronna oraz komfortowa. Jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wielkie dzięki za info o Betlejem. Po przeczytaniu waszych opinii zdecydowałam się tam wyprawić chrzciny mojej córeczce. I wszystko wyszło fantastycznie. Potwierdzam miejsce godne polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Betlejem jest super. Organizowałam tam komunie i byłam na trzech weselach. Zawsze idealnie przygotowana impreza. Bardzo ładny lokal i ładny, zadbany ogród. Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń i z każdej imprezy byliśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×