Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaaa_beeeeeee

Dziewczyny pomozcie -prosze!!!!

Polecane posty

Gość kasiaaa_beeeeeee

Byłam na przymiarce sukni wszystko ok tylko te welony kawalek szmatki i chcą 100, 150zł kurcze ja nie jestem pewna czy chce isc w welonie do slubu ale wole miec go w domu bo moze akurat bede chciala ale placic 150zl za welon którego moge nie zalozyc to dla mnie troche za duzo przeglądąlam na allegro ale niewiem na co sie zdecydowac z jednej strony chcialabym taki dlugi 190-200cm ale z drugiej niwiem czy to nei przesada i moze lepiej krótszy wziąść dlatego chce zamowic na allegro i taki i taki :P więc jesli ktores z was zamawialy welon z allegro to bardzo prosze o linki do tych ktore są ladne i ladnie się ukladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem przekonana do welonu i z niego rezygnuję! Ani to ładne, ani praktyczne. Moim zdaniem jaknie jesteś przekonana to sobie odpuść, w końcu fajna fryzura np. z kwiatkiem lub spinką załatwi temat z nawiązką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam welon ale tylko w kosciele taki do pasa gesty dlikatny trzywarstwowy, bardzo ladnie sie ukladal ale zalozylam go na wejsciu do kosciola a zaraz przy wyjsciu z kosciola - precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blakcat
no nie wiem, jeśli tyle pieniędzy wywala sie na sukienkę to 150zł za welon to nie dużo :o Ostatecznie kup materia,ł i niech Ci mam szyje welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa_beeeeeee
po pierwsze nie wydaje kupy kasy na sukienke, to znaczy dla mnie to jest kupa kasy jak na jedną noc :O ale w porównaniu z dziewczynami ktore wydają po 2-4 tys za kiecki to moja jest tania nie mam czasu szyc welonu i szukac krawcowej i materiału na niego bo praktycznie do wesela nie mam wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie kupuj jak nie chcesz
najwyżej jak ci się zachce zrobisz sobie z firanki...będziesz miała wtedy welon tanim kosztem :O już 100 czy 150 zł przy kosztach całego ślubu i wesela to kropla w morzu. Przymierz welon zobacz co i jak a następnego dnia idz do fryzjera na jakąs próbną fryzurę i zobacz w czym się będziesz lepiej czuła. Będziesz miała porównanie i moze szybciej się zdecydujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda. przy calych kosztach 130 zł to niewiele. na allegro np kuplam welon o dlugosci do pasa dwuwarstwowy ciety. ale co allegro i tanie ceny to i tak jakosc. kupilam go za 30 zl razem z przesylka. jedna nie oplacalo sie. kiepska jakosc. wykonanie hm krzywy byl jak diabli. poszlam do salonu i za 130 zł kupilam taki sam tyle ze z krysztalkami sliczny . jesli zdecydujesz sie na welon to kup go juz w sklepie normalnie dla pewnosci ze gdy go zalozyc bedzie ladny jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa_beeeeeee
dla was to kropla w morzu a dla mnie nie, bo my probowalismy ciąć koszty i 150zł na rzecz której mogę nie zalozyć to trochę przydużo ;/, bo za to moge kupic sobie fajną torebkę albo buty i bardziej mi sie przydadzą ja niepatrze na ślub przez pryzmat tego, że to ten jedyny dzien to nei oszczedxzamy na nim i tyle dla mnie liczy sie bardziej to co bedzie pozniej mamy kase na wesele ale ja niechce wydawac tyle kasy na jedną noc ktora tak szybko minie, chce zeby blo dobre jedzenie, alkohol czy zepsół zeby gosciom jak najlepiej umilic ten wieczor i noc ale na rzeczy zbyteczne(prezenciki dla gosci, ozdoby, dekoratorki - tylko po to zeby sie pokazac, barman, fontanny, poprawiny) postanowilismy nie wydawac kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie zgadzam się z autor
autorką. ja dopiero planuję wesele ale jak pomyślę, ile to kasy to szlag mnie trafia. a moim zdaniem na czyms takim, jak kiecka albo welon mozna zaoszczędzić bo welon ma się tylko w kościele albo góra do oczepin to sorry ale 130 zł to przesada za kawałek jakiejś halki z grzebykiem. nie dla każdej panny młodej najważniejsza jest kieca i bukiet więc ten tekst z firanką to poniżej krytyki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po kiego...
po cholere sie rozwodzisz nad tym welonem. nie chcesz-nie kupuj. chcesz za 20 zł z allegro- kup. jakiej rady oczekujesz? jak sukienka i welon nie sa najwazniejsze i chcesz na tym zaoszczedzic,to moze w ogole nie bierz koscielnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa_beeeeeee
to po kiego- nie rozumiem twojej wypowiedzi:O co ma wspolnego cena kiecki i welonu do ślubu koscielnego??? Przeciez jak bede chciala koscielny wziąść to ksiądz mi go da nawet jak bede w zwyklej czarnej spodnicy więc nierozumiem twojej wypowiedzi bo w temacie zupelnie o cos innego chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki kolor sukni masz
bo jak chcesz to oddam ci swoj welon kolor ivor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek_myszka
suknia jest bialutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me jeee me
kasiaa weź się ogarnij. Co to znaczy :"nie jestem pewna czy chce isc w welonie do slubu ale wole miec go w domu bo moze akurat bede chciala "? Jesteś dorosła podejmij decyzję"idę w welonie" albo"nie idę w welonie". Nie chcesz wydawac duzo kasy ale welon na wszelki wypadek chcesz mieć. Podejmij decyzję i się tego trzymaj a nie zachowuj jak księżniczka "może akurat mi sie zachce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu
skoro nie chcesz welonu to nie kupuj :o juz chyba lepiej w ogóle nie mieć niż wydawać nawet małą kasę na allegro - i tak go nie włożysz bo to zwykłe, krzywe szmaty :o Te 150zł to sorry ale to tak nieduża kwota przy organizacji wesela (więcej cię może wyjść różnica w cenie od talerzyka jeśli koszty poszły w górę). I nie wiem jak trzeba oszczędzać (i twierdzić że ma się kasę - bo jakbyś jej nie miała to bys nie miała tego problemu - welonu by nie było) by żałować 150 zł :o a pewnie w dniu ślubu będą płacze że welonu nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa_beeeeeee
a czemu te z allegro to zazwyczaj krzywe szmaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego że
kosztują jakieś grosze a za tyle to nawet porządnego woalu nie kupisz (tylko ohydny plastik) nie mówiąc o szyciu i opłaceniu krawcowej :o Myślisz że jak za grosze sprzedają i to na allegro to szyją to starannie?? Tną jak popadnie, byle jak zszywają :o Lepiej juz naprawdę kupić kawałek woalu i niech Ci mama lub teściowa obszyją i zamocują do grzebyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa_beeeeeee
ale ja nie chce obszywanego tylko ciety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×