Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eloeloelo

lakiernik czy mechanik

Polecane posty

Gość eloeloelo

Jaki według was jest lepszy i bardziej opłacalny zawód lakiernik czy mechanik samochodowy? W którym z tych zawodów można znaleźć łatwiej prace w Polsce i za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloeloelo
ale jakoś ten lakiernik mnie ciągnie... na lakiernika mam 2 lata nauki a na mechanika 3 lata, a jak bym juz zrobił zawód to odrazu wyjazd na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiedz druga :) rob to co lubisz ...inaczej z niesmakiem bedziesz chodzil do pracy.... a praca powinna dawac procz kasy satysfakcje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakiernik jesli chodzi o nowoczesne technologie to bardzo dobry zawód dobry lakier to luksus i to dużo kosztuje lakiernik zarabia mechanik to co będzie reperował ? graty chyba, a jak w przyszłości za 6, 10 lat większość aut będzie nowych i dobrych w cywilizowanej europie --bo tam chcesz pracować jest jeszcze całościowe lakierowanie warstwowe nowych aut -takich ludzi też będą potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na lakiernika, mechaników jest na pęczki. Co drugi chłopak teraz chce być mechanikiem, a potem się okazuje że pracy nie ma albo jest średnio płatna. mój facet jest mechanikiem i zarabia mniej niż jego kolega lakiernik. Przy dobrych wiatrach ten lakiernik wyciągał do 1000 euro tygodniowo w Irlandii, tyle że praca w szkodliwych warunkach. aliksandra: nowe auta tez się psują i to zdecydowanie bardziej kosztownie niż stare, gdzie można było powiązać części drutem i jechało się dalej. weź jeszcze pod uwagę czynnik ludzki, są ludzie, którzy potrafią w nowym aucie po paru miesiącach sprzęgło spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
czesc erotomani i nimfomanki!!!!!!!!! wrocilem!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×