Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tinka89

KREM Z KOLAGENEM - JAKI POLECACIE???? PISZCIE PROSZE

Polecane posty

Gość gość
Polecam zrobic sobie 4mc kuracje Kolagenem Medica. Mysle ze efekty będą jeszcze lepsze jesli chodzi własnie o pozbycie sie cellulitu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4309
Ja widziałam takie kremy na dzień i na noc na: http://www.kodymody.com/pl/kosmetyki . Nawet to nie krem tylko serum. Krem daje efekt naturalnego liftingu, wyraźnie zmniejsza widoczność zmarszczek, wygładza i ujędrnia skórę, wyrównuje jej koloryt, nawilża, natłuszcza i wygładza naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina884
Miałam dokładnie to samo, pierwsze zmarszczki i przerażenie w oczach - TO JUŻ? wybrałam krem z kolagenem - class a collagen noble health i powiem szczerze, że efekt przyszedł bardzo szybko. farmaceutka poleciła mi go ze względu na super skład. skóra jest nie do poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sam kolagen naturalny a nie żaden krem z minimalną ilością kolagenu :) Najlepsze efekty daje w połączeniu z peelingiem 2x w tygodniu i spożywaniem wit c daj***ardzo dobre i szybkie efekty :)) 50ml starcza na ok 1,5-2 miesiące przy używaniu 2x w tygodniu. https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/shop/products/7/12,kolagen-natywny-pure.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ofertę kosmetyków, olejków organicznych i suplementów diety o naturalnym składzie, którą znajdziesz pod adresem www.forever-young.pl. Ja kupiłam tam serum ze 100 procentowym kwasem hialuronowym i po kilku dniach stasowania zauważyłam już pierwsze efekty! Polecam, bo wypróbowałam i uważam, że naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie5
Mi kosmetyczka jakiś czas temu poleciła produkty marki Organic Series. Są to produkty stuprocentowo naturalne i ekologiczne. W ofercie mają np. świetny krem Forte anti-aging. Zobacz sobie skład produktu na ich stronie, myślę, że dokładnie o taki krem Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo możesz do niego dodać złoto w płatkach. Bardzo fajnie ujędrni skórę. Złoto ma dużo plusów, możesz poczytać sobie o tym na necie. Ja dodatkowo takie złoto w fajnej cenie kupuje w http://www.edan.krakow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ja osobiscie wyprobowalam kolagen naturalny souvre internationale sa to blyszczyk do ust, krem na noc, peeling, szampon i odżywke wzmacniajaca no i kolagen graphite powiem wam ze jeszcze zadnym produktem nie rozczarowalam sie. podeszlam sceptycznie do testowania produktow ale warto mega wydajne, robia robote no i tam jest kolagen 100% tak jak w lancome czy helena rubenstain a co sie dowiedzialam dla tych firm produkuje nasza polska firma inventia , polecam sprobujce same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia80
PRAEL!!! Tylko nie każda z Nas może sobie na to pozwolić. Info na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję krem z kolagenem firmy Noble Health o nazwie Class a Collagen,nie jest zbyt drogi,ale skuteczny.Po około miesięcznej kuracji moja skóra zaczęła zmieniać swój kolor,a przede wszystkim stała się bardziej elastyczna,można go dostać w drogerii Rossman.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaa
Od kilku tygodni stosuję Collagen La Pure (http://collagenlapure.com/kolagen-do-twarzy) i jestem bardzo zadowolona. Cena jest przystępna i już zauważyłam pierwsze efekty. Moja skóra stała się jędrniejsza, a zmarszczki robią się coraz mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kremy z kolagenem rybim od noble health. Używam na noc i na dzień. Super nawilżają, redukują zmarszczki. Krem na dzień jest fajny pod podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na zmarszczki to polecam Revitacell kremoserum na dzien i regenerujące na noc. U mnie efekty były szybciutki i prawie w ogóle zrezygnowałam z makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kosmetyków z naturalnym kolagenem to przede wszystkim unikaj tańszych podróbek bo ich jakość jest naprawdę niewiele warta, ja np zamawiam na Lagenko.pl zarówno kremy jak i żel kolagenowy do mycia, są bardzo skuteczne, wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć? Przygotuj się na lato! Ułożymy Ci dietę za darmo! Wejdź i sprawdź na www.e-dietaonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem tak w opinii wielu moich koleżanek kremy kolagenowe naprawdę działają. Wiele osób uważa, że to mit, ale najlepiej korzystać ze sprawdzonych doświadczeń z kosmetykami. W przypadku maseczek czy kremów jest wiele firm, które oferują coraz, to ciekawsze gamy kosmetyków. Słyszałam wiele na temat jednej marki. Warto poczytać opinie o Souvre http://opinieokolageniesouvre.pl/opinie-o-kosmetykach-souvre-z-pierwszej-reki/ , z tego co piszą jest, to opcja godna rozważenia. Czy ktoś korzystał słyszał może coś więcej? macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na kolagen naturalny colway - mlm zapodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same hojowe reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka t
Ja polecam krem Perle Bleue Visage Care Moisturise. Doskonale walczy z oznakami starzenia - lepiej kupic jeden a dobry, taki ktory faktycznie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na www.ManukaMedical.pl - tam znalazłam najlepsze kosmetyki i przy tym najlepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaIOC
Wybierając produkty z kolagenem dobrze jest mieć świadomość czym kolageny dostępne na rynku się różnią. Hydrolizat czy kolagen natywny, kolagen rybi czy wieprzowy - wszystko to ma znaczenie. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi który jest najlepszy, wszystko zależy od konkretnego przypadku - jak chcemy produkt stosować i co uzyskać. O rodzajach kolagenu można przeczytać na stronie: http://producentkosmetykow.pl/wiedza-dermatologia-i-kosmetyka/kolagen-kolagenowi-nie-rowny-porownanie-oferty-dostepnej-na-rynku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×