Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idiotkkkaaa

DO WSZYSTKICH KOBIET

Polecane posty

Gość szop pracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze trafilas na
niewlasciwego faceta, choc go idealizujesz ( moze po doswiadczeniach z matka). facet nigdy nie powinien uderzyc, nic go nie usprawiedliwia. Co nie znaczy,ze ty , obciazona woim dziecinstwem, nie umiesz zyc normalnie. Musisz sie zmienic, niestety, moze znajdziesz innego, na ktorego spojrzysz trzezwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja iem że jest ci cięzko miałam podobnie tzn nie tak samo ale podobnie też uciekłam z własnego rodzinnego domuwłaśnie za taka psychiczną tyranię i w ieku lat chyba 21 poszłam sobie do faceta on mi zycie uratował bo pewnie skończyła bym jak ty przerazona i bez radna a tak mam tak jak mam .oczywiście odeszłam od tamtego co prawda nie był ideałem pił i bił ale był miałam wsparcie na poczatek . usamodzielniłam się i poszłam do biblioteki pwypo zyczć książki z psychologi o temtyce która moglaby mi pomóc .al że na tym nie bardzo się znam i wszystkie przypadki były podobne więc dałam sobie spokój i zaczełam liczyć tylko na siebie dlatego mam cudownego mężą , dzieci piękny duzy dom samochód i prace i tylko dlatego że podeszłam swego czasu z egoizmem na świat i tobie też radzę .... TO CO BYŁO A NIE JEST NIE PISZE SIĘ W REJESTR.... a swoja drogą jego miłośc jest lekko toksyczna i uzależniająca czyż nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotkkkaaa
Na razie mam mętlik w głowie wynikający z przemęczenia, wiem że muszę przemyślec wiele spraw, potrzebuję odpocząc. Mimo tego wszyskiego kocham go nadal i jestem mu wdzięczna za to, że otworzył mi oczy i pokazał, że można życ inaczej (wyłączając oczywiście to co się wczoraj stało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×