Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nikeila

Jaki profil liceum wybrać?

Polecane posty

hej Mam duży problem. Obecnie jestem na profilu humanistycznym lo. Jestem pewna, że chcę go zmienić: na językowy albo mat-fiz-chem. Nawet nie wiem od czego zacząć. Mam bardzo dobre oceny ze wszystkiego i wszystkiego lubię się uczyć. Nie wiem, kim zostać w przyszłości, czy wybrać kierunek ścisły czy humanistyczny. Do tej pory uważałam, że lepiej będzie jeżeli wezmę się właśnie za ten humanistyczny, ale wszyscy mówią, że się marnuję, że poszły tam same najgorsze osoby, a po tym nie znajdę ciekawej ani dobrze płatnej pracy. Rodzice nie wiedzą co zrobić, ja nie śpię całymi nocami. Do tej pory bardzo interesowała mnie psychologia. Tylko wszyscy mówią, że po pierwsze na psychologa się nie nadaję a po drugie to taki zawód-niezawód. Mam potworny mętlik w głowie. Wiem, że mat-fiz-chem jest trudniejszy, że trudniej zdać maturę z chemii np. , ale pewnie jakbym się przyłoźyła to by się udało. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji, gdzie jest dobry z tych 2 rodzajów przedmiotów, a wybrał jeden i dlaczego? Proszę o jakąś radę, dodam jeszcze, że jestem w 1 klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mat-fiz- masz szerokie pole wyboru-informatyka, chemia, wszelkie izynierie biol-chem-medycyna, farmacja, biotechnolgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację. Boję się, że sobie z tym nie poradzę do matury, potem zdam ją ze ścisłych beznadziejnie i zniszcze sobie życie. Zwłaszcza, że lubię historię i wos, tylko jeżeli chciałabym wyjechać za granicę to po co im moja znajomość przebiegu powstania listopadowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro lubisz uczyć się wszystkiego i masz dobre oceny, to idź na mat-fiz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scisle kierunki
sa zawsze bardzije oplacalne ,aczkolwiek trzeba byc z nich dobrym. bynajmniej nie musiz byc geniuszem. ja bylam w klasie humanistycznej a studiuje kierunek zwaizany z budownictewm zagranica ,i osobiscie uwazamze wybor profilu liceum nie jest wcale wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×