Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaczek_myszka

jakie miesko do camemberta???

Polecane posty

Gość kasiaczek_myszka

Dziewczyny własnie ustalam menu na przyjecie i bardzo chcialam aby po zupce bylo danie włąsnie camembert w panierce + jakies mieso ale jakie (jak zrobione?) ryż do tego czy moze frytki, jak myslicie??? żurawina i jakas surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cudo to mozesz podac jako przystawke, do tego zurawina albo borowka.....a pozniej juz zupka i co tam chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek_myszka
nie nei moge tak podac, gdyz ja mam ustalic co bedzie tylk podane a jest to w kolejnosci zupka 1 danie na cieplo dopiero za 2,5 godz nastepne danie cieple i tort Chcialabym zeby był camembert w panierce gdyz go uwielbiam w domu zawsze robie do tego roladki z kurczaka ale na weselu nie mogą to byc roladki z kurczaka gdyz na nastepne danie będą devolaje (niewiem jak sie pisze) poza tym mam 3 wegetarian w rodzinie i musze tak menu ukladac zeby i oni mieli co zjesc a więc ponawiam pytanie jakie miesko do tego polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to do tego
Cammebbert z miesem? to rzeczywiscie daje sie osobno lub przystawke! Co ty wymyslasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podaj tego camembera
jako przystawkę ciępłą, ale później. Rzeczywiście, podawać z mięsem, to jakoś tak nie bardzo... Poza tym jako główne danie też nie bardzo, nawet dla wegetarian. Już lepiej jakaś dobra i ŚWIEŻA dobrze przyrządzona ryba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek_myszka
a ja uwielbiam camemberta w panierce do meiska jesc i jeszcze z pomidorkami mmmm pychota chcialam cos takiego zrobic na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que sera
A ile będzie osób? Camembert jest pycha tylko prosto z patelni - jeśli miał by czekac przed jedzeniem, to szkoda go robić :o Też mnie dziwi jedzenie Camemberta z mięsem - nie wiedziałabym za co się zabrać na początek ;) To coś jakby podawać schabowego z mielonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek_myszka
a ja wlasnie lubie jesc jakies pieczone miesko razem z camembertem i zawsze jeden gryz mieska jeden camemberta do tego pomidorka na przegryzke, naprawde nie probowaliscie tak??? no jednak camembert nie przypomina mi mielonego, tych dwóch mies (mielony, schabowy) nie dalabym rady jesc na raz, jednak piers + camembert jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na sile chceszbyc modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek_myszka
ja nei chce byc modna ja to poprostu lubie :D a wrecz uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórki z miodem
A ja uwielbiam ogórki malosolne polane świeżym ciekłym miodem, też tak lubisz? To, że tobie cos smakuje nie znaczy że masz podawać na imprezie gdzie będzie kilkadziesiąt osób licząc ze wszyscy się bedą tym zachwycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu nie rozumiem
to skoro tak uwielbiasz camemberta z piersią, to po chuj pytasz z jakim mięsem go podać? Podaj z piersią, a zamiast devolaja później zaserwuj schabowego i wszyscy będą zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedenasta jedenaście
A może do tego camemberta szaszłyki z piersi z kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camembert z owocami się daje
z gruszką podsmażoną, jabłkiem, pomarańczą, z aronia jest pycha, żurawiny... ale z jakimkolwiek mięsem dawanie camemberta to STRASZNA WIOCHA :-( i żeby nie było sama jestem ze wsi :-P a camembert jest jeszcze smaczny z oliwkami smażony camembert pochodzi z kuchni francuskiej, proponuję na weselu stosować klasyczne połączenia smakowe Weź też pod uwagę, że wielu gości w ogóle może zobrzydzać taki spleśniały ser - to nie jest potrawa na wesele w Polsce. I jak ktoś pisał taki ser jest dobry prosto z patelni, a trudno podać coś prosto z patelni 50, albo więcej osobom :-O Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby wyżej
No to już nie Ty pierwsza jej mówisz, że tak się nie podaje, ale ona się uparła. Bo ona tak lubi... Matko jakby każdy na weselu podawał to co lubi, to by goście tygodniami odchorowywali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany miesko miesko
To jeszcze nic. ona chce do tego dac frytki (ryz?) surowke moze dowal jeszcze pierogi i zalej to ketchupem.. .:D a propos Pierogow to Ruscy jadaja je z ziemniakami i zagryzaja chlebem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camembert z owocami się daje
Ale w Rosji i w ogóle na wschodzie, na Ukrainie to jest normalne, więc niech sobie jedzą. To zagryzanie wszystkiego chlebem tam jest nawet dobre tam, bo jak tam byłam to mnie tak nauczyli jeść i tam mi smakowało. Ale w domu szybko sie tego oduczyłam :-P Mówię na takie spędy jak ślub to się podaje sprawdzone i znane wszystkim połączenia smakowe, jesli się nie chce, żeby połowę goście zostawili, bo im nie smakowało i trzeba wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kier
A ja zamawialem w restauracji schabowego, ktory byl podany z zurawina i camembert:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xd xr
jak ser laczy sie z miesem to zle wplywa na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbignievva
popieram przedmówcę, ser camembert z mięsem to kiepskie połączenie. polecam kupić jakiś dobry ser camembert - np. President, bo ma aksamitną pleśń z zewnątrz,a w środku jest delikatny i kremowy i proponuje go zrobić na ciepło, np. jako panierowany z żurawiną, albo jako pocięty w plasterki i położony na liściach sałat, a do tego pomidorki koktajlowe i jakiś fajny sosik. mięso byłoby tu zbędnym dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Ci radza camembert jest najlepszy z urawina miesko nie bardzo do niego pasuje no ale jak sie upierasz sprobuj poledwiczke wieprzowa jest pyszna a moze do tej poledwiczki sos serowy gorgonzola a nie camembert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie koreczki camembert plus oliwki lub cam z winogronami losos wedzony sery plesniowe do lososia jest tez pyszny twarozek z zabkiem czosnku rozsmarowujesz go na lososiu zawijasz w roladke sery plesniowe plus twarde jablko winogrona jasne i ciemne banan sa pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etgrytry
Nie wszyscy lubią sery pleśniowe, większość gości może odstraszyć sam zapach, w szczególności dzieci i osoby po 50-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alternatywa jak ktos lubi przeciez nie napisalam ze musi tak podac :D A Moj ojciec uwielbia a ma prawie 60. deska serow do tego owoce winogrona twarde jablka i przeszczesliwy do tego dobre wino biale i super ah chyba dzis skocze na zakupy bo mi slinka naplynela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
koreczki to jest dopiero wiocha chyba tylko w postkomunistycznych krajach takie cos sie stosuje, a moze nawet tylko w pl. kojazy mi sie to z prywatka mlodych osob, ktore jeszcze sie na niczym nie znaja w sensie kulinarnym i chca stworzyc cos na zasadzie francuskiej 'haute cuisine' :P to se porobia koreczki z kostek sera i ogorka :D jeszcze miekki ser proponuja na koreczki, litosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkllmn
to chyba jeszcze mało kuchni świata widzialas skoro dziwisz sie ze ktos proponuje koreczki,koreczki a koreczki to wielka różnica.Chyba Ty na takie prywatki chodzisz ,bo ja nie slyszalam zeby młodzież serwowala je.A kojaRZy tak sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
ja nie chodze na imprezy mlodziezowe, ale nigdzie sie nie spotkalam z koreczkami, w swiecie podaja zwykle sery same w sobie, w towarzystwie np. owocow i krakersow, ale nikt nikomu nie robi koreczkw nadziewanych na raz do buzi jak dla przedszkolaka ;) w najgorszych wypadkach, np. na 'wsi' amerykanskiej, pokrojone w duza kostke, ale koreczkow gotowych na wykalaczce, a jakimis innymi ustrojstwami podpietymi, typu kawalek kielbasy, czy ogorasa, to bum cyk cyk, ze nie :D ale oswiec mnie, w jakich rejonach, oprocz polszy, spotkalas koreczki? jak czegos nie wiem, to chetnie sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za różnica
czy gdzieś podają, czy nie? Ja czasami lubię takie imprezki z jedzeniem na jeden kęs, akurat może sera ani wędlin tak nie podaję, ale na "chodzonej" imprezie dobrze sprawdzają się np. koreczki z małych kulek mozzarelli, pomidorków koktajlowych, suszonych pomidorów, bazylii i rukoli. Moje drugie ulubione to anchovies+ogórek kiszony+olwka na kawałkach pumpernikla. A co do tematu: też nie podałabym camemberta z mięsem... Dla mnie, jak dla większości z osób wypowiadających się camembert z żurawiną to doskonała ciepła przekąska, sama w sobie pyszna i z mięsem by mi się "pogryzła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
dzad o niebie, baba o chlebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×