Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaczek_myszka

jakie miesko do camemberta???

Polecane posty

Gość Alutka!
mnie się osobiście wydaje, że w camembert w sałatce na zimno z kurczakiem mógłby smakować bardzo ciekawie. Wspomniany president robi te sery w wielu ciekawych smakach, z czego "z pieprzem" brzmi jako świetny pomysł na pomieszanie właśnie z kurczakiem. nie próbowałam jeszcze tej kombinacji, ale takie mam przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagawaa
zgadzam się, pierś z kurczaka, z indyka, na zimno i ciepło świetnie się komponują z camembertem. ja bardzo lubię takie połączenia :) do duszonej jagnięciny często dodaję camemberta topionego "creme de camembert" do sosu - fantastycznie się komponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu122
a tam dziewuchy.... wiadomo każdemu smakuje co innego, ale camambert z mięsem, zwłaszcza z piersi kurczaka, to nic nowego a na pewno żadna wiocha. Jadłam już nie raz ten serek podawany z szaszłykiem z piersi do tego właśnie żurawinka i grillowane warzywa, i pieczone ziemniaczki z cytryną. Na prawdę pychota i jednocześnie bardzo wykwintne danie. Pierwszy raz jadłam je w bardzo dobrej restauracji co udowadnia, że camambert i mięsko to nic dziwnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanyel
Szukałem pomysłu na posiłek na imprezę, to co piszecie dziewczyny to dopiero czysta wiocha! Camembert nie pasuje do mięsa? Żenada! Polecam marynowaną w ziołach, złotą karkowkę a na niej położony gorący, rozpływający się camembert. Do tego konfitura z cebuli albo borówek. Wszystko razem znakomite! I proponuję nie myśleć stereotypowo jak szukamy czegoś ciekawego, a tym bardziej jak komuś radzimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×