Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to opuchlizna

Nie wiem czy to opuchlizna. Korekta nosa

Polecane posty

Gość gość
Wygoily wam się noski? Ja jestem 19 miesięcy po operacji o nadal puchnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki___81
Hej dziewczynki, Tez miałam zabieg ponad 2 tyg temu. Wieczorem smaruję nos i pod oczami żelem na opuchnięcia np. lioton 100 czy innym. Chyba pomaga bo na twarzy nie jestem spuchnięta. Mam natomiast inny problem. Miałam usuwaną też chrząstkę z jednej strony z czubka (wczesniej miałam widoczny niestmetryczny nos - chrząstak - taka była diagnoza) i teraz mam wrażenie że dalej jest po zabiegu z tej strony inny. Mam wewnątrz w tej dziurce duze szwy i może to przez to ale ta obsesja ze po zabiegu dalej bedzie krzywy w tą strone. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem 4 miesiące po korekcie nosa i zastanawiam się czy boki już takie zostaną są jakieś szerokie jakby narosl jakas myślicie że to się wchłonię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale raczej zostaną. Kto cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikawop
Miałam problem z kształtem mojego nosa. Zdecydowałam się na modelowanie kwasem hialuronowym, efekt jest bardzo fajny, wreszcie mój nos ma taki kształt jak powinien. Zabieg robiłam w klinice Dr Legrand i jestem zadowolona z ich profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość124
Kwas hialuronowy jest dobry na jakieś 6 miesięcy. Potem zniknie i co? Znowu będziesz musiała wyłożyć kolejne 1.000 zł. I tak w kółko. Dla mnie to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol20190

Mialam operacje nosa miesiąc temu, po 10 dniach jak ściągnięto mi gips wróciłam do domu ( mieszkam za granica) wtedy odkryłam ze szwy nie zostały dobrze ściągnięte. W klinice powiedzieli ze szwy same się rozpuszcza ..... mija kolejny miesiąc i te szwy dalej są w środku. Wyglada jak bym miała babole i jest to bardzo niekomfortowe. Dodatkowo nos poszedł w lewa stronę i jest krzywy. Jestem załamana jadę do kliniki na sprawdzenie za 2 tygodnie bo się martwię ze jakiś błąd był popełniony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te szwy to tak znowu szybko nie wypadają. Teraz już nie pamiętam, ale na pewno dłużej niż miesiąc je miałam. I nie odpadły same z siebie. Tak trochę siłą je zaczęłam ciągnąć i się oderwały. Mój nos też się zrobił krzywy po czasie, ale u mnie nos był krzywy przed operacją i jest I tak o wiele mniej skrzywiony niż pierwotnie, więc i tak jest progres. Niestety, ale skrzywienie po operacji, to dość często się zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×