Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna9581

bulimia i chłopak

Polecane posty

ostatnio powioedziałam swojemu chłopakowi z którym jestem dwa lata że wpadłam w bulimie. on napisał żebym poszła do lekarza i jutro jak sie spotkamy to porozmawiamy na ten temat. ale od tamtej pory nie usłyszałam żadnego słowa na ten temat że jestem chora, nie pomaga mi, nie pyta jak sie czuje chociaż minęło juz dwa tygodnie od tego czasu jak sie zwierzyłam. co o tym myslicie?? co ja mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze on nie rozumie
moze on nie rozumie tej choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozetka
moze nie wie nic na ten temat? nie ma pojecia jak Ci pomoc, moze sie... brzydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie tylko że po jedzeniu sie wymiotuje. ale przeciez ma interent... jakby sie interesował to przeciez znalazłby informacje na temat tej choroby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozetka
dla wiekszosci ludzi jest to obrzydliwe. Porozmawiaj z Nim, dlaczego oczekujesz, ze to on zacznie rozmowe na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jakby sie mną interesował i jakbym go obchodziła to chyba by sie martwił i starałby sie mi pomóc nie sadzisz?? zwierzyłam sie mu bo chciałam miec wsparcie a co dostałam...nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też innego przyjaciela(nie biorąc pod uwage przyjaciółek) moze jemu powiedziec. tylko że nie chce sie zbłażnić. moze on pomyśli a co mnie to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×