Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotosław

lista zakupów na jesień

Polecane posty

Gość jesiennatorebka
u mnie torebki ;) głw i przedewszytkim :D na razie poluję na pikowaną toffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejna ta twoja lista
Fajniejsze są rzeczy z Only, Vero Moda i Sisley. Z kosmetyków wolę Clinique, niż jakieś Dax coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicity ...
Hmm ... jak tak patrzę na wasze listy, to ja to wszystko w tydzień kupuje ... i zastanawiam się, czy ja nie jestem pracoholiczką czasem? :O Wczoraj torebka z włoskiej skóry, lusterko, puder, i drobiazgi do włosów .. a dzisiaj sukienka, choć nie wiem kiedy okazja będzie założyć (kupiłam, bo mi się podobała Agnieszka Maciąg w tej sukience) :O A podstawowe zakupy to: - 3 pary niebotycznych szpilek - biała koszula - jeansy - to tylko te podstawowe ... ale pewnie skończę z wieloma innymi .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicity ...
*zakupoholiczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dorwałam rewelacyjny sklep z akcesoriami do domu - myin.pl, na jesień na pewno zaopatrzę się w moździerz i kilka innych gadżetów z drewna, uwielbiam takie bzdurki :) kupowanie ciuchów jakoś nie sprawia mi tyle frajdy, co kupowanie czegoś do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja w końcu muszę kupić nowego laptopa, także moim najważniejszym zakupem będzie HP Compaq 6730s, sklep już też wypatrzony, czyli swiat-laptopow.pl [bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o HP], teraz zostało tylko jeszcze trochę kasy dozbierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×