Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jusinka21

Sala na wesele okolice Tychów ??? Godne polecenia

Polecane posty

a co powiecie o Wrzosie?sala przecudna-inna niz wszystkie a co z jedzeniem i obsluga? byl ktos? tylko szczerze bo chc etam zaklepac termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My zarezerwowaliśmy salę w restauracji Magnat :) bardzo nam się spodobała, jest duża do 100 osób, miły właściciel, menu ciekawe a cena 170 zł. Czy ktoś tam organizował wesela i może coś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art Club loża-bar
Witamy.Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą na wesele w stylu klubowym, jesteśmy pierwszym lokalem który organizuje klubowe wesela. Organizujemy także komunie. Więcej szczegółów na www.newartclub.pl lub 608 881 471

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art Club loża-bar
Posiadamy dwie sale jedna na 25osób, druga na 20osób oraz wydzielone miejsce do tańczenia, nie jesteśmy restauracją, nie mamy krzeseł a wygodne loże. Nasz klub znajduje się w Tychach blisko Paprocan i lasu, są miejsca parkingowe, zadaszona, zasiadana, podgrzewana palarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina6140
Witam , Szukam sali na 2012 r. Ciężko z terminami :( chyba bede nawet musiała zadowolić sie ślubem w środku tygodnia. Szukam sali z naprawdę dobrym domowym jedzeniem, którego będzie bardzo dużo. Nie zależy mi, aż tak bardzo na wygładzie. Choć stodoła tez nie wchodzi w grę. Zauważyłam ,ze im piękniejsza sala, tym bardziej wymyślne jedzenie, a moja rodzina pochodzi ze wsi i kawiory i tego typu jedzenie odpada. Z tego co czytam opinie, to chyba nie ma sali która nie miała by skrajnie dobrych i złych opinii , i ciężko podjąć decyzje, bo jeśli chodzi o wystrój ,to łatwo zweryfikować gdzie jest dobrze ale jeśli chodzi o jedzenie ... :( to juz nie takie proste. Niesyty podejrzewam ze, większość opinii jest wpisywana przez właścicieli restauracji. Ta sytuacja juz bardzo mnie stresuje, BO ZOSTAŁO MI MAŁO CZASU także bardzo prószę o pomoc w wyborze sali na Śląsku może być w górach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kilku salach w Tychach i polecam: - U przewoźnika (ładnie chodż proszę pamiętać, że sala jest na ponad 100 osób), - Nad Jeziorem (bardzo ładna sala, mili ludzie i dobre jedzenie) - Mirabelle (sala ekstrawagancka tylko trochę sztywno) Mi osobiście najbardziej przpadło do gustu Nad Jeziorem ale nie byłam jeszcze np. w Przystań Zremb. ______________ M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na kilku imprezach w Mirabelle w Tychach. Piękna sala,świetna kuchnia,bardzo profesjonalna obsługa. Wspaniała atmosfera-polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łania9010
A ja polecam sale w hotelu Tychy, nowa i bardzo ładna sala na 100osób. Cenowo tez nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ111
Bardzo proszę o pomoc! Zastanawiam się nad organizacją wesela w restauracji CORONA. Czy ktoś organizuje tam wesele bądź był na jakiejś imprezie? Proszę o opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Restaurację IRYS w Tychach byłam tam ostatnio na weselu.Super jedzenie bardzo dużo ,miła obsługa i słyszałam że dobre ceny.Godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) Czekamy na fajne Pary! :) www.studiopinezka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia456
A ja szukam sali godnej polecenia z okolic: Tychy, Lędziny, Bieruń, na co najmniej 130 osób. Zastanawiam się czy ma być to restauracja czy tylko wynajęcie sali. Także czy macie coś do polecenia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Stara Poczta na Starych Tychach?byłam pare lat temu na weselu koleżanki,jedzenie bardzo dobre sala duża i ładna no i są pokoje na nocleg,bardzo schludne i ładne.niestety nie wiem jaka cena ale koleżanka była zadowolona a miała wesele na około 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam W Międzyczasie ze Starych Tychów. Robiliśmy tam wesele niedawno i mieliśmy do wyboru dwa miejsca salę na 30 i większą na 100 osób. Wybraliśmy tą mniejszą bo gości było tylko ok 30. Wszyscy byli pod wrażeniem. Kuchnia bardzo dobra. Można się tam dobrze czuć i bawić! POLECAMY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam polecam oprawę muzyczna DJ Dragon z Katowic 518-953-464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
witam polecam oprawę muzyczną dj dragon z Katowic.10godz 1100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
tel.518-953-464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel831
Mi bardzo podobała się sala w hotelu Tychy, byliśmy tam z narzeczoną na spotkaniu w zeszłym tygodniu i jesteśmy bardzo zadowoleni! Sala świeżo po remoncie pomieści do 100 osób. Pokazano nam jeszcze na zdjęciach przykładowe dekoracje i byliśmy pod wrażeniem. Spotkaliśmy się też od razu z właścicielką restauracji omówiliśmy menu w różnych opcjach cenowych i zobaczyliśmy pokoje dla naszych Gości. akurat nasz termin był wolny i zdecydowaliśmy się :) :) Podoba nam się, że wszystko jest na miejscu, kompleksowo, a do tego dostaliśmy jeszcze listę firm z których możemy korzystać z rabatami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawfelkcm
Mi bardzo podobała się sala w hotelu Tychy, byliśmy tam z narzeczoną na spotkaniu w zeszłym tygodniu i jesteśmy bardzo zadowoleni! Sala świeżo po remoncie pomieści do 100 osób. Pokazano nam jeszcze na zdjęciach przykładowe dekoracje i byliśmy pod wrażeniem. Spotkaliśmy się też od razu z właścicielką restauracji omówiliśmy menu w różnych opcjach cenowych i zobaczyliśmy pokoje dla naszych Gości. akurat nasz termin był wolny i zdecydowaliśmy się :) :) Podoba nam się, że wszystko jest na miejscu, kompleksowo, a do tego dostaliśmy jeszcze listę firm z których możemy korzystać z rabatami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze w hotelu tychy jest 40 noclegów gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chcielibysmy dowiedziec sie jakie macie doświadczenia jesli chodzi o wesele w restauracji Przystan Tychy. z góry dzieki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecamy "Dom Przyjęć Corona" jako wspaniałe miejsce na urządzenie udanego przyjęcia weselnego z klasą, profesjonalną obsługą i wspaniałą atmosferą. Szczególnie przypadł nam do gustu wystrój sali weselnej, udekorowanej dokładnie w taki sposób, w jaki chcieliśmy. Dziękujemy również Pani Klaudii za profesjonalną pomoc w organizacji zabawy. Dzięki nim mogliśmy się dobrze bawić, gdyż przejęli na swoj***arki wiele obowiązków i zmartwień młodej pary. Wszyscy nasi goście byli bardzo zadowoleni nie tylko oprawą zabawy, ale także jakością i ilością jedzenia. Wszystkie stoły uginały się od pysznych potraw. Szczególnie nasze podniebienia ucieszyło główne danie i zimna płyta, po prostu jadło się oczami :) Serdecznie pozdrawiamy, Maja i Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.gdziewesele.pl/Tychy/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko :)) i byli bardzo zadowoleni :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną! Polecam tam zajrzeć, bo naprawdę warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EunikaL
http://www.hotelpiramida.pl/przyjecia_weselne - 5 gwiazdek, ale ceny nie są 5 gwiazdkowe, tylko niższe, już od 169 za osobę, poza tym, jak wesele jest na 80 i wyżej osób to w gratisie dodają dodatki: dekoracja, pokój dla Młodej Pary. Na miejscu jest bufet sałatkowy i ze słodkościami. Warto sprawdzić ich ofertę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gospodę Pod Kogutem, miałam tak wesele na 80 osób, a później chrzciny córeczki. Ceny dostępne a menu było dostosowane do naszych wymagań. Jedzenia było dużo i postawiliśmy na tradycyjne potrawy. Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla82
Ja polecam restaurację AB Tychy Oświeicimska. Mieliśmy wesele w zeszłym roku na ok 80 osób i wszystko było bez zastrzeżeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Weselna Katarzynka - kameralna, ale rodzinna. Ja byłam zadowolona, ale tam chyba nie jest z noclegiem, więc byś musiała zorganizować gdzieś niedaleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×