Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jusinka21

Sala na wesele okolice Tychów ??? Godne polecenia

Polecane posty

Gość gość
Hej:) AB Tychy to bardzo dobra restauracja, zdecydowanie polecam, ale wejdźcie sobie jeszcze na stronkę http://www.gdziewesele.pl/Tychy/ , moja siostra zorganizowała całe wesele w miesiąc korzystając tylko tego serwisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam restauracje U Przewoźnika. Piękna gustowna sala, jedzenie dobre i dużo, fajna i pomocna obsluga. Mialam tam wesele w zeszlym roku i nie moge na nic narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie oferty sal weselnych na portalu http://www.slubiweselle.pl/. To bardzo dobra baza sal weselnych, hoteli, restauracji, domów weselnych a nawet fotografów, oprawy muzycznej, zespołów weselnych itp. ja podczas organizacji wesela korzystałam z tego portalu i byłam zadowolona że wiele spraw udało się dzięki niemu załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bełku jest uroczy lokal - Restauracja Mat :) I bardzo dobre jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella_wu
W wakacje byłam u kuzynki z Bierunia na weselu w Piramidzie w Tychach - piękne miejsce na wesele! Jedzenie bardzo dobre, sala taka akurat, wszyscy mieliśmy wykupione noclegi na miejscu, więc dla gości super sprawa! :) Blisko jest jeziorko, więc fotograf zaproponował tam sesję z gośćmi. My za 2 lata się hajtamy i zastanawiam się czy też tam nie zrobić. Muszę się jeszcze w cenach i terminach zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Gospodę po Kogutem. Bardzo dobre tradycyjne jedzenie - dużo i dostępne ceny. Można się ze wszystkim dogadać do wymagań. Chcieliśmy tylko 2 ciepłe kolacje i wiejski stół. Jedzenie zostało nam potem spakowane do domu :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam restaurację Wrzos.Przepiękna sala miejsce dla kapeli na zewnątrz ogródek jedzenie BardO dobre obsługa profesjonalna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość37
Ja nie polecam restauracjo AB w tychach mialam w tym roku komunie syna jedzenie stare twarde rolady które swoim wyglądem nie przypominały rolad devolaj suchy jedzenie nie doprawione a zimna płyta to porazka porcje miniaturowe stare wyglądały jakby byly z poprzedniego przyjecia a szef oszukuje zamawiających na czym sie da nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam wesele w hotelu Piramida w Tychach, kolo Paprocanów, prześlicznie i bardzo dobre jedzenie. Tutaj http://www.hotelpiramida.pl/przyjecia_weselne są zdjęcia :) bardzo elegancko i nie zdarli ze mnie wszystkich pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie Pinocy. Może i ładnie z zewnątrz i wewnątrz ale to tyle. Jedzenia bardzo mało BARDZO jak na wesela. Brak dokładki. Ciepłe dania monotonne. Kotlet , później kotlet z ziemniakami, później kotlet z pieczarkami i serem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na weselu tutaj http://restauracjaab.pl/ i bardzo dobrze się bawiłam. Ładna sala bankietowa pyszne jedzenie i miła obsługa. restauracja sąsiaduje tez z ładnym ogrodem/parkiem także można spokojnie przysiąść na ławeczce i pogadać z dawno niewidzianym kuzynem :). Bardzo fajnie tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wesele w restauracji La Rossa. Już po pierwszym kontakcie wiedziałam, że tam właśnie zaprosimy gości. Przede wszystkim sala jest powiedziałabym ekskluzywna, ale to mało powiedziane. Wszystko się zgadza, łącznie z rozstawieniem i pomocą organizacyjną. Uroczyste powitanie sympatyczne, sala jest absolutnie klimatyzowana, goście korzystali z tarasu przy okazji. Nie musieliśmy dopłacać za dzieciaki do trzech lat zdaje się, ale musisz dopytać, bo już nie pamiętam. Za własny alkohol wniesiony nic nie płaciliśmy. W Oświęcimiu numer jeden według mnie, bezkonkurencyjna restauracja pod kątem organizacji imprez okolicznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu znajomej w Hucie Paprockiej dobre menu w dobrej cenie i fajna lokalizacja - mnie sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUD
Mirabelle Tychy ? na Paprocańskiej, przy parku i kościele ... super menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dąbrowa Górnicza? Mi się podoba bardzo Zajazd Kwadrat który tam jest, piękna sala, dużo miejsca, jest gdzie potańczyć. Mają też świetną obsługę :) najlepiej pojechać i zobaczyć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

http://www.gostyniec.pl/- Ten lokal spokojnie mogę polecić na wesele. Super się tam bawiłam. Cała impreza dopracowana w każdym szczególe. Jedzonko smaczne i ładnie podane. Sala bankietowa przestronna i ładnie udekorowana, stoły zastawione w sposób elegancki i stale uzupełnianie i sprzątane. Jednym słowem impreza pierwsza klasa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Gostyniec jest w porządku. Bawiłam tam ostatnio na weselu i bardzo mi się podobało. Perfekcyjnie zorganizowana impreza. Dużo smacznego jedzenia. Bardzo ładna sala. Obsługa radziła sobie wspaniale. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dzięki za namiary na Gostyniec. Właśnie jestem po imprezie firmowej organizowanej w tym miejscu. I było spoko. Miły i konkretny oraz pomocny właściciel. Super jedzonko i ładny lokal. Wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jesteśmy z narzeczonym w trakcie poszukiwania miejsca na wesele w przyszłym roku. No i odwiedziliśmy Gostyniem. Bardzo dobre wrażenie zrobił na nas właściciel. Miły i kontaktowy. Powiedział ze może nam pomóc przy organizacji imprezy. Sam lokal te bardzo ładny i elegancko urządzony. Dużo dobrego słyszeliśmy o tym miejscu i pewni na ten lokal się zdecydujemy. Widzę że tutaj też ma pochlebne opinię także jestem dobrej myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×