Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam..

Czy jest możliwe?

Polecane posty

Gość szukam szukam..

HEY wymarzyłam sobie szafę przesuwaną w korytarzu, ale ceny szaf w salonach których byłam mnie przeraziły. Czy możliwe jest zamówienie szafy za mniej niż 2tys?? ps. wolę jakąś firmę niż stolarza, bo mam same złe doświadczenia (kuchnia pod wymiar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety firmy robiące takie szafy jak Indeco, Komandor, czy Senator są drogie. Zostaje tylko stolarz. Poszukaj na forach, może ludzioe polecają jakiegoś fachowca z twojej okolicy. Stolarz też umie zrobić dobrze szafe, jesli jest rzetelnym fachowcem. Fakt...trafiają sie partacze, dlatego najlepiej mieć poleconego przez kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co chcesz w tej szafie
Mi robił stolarz, który od wielu lat robi takie szafy korzystając z systemów komandora. Robił szafy już chyba całej mojej rodzinie, bo choć ma swoje dziwactwa, jest godny polecenia. Powiem tak: za dużą szafę w sypialni (dł.1,9, gł. ok.70 cm, od podłogi do sufitu) + mały pawlacz nad drzwiami w sypialni + szafa w przedpokoju (1,3 m x ok. 0,7 m od podłogi do sufitu) + wnętrze szafy gospodarczej w kuchni (trzy porządne szuflady + półki) zapłaciłam rok temu jakieś 5,5 tys. Z tym że w szafach mam głównie drążki, w przedpokoju dwie szuflady i półki, w sypialni tylko drążki i półki. Drzwi przesuwne z lustrami i jedno skrzydło bez lustra. Ale powiedział, że jakbym chciała więcej szuflad, jakieś kosze wysuwane itp. to byłoby dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup zwykłe szafki kuchenne, są zwykle dobrze wykońćzone i równe, do tego kup blat i listwy maskujące i zamów stolarza który Ci to wszystko zamontuje i zrobi coś z dziurami np szfkę na deskę do prasowania, narty i cokolwiek długiego i cienkiego, zamontuje Ci dodatkowe oświetlenie. to jest możliwe za 2 tys. Jeśli chodzi o szafki na wymiar mam takie w domu sypią się bo są ze zwykłej płyty wiórowej - szkoda było kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrey nie rozumiem
przecież autorka napisała, że chce szafę z przesuwnymi drzwiami, a nie jakieś dziwadło składane z szafek kuchennych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
W drogiej/Komandor, Senator/ możesz zamówić tylko drzwi i montaż a środek zrób we własnym zakresie. Będzie dużo taniej, potrzebujesz kogoś kto umie posługiwać się wiertarką/mąż, brat, ojciec/ i wnętrze szafy projektujesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Ara 196 - świetny pomysł, do tego można wykorzystać np. stare meblościanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukamm
a ile by wyszły takie drzwi? Gorzej by było z tym montażystą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Abrze kupiłam szafę do przedpokoju z dużym lustrem i przesuwanymi drzwiami za 699 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam szukam
A forum znalazłam podobny wątek, gdzie ktoś podał markę Slim System (podobno w Komandorze można je znaleźć). Byłam na ich stronie i maja szafy bardzo tanie, takie cenowo w sam raz dla mnie. Znacie może ich? Ma ktoś szafę od Slim System?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×