Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczowica

Od dzisiaj nie pije!!!

Polecane posty

Od kilku lat pije codziennie. Nie upijam sie ... ale codziennie wieczorem jak poloze dzieci spac, siegam po drinka ... Jakis czas temu zdalam sobie sprawe ze mam problem... Kilka razy probowalam przestac... ale jestem wtedy tak nerwowa... krzycze na meza i dzieci... sama ze soba nie moge wytrzymac :( i wtedy znow sobie obiecuje ze to juz bedzie ostatnia butelka, zarzekam sie sama przed soba ze nastepnej juz nie kupie... Nigdy przed nikim sie nie przyznalam ze mam problem z alkoholem. Tu, wprawdzie anonimowo ale pierwszy raz to "glosno mowie" Nie odsylajcie mnie do AA... nie jestem na to gotowa... Szukam tu wsparcia... prosze pomozcie... Chce byc dobra matka, zona... chce zyc normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska niebieska
mam nadzieje ze ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mozesz nie dac rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ten problem...ale dzis jeszcze zero % i nie bedzie bo zaczelo sie bardzo ie ciekawie robic.piłam juz od 10 rano i tak do wieczora. a dzis mam mega kacora i trzesa mi sie łapki alee jutro przejdzie mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz jak ci idzie
to pomaga wytrwac. Ja sie tu odchudzalam, prowadzilam taki dzienniczek na kafe, bardzo mnie to mobolizowalo. Tobie tez sie uda :) Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhbbbbbbbbbbbbb
a ja tam piierdole i jestem juz zalalny uuuuu haaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoludek z kosmicznej rakiety
jakbym swój wpis czytała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoludek z kosmicznej rakiety
Może razem ....będzie lżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się :) Ja piję rzadko, raz na jakiś czas ale jak już się napiję to mam super-kaca i przeklinam tego, co wymyślił alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufoludek :) MarcAlmond :) Witajcie !!! juz mi razniej, pewnie ze razem bedzie lzej. Postanowilam na poczatek zmienic schemat moich wieczorow. Walka z przyzwyczajeniem jest rownie trudna jak z nalogiem. Tak wiec zamiast zaraz po polozeniu dzieci do luzek zasiadac przed telewizorem z drinkiem bende siedziec tu na forum z zielona herbata :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka_______
mam nadzieje,ze ci sie uda...nie kazdy potrafi przyznac sie do tego,ze ma problem z alkoholem,uwazam ,ze stac na to tylko madrych ludzi...moja tesciowa tez tak zaczynala,nigdy nie przyznala sie ,ze jest uzalezniona,po latach tak sie stoczyla,ze nie pojawila sie na slubie swojego syna-ze stresu popila sobie...probuj wszystkimi silami wyjsc ztego nalogu,jezeli nie dasz rady sama,nie wstydz sie pojsc do AA,alkoholizm to choroba,oczywiscie nie wszyscy musza wiedziec,ale czym jest wsytd z porownaniu z normalnym szczesliwym zyciem...pisze to myslac o tesciowej,jak inne byloby jej zycie ,gdyby chciala dac sobie pomoc...trzyamm kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufoludku... jestes tam jeszcze? razem byloby razniej ;) Ja sie trzymam... wprawdzie jeszcze to nie wieczor i dopiero drugi dzien bez kieliszka... ale jakos jestem pelna optymizmu ze uda mi sie rzucic ten nalug/nawyk... W sumie zkad wiadomo kiedy z nawyku robi sie w nalug? Mam nadzieje ze u mnie to jeszcze nawyk i ze sama sobie z tym poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaja
Trzymaj sie. Masz dla kogo rzucic i dla kogo zyc... bo co to za zycie alkoholika :? A co to za zycie z alkoholikiem... :( Bede tu zagladac zeby zobaczyc jak Ci idzie. Powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pierwsza nocka
bez alku :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wczoraj jadłem śniadanie 1 litr herbaty 0,5 l wody mineralnej 3 kanaki z kiełbasa i pomidorami( białe pieczywo) kolacja 3 jajka na miękko sałatka z pomidorów i cebuli litr herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachu na wróble witaj
uciekłes mi z ogródka,zaraz listy gończe wyślę za tobą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach na wróble ZŁOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mało nie pijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent dla złotego
desznik09 /▌..............|..................... / l............../....................... ....................../´¯/) ....................,/¯../ .................../..../ ............./´¯/'...'/´¯¯`·¸ ........../'/.../..../......./¨¯ ........('(...´...´.... ¯~/'...') ..........................'...../ ..........''............. _.·´ ..........................( ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakajja
tez mam ten problem. Pisz i trzymajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie juz drugi dzien boli.... nie wiem czy to pogoda? czy moje sezonowe alergie? czy brak alkoholu we krwi :P czy fakt ze od kiedy nie pije mam problem z zasypianiem... jestem zmeczona... ale dumna i trzezwa :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciaz trzezwa :D :D :D Dziekuje wszystkim za slowa otuchy wsparcia. Naprawde wierze ze pisanie tutaj bardzo mi pomaga. Wciaz nie najlepiej sie czuje ale nie wiem czy przyczyna tego sa moje nowe lekarstwa na alergie czy fakt ze nie pije. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wspolnej walki tych co tez maja ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka_______
jestem z ciebie dumna:-),bede tu zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×