Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naxinee25

jak to jest ? prosze o szczere i powazne opinie /wypowiedzi

Polecane posty

Gość naxinee25

moje pytanie dotyczy ciazy , mam 25 lat , przez najblizsze kilka (np7-8 lat) nie planuje ciązy, od ponad roku czasu ma faceta (partnera z którym sypiam)... zabezpieczam sie tabletkami przed ciążą.., od 2 lat prowadze własną dość dobrze prosperującą działalnośc , i to tez jest jeden z kilku powowdów dla ktorego nie zamierzam przez najblizsze kilka lat zajsc w ciaze od jakiegos czasu wiele osób zwłaszcza kobiet w moim wieku starsze i mlodsze , mówią mi ze to juz czas na dziecko , wiekowo czas na dziecko. natomiast ja jak juz wspomnialam wyzej , nie zamierzam miec dziecka w najblizszym czasie zastanawia mnie jednak to czy pokochałabym dziecko z "wpadki" wiele osób twierdzi ze oszalałabym na punkcie dziecka , że to sie zmienia jak sie rodzi itd , a jakie jest wasze zdanie na ten temat????????? jak to przeważnie bywa??? dodam jeszcze tyle ze nie zamierzam ulegać presji otoczenia, niewyobrazam sobie zajść w nieplanowaną ciażę , a juz napewno nie teraz, moooooże kiedyś prosze o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
prosze , moze któraś z pań odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjejej
co za wyimaginowany problem o maj got

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
żaden problem , poprostu chce znać opinie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nxine bywa różnie..każda kobieta ma inaczej... jedne sie cieszą gdy nawet prze przypadek zostaną matkami a inne nie. macvierzyństwo bardzo zmienia kobiety i nie tylko je. Ale to wszystko jest bardzo zróźnicowane.. nie wiadomo jak bys zareagowała, a juz tym bardziej my tutaj Ci tego nie powiemy:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkaka
za 7-8 lat bedziesz miala powiedzmy 33-34 no to powiem ci szczerze ze lepiej teraz niz potem. Wieksze obciazenie dla matki i niebezpieczenstwo jakis chorob u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
kakkakaka---> znam wiele kobiet ktore 30-34 urodziły pierwsze dziecko i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne są kobiety i różnie reagują, ale radziłabym nie wierzyć w to, że na pewno spojrzysz na dziecko i już od razu będziesz je kochać, a jego uśmiech wynagrodzi ci wszelkie cierpienia związane z nieplanowaną ciążą. Macierzyństwo wbrew pozorom to nie same piekne chwile. A co Twoich planów zostania mamą za te 7 lat to nie słuchaj ciemnogrodu, bo dziecko po 30 można naprawdę urodzić zdrowe, wiele kobiet tak rodzi i żyje ze zdrowymi dziećmi. No, ale oczywiście zawsze znajdą się jacyś zacofani ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pokochalam
od kiedy zobaczylam bicie serduszka na usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
ewelina ewa-- myśle ze masz racje , kobieta po 30 moze urodzic rowniez zdrowe dzecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mozna pokochac dziecko z wpadki, chyba rzadko sie zdarza ze matka go nie pokocha ;) ale oczywiscie najlepiej zeby ciaza byla planowana, wiec skoro nie chcesz dziecka teraz to zaczekaj az bedzie to odpowiedni moment dla Ciebie, bo dla kazdej z nas jest to inny czas, nie sluchaj gadania ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
trąbka -- tez tak mysle ze pokochalabym dziecko z wpadki , ale wole je zaplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
dziecko zaplanuje dopiero po 30 roku zycia. mam znajomą która ma 35 lat , gdy była w ciazy mówiła "a po co mi to kurwa było..." -->wpadka , a teraz ma córke 1,5 roku i kocha ją nad zycie , tylko na soboty szuka nianki bo nie ma jak sie wyrwac na dyskoteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxine25
wiec , dlatego najpierw sie wyszumie a za kilka latek pomysle nad zaplanowaniem potomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są jednak porabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxinee25
chyba lepiej jak sie najpierw wyszumie , a potem zaplanuje dziecko , niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfefw
Ja nie byłam całkiem gotowa na ciążę ale już powoli zaczynałam o dziecku myśleć, choć głównie z niechęcią. W końcu zaszłam w ciążę i nie żałuję za bardzo, choć miewam naturalne wątpliwości i obawy. W związku ze swoją sytuacją i doświadczeniem, mogę ci napisać, autorko tematu, ze bardzo ważne jest aby ojcem dziecka był mężczyzna którego się kocha, bo to bardzo podnosi na duchu, oraz żeby nie żałować że na taki krok poważyliśmy się zbyt wcześniej. Ja mam 32 lata i uważam ze to dobry czas ale może powinnam była dać sobie jeszcze ze trzy lata (cóż, nie spodziewałam się że spontaniczna decyzja zaowocuje ciążą od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×