Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I ja cos dopisze...

Do cierpiących z powodu rozstania...

Polecane posty

Gość Selvi
ja mam pierwsze trzy fazy na przemian, faza 4 jawi sie raczej jako niespelniony sen...6 lat razem w tym 3 po slubie...koszmar....ale poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona panna mldoa
my 5,5 roku rAzem i 3 lata raze mieszkLIsmy;((( mam dosc;( tesknie za nim;( to chyba faza rozpaczania;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissAnia75
Witam Moj narzeczony porzucil mnie po 3,5 roku, powiedzial ze nie ma powrotu... i ze wolalby sie nie kontaktowac bo tez cierpi... ja mam dni ze ciagle jeszcze mam nadzieje ze wroci - to chyba do akceptacji jeszcze nie doszlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fazę 2 i 3 na raz... zostałem wyje..y z zycia jak dziurawy kalosz więc nawet żyć mi sie nie chce ale innego wyjścia nie mam... cztery lata związku w tym 2,5 małżeństwa (teraz to już 3 lata i miesiąc)... od pół roku nie mieszkam z nią a za 8 dni pierwsza sprawa rozwodowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi_8
Witam. Mam siostrę , która rozstała się z facetem tzn on ją zostawił z dnia na dzień w dość brutalny sposób.Jest załamana- to mało powiedziane ! To już trwa ponad 2 miesiące a z nią jest coraz gorzej.Ciągle utrzymuje z nim kontakt mimo że tłumacze jej jakie to jest chore.Tak wciąż go kocha i tu tkwi problem. Nie wiem jak mam jej pomóc.Rozmawiam z nią , staram jakoś zająć i nic.Skuteczne było by zabranie komórki ale to dorosła kobieta!Boje się że sama sobie z tym nie poradzi a ja już nie mam pomysłów jak jeszcze mogę jej pomóc.O specjaliście nie chce słyszeć. Proszę o jakieś sugestie, pomysły cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez trwalo to 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak szybko nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×