Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolinka 74

to byly piekne dni i tyle

Polecane posty

Gość jolinka 74

Bylismy razem 4 lata.Bylo raz dobrze,raz zle,rozstawalismy sie i znowu godzili. Po ostatnim rozstaniu (2 miesiace przerwy)zeszlismy sie w czerwcu.Bylo super.Pod koniec lipca przyznal sie ,ze wczasie tej przerwy poznal dziewczyne i ona teraz jest w ciazy.!!! Zalamalam sie,ale nadal go kochalam.On mowil,ze tez mnie wciaz kocha.! ,ze z tamta zakonczyl zajomosc,ze nie maja juz kontaktu. Wczoraj pogrzebalam w nocy w jego komorce,bo ostatnio nie lezala juz na wierzchu i cos podejrzewalam.Byly tam sms od niej.np.ze tez go kocha i teskni !!!W torbie znalazlam jakis papier ze spoldzielni,gdzie sa jego dane,ze sklada podanie o mieszkanie 3-pokojowe w innym miescie.(70km od naszego miasta). Rano pojechal do pracy jak spalam. Nie mam z nim dzis kontaktu,bo wylaczylam swoj telefon. Gadam z siostra,z kolezanka i chodze jak pijana. One obie mowia,ze to palant.Ale ja nie moge w to uwierzyc. On przyznal mi sie,ze tamta jest w ciazy.Przeciez jakby chcial to by to ukryl.Mowil,ze ja jestem ta jedyna i zawsze bede. Boze,co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos z zaświatów
skocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent orange
dlatego takie rozstania i powroty to gówno warta zabawa. prędzej czy później będzie tylko płacz i sranie po gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Ale po co gral na 2 fronty??? Wybaczylam mu ta zdrade a bylo mi tak ciezko. Dlaczego nie mogl sie zdecydowac? juz nic nie rozumiem... albo nagle tamta nowa pokochal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
daj mu nauczkę, ostatecznie- daj sobie z nim spokój............. bolesne, ale najrozsądniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Bylismy 4 lata,to kupa czasu.Teraz mysle,ze przyjezdzal do mnie tylko na seks :).Moze z nia nie mial tak dobrego seksu ? Tyle mysli chodzi mi po glowie. Z nia szuka mieszkania to pewnie chce z nia byc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadka
ciesz sie, ze ciebie nie zaciazyl...masz jeszcze szanse spotkac faceta, dla ktorego bedziesz calym swiatem a nie laska do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Mam mysli by wziasc z jego komorki jej numer i ja uswiadomic,ale nie wiem ona jest w ciazy,moze lepiej dac sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
powiedz jej lepiej...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent orange
co za różnica ile to trwa. popadanie w melancholie i wspomnienia to najgorsze co można zrobić. tłumaczysz sobie "przyjeżdżał tylko na seks" jako "jestem dobra w te klocki skoro chce mnie posuwać". sama siebie nakręcasz na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnolia7777
Powiedz jej , jak jest i zakończ ten etap życia. Współczuję Ci bardzo. Jak najprędzej zakończ ten etap życia, szkoda Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko się jest uwolnić od tego co kiedyś było. Niby tyle jest ludzi na świecie a człowiek się uprze i ... kłopoty gotowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Jakby ona mu wystarczala to po co by przyjezdzal do mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co w ogóle on utrzymuje z Tobą kontakt. A może to Ty jemu zawracasz duupę. Chłopak chce sobie normalnie ułożyć życie, będzie ojcem a Ty się wpieerdalasz. Tak też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
My bylismy 4 lata i liczylam,ze zostanie ze mna,skoro dalej przyjezdzal.Zalezalo mi na nim.Walczylam o niego,staralam sie,by o niej zapomnial.On mi mowil,ze woli mnie i z temperamentu. Ze tamta taka cicha maszka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
myszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpierdol sie od niego
!!!!!!!! Nowy ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefainie
Jesteście siebie warci,egoistka i kłamca.Szkoda myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam myszki
szkoda dziecka poczetego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Ja egoistka a to czemu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
walczylam o faceta to cos zlego ? Wiem co na niego dziala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefajnie
Facet ma dziecko z Myszką,która o Tobie nic nie wie prawdopodobnie,a Ty się chełpisz tym,że chwali Cię w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Jakbym chciala to by dalej na dwa fronty robil .,co Wy wiecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
No tamta nic nie wie.Ostatnio coraz rzadziej do mnie przyjezdzal,ale mowil,ze ma wiecej roboty.Juz nie wiem,moze do niej jezdzil.On mi mowil,ze ja jestem super,ze sie dopasowalismy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Z tamta byla wpadka tak mi mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka 74
Jego zona tez ze mna przegrala,jak bede chciala to i ta przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×