Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

ulica Śniadeckich, kwatery prywatne, spędzam tam samotne noce w dniach 20-22 września. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anywho: a co? jakieś targi są? biedronka: a na domiar złego nie kupuję psa co na mnie szczeka i ujada, to jest zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się ujawniamy, anywho jest moją siostrą, mamy trójkę nieślubnych dzieci i ja lubię mięso w galarecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, po prostu odwiedzam mojego faceta. :D biedrona, wątpię... on już dawno śpi, no i brak mu fetyszy! :O dokładny adres haha, 23/2! będę czekać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona, to idź spać, bo widzę, że ziewasz, ja to się tym nie przejmuję bo... hmmm..... dzisiaj... dzisiaj dostałem list od papieża, pisze że jestem niezły, dzisiaj dostałem list od papieża pisze... pisze, że we mnie wierzy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ja chciałam nas kryć, ale skoro już postanowiłeś to niech będzie... i zrobiłbyś coś czasem przy dzieciach, bo dosyć mam tej harówki, a Ty tylko na kafe siedzisz! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michau hahaha, bo on mi śpiewa :classic_cool: nie kumasz klasyki polskiego hh to sie bujaj chłopcze 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka, aj si, aj em drank, is dis an exkiuz? tym razem to znowu ja, spoko, ja też Cię lubię... wypełnia mnie heterycka love... a ja po prostu sobie śpiewam świetlickiego, że jutro... jutro wyzwoli nas armia radziecka od niemców... niemców uwielbiam od dziecka... i brejkam wszystkie rule :) Świetlicki jest dobry w ryj http://www.youtube.com/watch?v=4EF4-sqtD7c mam nadzieję, że za tego linka nie skasują topu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha 'brejkam wszystkie rule' mnie rozwalilo :D chyba se wpiertole w stopkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie rock, tudzież metal. :D hh, rap? Wy wszyscy z Jeżyc tak macie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Dżapa wypiertolił mnie z kapci :D:D:D ja nie jestem z Jeżyc :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anywho, ale zaraz... jeżyce to pedzia. Kaliber to klasyka polskiego hh. To tak samo jak choćby Death, Immortal, czy Satyricon dla metalu. Takie rzeczy po prostu się zna. A ja nawet je lubię... zdradliwa wena, raz jest, raz jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona, Ty nie, ale fetyszysta i mój chłop owszem. :D Michał, widzę hardmjusik lubisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×