Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

oj biedronka, ja tam wiem, że nie masz na imię Ewa. Chyba, że mnie robisz... jak chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah, dzięki Wam przynajmniej idę spać z bananem na ryju! :D o Amy jeszcze nieraz będziesz śnił, zrób wyjątek i wyśnij mnie! :P i wiem, że wiesz, że jestem kobietą, do tego atrakcyjną! :) żegnajcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ewa, ale co ja poradze, ze cale zycie mowia na mnie ewka? 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic... nic naprawdę nic nie pomoże jeśli ty nie pomożesz święty boże, jak to śpiewał wcześniej wspomniany przeze mnie marcin świetlicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zayebiscie wiedziec, ze caly czas pisaliscie sobie jeszcze na temacie fetysza :) a ja se kurfa od godziny stąd nie wychodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona, a to jest czerstwe. Kiedyś byłem w jury na slamie poetyckim w śp. le madame a tam koleś wyjebał z bursztynkiem, od tego czasu to mój faworyt :) całe le ma śpiewało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zróbmy petycję przeciw kasacji, ja jestem przeciw! Zawsze was moderatorki szanowałem... proszę, raz pouprawiajmy kumoterstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie lubie takiej ciężkiej muzy :O wybaczcie chłopaky :P zostawie was chyba samych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka, bo Ty jesteś lekka i zwiewna, a zimą to Cię nie ma ;) My mamy testosteron, słuchamy m.in Danziga, Children of Bodom, Moonspella i Sepultury... takie geny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekka i zwiewna haha :D i jeszcze sprytna i wybitna, zapomniales dodac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×