Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

fetyszysta je jestem warszawiak:D a ty mi z legią kurczakiem wyjeżdzasz:D chciałem w poznaniu iśc z kobietą na lecha ale bałem się że kibice instynktownie wyczują wioske warszawa(konkretnie to pod warszawa:D i jesli już to polonia🖐️ ) hahah legia kurczak :D to uwielbiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie, jestem dziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiwna hahaha wspaniale :O:P:O:P:O fajna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no polonia to intelektualny klub, przynajmniej kiedyś :P a jeżeli chodzi o legię, to jak mieszkałem w wawie, mieszkałem blisko łazienkowskiej i miałem układy :) Jak Legia jedzie do Poznania nie widać mnie na trasie autobusów eLki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa idźcie w cholere z waszymi meczami 😭 to już lepiej pójde sobie poczytac staraczki :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj, mieszkam w Poznaniu, ale cały czas we mnie tkwi GieKSa :) no i ostatnio KSG, chłopaki mają układ :) w 2giej(teoretycznie pierwszej) lidze na GKS chodzi 8.000 a na KSG 18000... to jest dopiero ;) Ale trzeba przyznać, oprawa na Lechu jest zajebista... biedronka, teraz jest moda na sport, na bycie aktywnym... widzisz jacy jesteśmy aktywnie zorientowani? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałem takiego na żywo, na małym koncercie gdzie był i rock i hh...koleś do wszystkiego tańczył na środku właśnie tak..japierdole ale ludzie mieli z niego śmiech..wszyscy filmowali. koleś był na jakiś tabsach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala go widziec na zywo 😭 poprosilabym go o reke i zeby mnie nauczyl tej choreografii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fetyszysta w poznaniu gdzie nie byłem długo(ok rok) widziałem więcej reklam meczów, sklepików fan klubu itp niż w wawie legii i polonii razem wziętych przez całe zycie🖐️ nic dziwnego że na lecha tyle ludzi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to wy dalej, ja odpadam, dobranoc cześć i czołem, pytacię skąd się wziąłem... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja, to fakt, na lecha jak nie było rozbudowy chodziło 28 000 a i tak połowa miasta siedziała w knajpach i oglądała mecze, bo nie udało się wejść na stadion :) branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła do piachu w koncu
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×