Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

kurfa ze średniowieczem, to więcej wspólnego ma Twój styl pisma, graniczący z analfabetyzmem. jak chcesz zgrywać ynteligentnego to przynajmniej nie rób błędów w każdej wypowiedzi, i nie piertol farmazonów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co takie spięcia nie rozumiem czemu jesteście wiecznie nastawieni negatywnie do każdego ? :) co ? skąd to się bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupota i tylko głupota zeby się wypowiadać na jakiś temat trzeba mieć troche wiedzy o nim widze ze niemacie zadnego pojecia o dysleksji i niewiecie nawet na czym polega jak marzna z wami prowadzic jakas konwersacje na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wybaczcie, opuszczam was, gdyz nie jestem na tyle mondra co powaznie chory czarny nick, a w dodatku przemawia przeze mnie niewiedza und zacofanie :classic_cool: hahaha ja pierdole skądżeś ty to wzial? :D przemawiac przez kogos to moze zazdrosc na przyklad, tłuku bez szkoły :classic_cool:🖐️ aha i zapomnialam dodac, ze jestem ŚREDNIOWIECZNA hahahah :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś, przeczytaj wypowiedzi swoje und poważnego, a potem sam sobie odpowiedz 🖐️ biedra, dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anywho i widzisz jesteś przykładem tego że odbierasz wszystko negatywnie i w dodatku masz wrażenie że jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesco, ale adam z kropką powiedział ostatnio, że jestem piękna :( kłamał? 😭 a Ty co? kreche wciągasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahhaa kurfa! ahhahahahahahaha jestem przykładem że odbieram coś negatywnie?! hahahahahaahha, czy Ty widzisz co Ty w ogóle wypisujesz?! co ma pesymizm do oburzenia Twoim poziomem intelektualnym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powazny czarny nikusiu, powiedz cos jeszcze ciekawego na moj temat to se jeszcze wpiertole w stope :classic_cool: tesco, nie zartuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jesteś i co a to co ma anyhoo czy jak ma tam ten podszyw to chciał być chciała być śmieszny śmieszna ale czy tak jest :( to indywidualna ocena każdego według mnie to ociera się o .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam. jakiś Ty tajemniczy :classic_cool::O teskacz, weź przestań :O jak można w ogóle? :O ja nawet tego na oczy nie widziałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powazny czarny nicku, nie postarałeś się :O🖐️ tesko, już Cię nie lubię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurfa od kiedy można być przykładem na to jakim się jest? 🖐️ Ty i poważny... macie 15 lat, czy opóźnieni umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×