Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

Gość tłumacza
😭 z wolskiego na polski😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aster, nie idź jeszcze :( ja tutaj ciągle jestem, ino próbuję rozkminic o co chodzi tej pomarańczy nad Tobą 😭:O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem co wy do
mnie rozmawiacie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, głupota :O:classic_cool: ja też do północy i idę spac :) ta pomarańcza to pewnie Michau :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie michau
tylko koles który pojawił sie na ostatniej stronie renaty :classic_cool: spr und potw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka ty wszędzie
widzisz michaua hahah zakochałaś się czy jak?🖐️ ps.też nie rozumiem tego posta o tym razem to znowu ja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki koles z ostatniej
strony renaty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja bede wam pisał
jak mnie tu nie ma kiedys wam opowiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się stara
mnie ośmieszyć😠 z tym zakochaniem itp... ale trudno bo i tak mnie tu nie ma🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry Michauku, ale już wystarczająco nadszarpnąłeś mego zaufania :) ja również przenigdy nie pisałam tutaj na pomarańczowo ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wela ale przecież to oczywiste że pisze na pomarańczowo czasem ale chyba moje posty widać od razu i na pewno to nie są te durne pojazdy na mnie no ludzie🖐️ ani teksty o zakochaniu:O nie mam pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa? a to dziwne.. ostatnio mówiłeś coś zupełnie innego :) że nie napisałeś na kafe ANI JEDNEGO posta na pomarańczowo :) ściema jak chooj 🖐️ a tak w ogóle to żegnałeś się jakieś 10 razy. i to tak definitywnie :) żenua 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik pilnuj sie
Desznik - jesteś i pozostaniesz zablokowany.Do odwolania. Za co? Sam najlepiej wiesz,ale skoro udajesz głupka to Ci porzypomne: Łamanie regulaminu/ujawnianie danych osobowych/ podszywanie sie pod innych uzytkowników zastraszanie uzytkowników Teraz doszły jeszcze groźby,także pod adresem moderatorów. Straszysz nas mediami ? Wybacz,ale więcej nie dyskutuję z Toba. Jak Ci sie nie podoba,napisz do Administratora kafeteria.pl Od dziś,wszystkie Twoje posty będą sprawdzane z IP.Jesli okaze sie,ze lamiesz regulamin dalej wystapię z wnioskiem o zablokowanie Ci dostepu z poziomu operatora serwera. Takze wszystkie Twoje posty/dotychczasowe/zakwalifikowane jako zastraszanie i groźby zostana skasowane. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O do mojego ostatniego pożegnania gdy skasowałem stopkę nie pisałem nic na pomarańczowo:| biedra czytaj ze zrozumieniem😭 póżniej pisałem i się z tym nie kryłem no lol no w sumie racja z tą zenuą bo miałem iść definitywnie 30 raz ale..pochwalę się że wchodzę coraz mniej i przez dwa dni nawet jednego posta nie napisałem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anywho zostałaś moją jedyną już fanką więc zapraszam do stworzenia tu kółeczka wzajemnej adoracji... jutro a raczej dziś zapowiada się wybitnie chooojowy dzień chciałem komuś sie wyżalić ale nikt mnie już nie lubi o mamo[beksa[ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowo fanka użyte zostało celowo ale jak ktoś nie wyczuł to nie moja wina🖐️ otóż anywho mam problem bo zostało mi pół piwa i zero fajek a chciałem się narombać z żalu po tym jak wszyscy na kafe mnie sreślili i nie lubią już/nadal😭 a tak bardzo chciałem być gwiazdom kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężka sprawa, ale mnie też nikt nie lubi, a miałam podobne ambicje co Ty, więc wiem co czujesz :( mam cztery leszki w puszce, i zero chęci na nie, bo ostatnio nawet alkohol mi nie pomaga, szczególnie w tak trudnej do przecierpienia kwestii 😭 wpadnij to Ci je odstąpię a fajek nie mam, dym wypełniający moje płuca mnie nie kręci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to że pozostawiłem po sobie taki niesmak że teraz każdy niemiły pomarańczowy post przez pewne osoby będzie odbierany jako mój :O mimo że na pomarańczu nigdy nikogo nie wyzywałem itp itd a widze to choćby dzisiaj po postach jakiś lewych odpowiedzi typu "spadaj michau" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ciągle wmawiają, iż pisałam na pomarańczy, Ty chyba też nasunąłeś taką tezę 🖐️ a na kafeterii pomarańczą pisałam tylko raz, zanim zaczerniłam nick! 😭 co my teraz zrobimy, hm? kafeteryjna śmietanka nas nie cierpi, jacyś nienawistnicy się pod nas podszywają, zostałeś mi tylko Ty, a na kafe uciekłam przed samotnością i odrzuceniem, z którymi jak widać przyszło mi się mierzyć i tutaj... potnem siem chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×