Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

no w sumie, bo z Ciebie to taki cham jest 🖐️ ale ja wszystkich równo traktuję :classic_cool: właśnie! kto to do chooja jest ten desznik?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cham? no wiesz co...:O chyba sam cie wykreśle z listy fanek... desznik nie wiem ale koleś a coś nie tego z deklem bo straszy ludzi podaniem do sądu itp na moje oko jakiś dzieciak który dobrze się bawi robiąc zamęt i rozwalając topiki. uwziął sie na cała noc na kafe i ludzi tam piszących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiesz, że mam powody by Cię chamem nazwać! :O zresztą chyba sam zdajesz sobie sprawę, iż chamem jesteś! to nic złego przecie, ze mnie też chamidło :classic_cool: ale nie większe niż gfjastorstfo kafe, a i tak się czepiają chooje. wnioskuję, że z desznika zyeb i tyle w temacie 🖐️ a Ty to w ogóle nie pracujesz, bo pojęcia nie mam kiedy śpisz?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje ale mam mobilny net
a nie spie prawie wcale:O ale co jest we mnie chamskiego hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeś mi chamskie rzeczy mówił, ot co 🖐️ pomarańcza? nie wiem nawet czy to Ty! :o i tak już spać idę, bo zmęczona jestem cholernie, mam ochotę na erotyka, osz no czemu kobiety owych nie miewają?! przynajmniej ja nie... 😭 a Ty śnij o swojej ejmi li :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic chamskiego ci nie pisałem
co np?:P oj mają, mają... nie przypominaj mi o amy lee ona kocha innego😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde nie zatrzymuj mnie :D foregzampel każdej mówisz że piękna i seksowna, a potem odtrącasz bez pardonu, mówiąc iż to pic na wodę był 😭 nie wiem co Ty w niej widzisz, tłuszcz, mroczny mejkap, włosy w kolorze smoły. oczy ma ładne, bo podobne do moich, ale zero głębi koloru w przeciwieństwie do mnie, ha :classic_cool: dobra, już się nie chwalę, i przecie Ty też masz inną, więc śnij o niej a nie o ejmi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz sie anywho
amylee jest piękna:D a ty zwyczajnie zazdrościsz jej urody i uznania w mych oczach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde dzisiejsze tin imoł płci żeńskiej będzie wyglądało za 15 lat jak ona, więc czego zazdrościć to jej nie mam, zwykła pospolita, tyle że przy kości i taka gothowata :D ale są gusta und guściki 🖐️ Twoje uznanie i tak mi niepotrzebne, bo się pewno nigdy nie zobaczymy, a z odrzuceniem na kafe się pogodziłam, nie miałam wyboru... już chciałam się pociąć załamana tym faktem, a tu ZONK, stępiłam na kościach już wszystkie żylety 😭 cóż, przynajmniej wzmocniło to znacznie moją psychikę na miejscu Twojej babki zazdrosna bym o tą godżille była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.etapetki.com.pl/galleries/znane/L/Amy_Lee/Amy_Lee_j7.JPG widzisz tą opryszczkę (z naszej perspektywy) po lewej stronie jej ust?! seksowna jak moja tzipka 🖐️ gdy jeszcze się malowałam (dopóki nie uświadomiłam sobie, że naturalnie wyglądam lepiej), zdarzało mi się zasnąć w makijażu, gdy się budziłam wyglądałam bardzo, bardzo, bardzo podobnie do niej! piękności 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie do mojej amy
??? to kiedy się spotykamy? podaj adres na priv:classic_cool: http://www.biggeststars.com/imgcontent/galleries/STAR2404/amy-lee-36903.jpeg tzytze ma słabe ale z ogólnie ideal:D co z tego że troche tłuścioszek była/jest a co to każda musi wyglądać jak patyk? ja lubię troche ciałka a poza tym przytyło jej się chyba jak zaciążyła ale moge się mylić a z resztą i tak ją ❤️ :S :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nowa cała noc na kafe re
została usunięta skoro nikt na śmietnik nie zgłosił bo sprawdzałem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ty sie tam pojawiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie zgłosił jak zgłosił
und

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda bo sprawdzałem
z ciekawości czy desznik już dał do kasacji topik i nie było na śmietniku takiego wpisu🖐️ jedynie do mojego topa i do topiku sedesa z linkami do egzekucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik padł bo paletz zaczal
siac zadyme :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj topik tez niech usuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był i sie nie kłóć bo ja tez
sprawdzałam a w doopie ma tą całą kafeterie odchodze [god baj und gud lak])))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno kolor ścian
jej sie nie podobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w takim razie jestem
ślepy:O aster nie pozostaje ci nic innego jak zmienić nicka/forum wtedy może jest cień szansy że desznik sie odczepi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jest za tym zeby usuneli
topik michaua reka w gore 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaznie tzytzata obserwatorka
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa zawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie trzymać tak ręce w
górze długo:P admini mają to w tyłku aster on ci będzie robił na złość, tylko czeka na jakiś temat twój lub pśp żeby siać zamęt a później dać do skasowania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj deszniczka on na pewno
skopiowal na dysken :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrywam się bo mnie tu nie ma
to raz a dwa że zaraz mnie zaczną antyfani ganic że co ja tu robie ,żebym spierdalał itp itd ps.skąd wiecie że ktoś zapisuje topik na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michau jaki ty gupi hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaznie tzytzata obserwatorka
zmiana stopki na optymistyczna :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×