Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

No witam Cucarach!!! :D miło Cię widzieć. Nie martw się jak widzisz ja też się spasłam, a teraz się odpasiemy i będzie git :D z tego co widzę to mamy prawie tyle samo do zrzucenia. :( Brzydula wiesz ja dużo biegam ale nie wiem czy bym dała radę jeździć godzinę z tyłkiem nad siodełkiem. Musisz mieć niezłe uda :P Spróbuję tego dziś wieczorem, zobaczymy. Witam nową koleżankę. Dieta jest domowej roboty :) czyli opracowana przeze mnie i przez cucarach na podstawie własnych doświadczeń. Myślę że jak się ją zastosuje to można dużo schudnąć i w dość zdrowy i racjonalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!:) Ja się przyłączam do Was od jutra, gdyż jestem jeszcze u chłopaka a jutro wracam do domu:) Przyjmiecie mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gos89 jasne ze przyjmiemy, zapraszam do wpisania sie do tabelki (jest na 1 stronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta według mnie jest rozsądna i myślę, że wszystkie osiągniemy swoje cele. Jedynie mogę mieć problem z ćwiczeniami bo mam ograniczone możliwości- zerwana torebka przy stawie skokowym. Ale coś wymyślę ;] Dzisiaj już po 19 nie będę nic jeść, ale niestety limit kaloryczny "lekko" przekroczyłam... A wszystko przez zamiłowanie do kawy(3 w 1) j napoi energetycznych;/ Śniadanie: omlet Obiad: kotlety z cieciorki + kromka białego chleba. Podwieczorek: pół papryki Kolacja( jeszcze nie zjedzona): smażony mintaj. A do tego niestety: 2 kawy, 1 tigera i 1 burna;/ A jak wam idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochalam sie w spinningu:)Mozna powiedziec,ze nawet uzaleznilam od niego.Daje takiego powera.po calym dniu ide skonana na cwiczenia a wracam poznym wieczorem i moge gory przenosic:) Poczatek jest trudny.Wiadomo jak ze wszystkim.Podczas pierwszego treningu klelam w duchu a na prowadzaca patrzylam jak na jakas kosmitke:PZakwasy mialam ze 3dni ale cos mnie pchnela drugi raz i tak juz 9miesiecy:) Cosmopola chcesz sprobowac na rowerze stacjonarnym?Lepszy bylby spinningowy-trzeba dobrze wyciagnac pozycje.Pupa daleko do tylu i nisko w poziomie.Nie na kolanach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! To mój piewrwszy post na tym forum wię nie wiem jak pisać, ale powiem ogólnie, że mam nadzieje, że w wspołnymi siłami uda nam się schudnąc te pare kilo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadłam musli z mlekiem sojowym, potem rosół z razowym makaronem, szkl. soku grejfrutowego, i kilka kaw ze słodzikiem ;) chyba sobie własnie kawusie zapodam :D Czyli zaczynamy od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc:) Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........60,2kg........ .......52kg........8,2kg cucarach......175..........65kk ..........65kg ................55kg ....10kg seesi............160.........56kg............56kg....... .........50kg.... 6 kg Goś89............165.........66kg.............66kg................54kg.....12kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia- katarzyna
Hej dziewczyny mogę sie przyłaczyc... jestm mloda mam 17 lat ale w lutym juz 18 wiec chciałbym wejsc w ta dorosłosc z NOWA JA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas się dużo zrobiło ;] Witajcie wszystkie. Brzydulo- Czy od spinningu uda nie robią się zbyt umięśnione i duże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Kochane uciekam się pakować, jutro do Was zajrzę:) już nie mogę się doczekać efektów 24 grudnia:) a co powiedzie na pomysł, żeby każda 24 grudnia wysłała każdej tutaj zapisane w tabeli swoje zdjęcia z PRZED i PO? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kamia :D:D:D:D miło cie widzieć :D jasne ze schudniemy, kasia jasne ze mozesz sie przyłączyć zaraszam do wpisani sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja też jestem niepełnoletnia. Mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza ? Goś, świetny pomysł ! Mam nawet obecne zdjęcia, które mają mnie motywować, ale aż się boje na nie patrzeć ! Zwłaszcza na uda...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! :D super że nas już tyle seesi to może spróbuj zamienić cukier na słodzik? Brzydula nie wiedziałam że to jakaś róznic a z tymi rowerami. Jak mam pupę w poziomie mieć? Teraz kiedy nas tu tyle to na pewno nam się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seesi ja nie zauwazylam zadnych zmian:)rozciagamy sie na koniec czasami chodze na streching Przychodzi na treningi taka babeczka.Ona jezdzi duzo na rowerze-robia sobie takie trasy weekendowe po 50-80km U niej widac przerost łydek.Ma szersze łydy od bioder:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola, pije gotową mieszankę, ale pomyślę. Chociaż czy czasem słodzik nie jest szkodliwy ? Brzydula, łydki to też mój problem ;]. A ćwiczy któraś z was na orbitreku albo steperze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goś89 to do zobaczenia. Myślę że pomysł ze zdięciami jest bardzo dobry :) mi to nie przeszkadza w kazdym razie. Dziewczynki nie sądzę żeby wiek miał tu jakieś znaczenie poza takim że te po 30 mają gorszą przemianę materii :D Brzudula zainspirowałaś mnie tym speeningiem :) Cucarach no i co? Fajnie że znów jest nas tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem słodzik z aspartamem jest bardzo szkodliwy. Ja używam tego na bazie cyklamenu i sacharyny. Niestety wszystkie produkty light mają aspartam :( w tym napoje gazowane light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola powiem Ci,ze ja od czasow szkoly wogole nie cwiczylam:P Czasami basen ale nie regularnie:)Wazne,zeby sobie wybrac trening,ktory bedzie sprawial nam przyjemnosc a nie konieczny przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia- katarzyna
zapomianiałam o danych 170 cm 77 kg 77kg 65kg 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....wzrost.......waga startowa......waga obecna.......cel 24 grudnia......do zrzucenia Kamila1101...............171.....................76.....................70...............grudzień.................8kilo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........60,2kg........ .......52kg........8,2kg cucarach......175..........65kk ..........65kg ................55kg ....10kg seesi............160.........56kg............56kg....... .........50kg.... 6 kg Goś89............165.........66kg.............66kg...... ..........54kg.....12kg kamila1101....171.........76kg..............70kg...............62kg......8kg kasia-katarzyna..170.....77kg..............77kg................65kg....12kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia czy o to ci chodziło? Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........60,2kg........ .......52kg........8,2kg cucarach......175..........65kk ..........65kg ................55kg ....10kg seesi............160.........56kg............56kg....... .........50kg.... 6 kg Goś89............165.........66kg.............66kg...... ..........54kg.....12kg kasia.......170cm.........77kg............77kg...........65kg.........11kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Brzydula! Obejrzałam filmik. Dam znać jak mi poszło, :D swoją drogą to będzie sprawdzian dla mojej kondycji :D a teraz idę małucha nakarmić i połorzyć spać. Wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×