Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

cucarach, moje gratulacje:) ja do swojego jadłospisu dopiszę, 2 ogórki konserwowe i jabłko. Okres mógłby mi się codziennie kończyć, bo jeść mi się w ogóle nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie;] Zdrowe są i na pewno mniej kaloryczne niż mięsne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Widzę że świetnie wam idzie :) mi też jak na razie :) ale mam w domu zepsute łacze i nie mogłam wejść na net może już dzisiaj naprawią. Tymczasem muszę pisać z pracy. Jak doptąd nie zjadłam ani jednego słodycza to sukces jak dla mnie. A co do ważenia do proponuję raz w tygodniu może w niedzielę tak jak zaczełyśmy? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja na śniadanie zjadłam biały serek z bananem i wypiłam kawę ze słodzikiem:). Sądzę, ze ten pomysł z ważeniem jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam tez 160 cm po wypadku samochodowym i 4 miasiacach lezenia w łozku przytylam ze 56-57 kg do 64 masakra od dzis sie przylaczam i zaczynamy REAKTYWACJE ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cosmopola widze,ze pedalowalas:P Niestety poczatki sa trudne-jak we wszystkim.Ja pierwszym razem dalam rade 10min a juz po 3 miesiacach treningu-2,5godziny bez przezwy na maratonie spinningowym.Niestety zabraklo mi 30min do ukonczenia Ja mam sale fitness prawie pod domem.Od 16nastej do 21wszej co godzine sa inne zajecia wiec kazdy moze sobie cos wybrac z najrozniejszych aerobow:) Lece pospinningowac:) Zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chudzinki moje :D ja proponuje ważenie w piątki dziś zjadłam: sniadanie: pol bulki pełnoziarnistej z almette i ogorkiem II sniadanie kilka mini leibnitz obiad: 2 łyzki kus-kus, 2 kotleciki sojowe, surowka z salaty, ogorka swierzego z kefirem no i to bedzie na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ładnie ;]. Ważycie się na czczo, czy w środku dnia xD ? Paolka888 - Współczuje wypadku... Cieszymy się, że dołączyłaś do nas. Ja dzisiaj interesująco: Obiad- makaron z przyprawami Podwieczorek - pączek wiedeński ( nie mam wyrzutów sumienia, własnoręcznie pieczony ) Kolacja- omlet + papryka. Z ćwiczeń to było pół godziny czegoś "dziwnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolka, a możesz normalnie ćwiczyć po tym wypadku ? To było coś poważnego ? Może powinnaś na początek delikatnie walczyć z kilogramami ? Co do mojej wagi,to ja nie jestem zadowolona, ale nie widzę też w niej wielkiego problemu . Gorzej jest z ogólną jędrnością. Niestety przerwałam zawodową grę i od paru lat nic nie ćwiczę (po kontuzji), więc nie jest fajnie.A przedtem miałam 14h tygodniowo sportu + 4h wfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A W CO GRAŁAS ? NO JA JESZCZE NIE JESTEM W FORMIE NIESTETY LEKKIE SPACERY + NA PODŁODZE JAKIES WYGIBASY NOGAMI BRZUSZKI ODPADAJA MIALAM POŁAMANE ZATOKI TERAZ ZAMIAST KOSCI W CZOLE MAM TYTANOWE PŁYTKI :(( A DOPIERO MIESIAC PO OPERACJI MINAŁ ALE TO SIEDZENIA W DOMU MNIE DO SZALU DOPRAOWADZA BO TYJE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESLI CHODZI O JEDRNOSC TO POLECAM OSCISKIWANIE SIE PO KAPIELI TO ZNACZY BARDZO MOCNY MASAZ I KREMY KREMY KREMY OGOLNIE CODZIENNIE 2 RAZY WMASOWYWANIE KREMIKOW I DŁUGI MASAZ DO TEGO NAPRZEMIENNE KAPIELE W TAMTYM ROKU MI BARDZO POMAGAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! widzę, że idzie wam świetnie ja dzisiaj niestey troche sobie odpousciłam ale za to ćwiczyłam;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Naprawili mi internet :D więc siędzę sobie z kawusią :P i buszuję po sieci. W domu mam sajgon niedość że remont to jeszcze mały zakatarzony i marudny i martwię się żeby tylko na katarze się skończyło. Ostatnio stwierdziłąm że mam w domu złodzieja! Ktoś niechybnie i sukcesywnie mi podpierdala czas :D Brzydula ćwiczyłam :D ciężko było ale jeśli efekty są takie jak mówisz to warto. Tylko że trochę się nudziłam, na pewno inaczej jest w klubie ze wszystkimi a inaczej samemu w domu. Cucarach mi wszystko jedno kiedy będziemy się ważyć tylko niech to będzie jeden dzień, a wczorajszym obiadkiem magłaś się podzielić :) uwielbiam kus kus i kotlety sojowe. seesi ja się ważę na czczo. A co do jędrności to ja uzyskałam zdumiewające efekty biegając+masaż rękawicą sizalową pod prysznicem+vichy na celulit+piłam ok 1,5 l wody dziennie możecie wierzyć lub nie ale pozbyłam się całkowicie celulitu ... ach ale to było i minęło :( teraz przez zły tryb życia znów mam celulit i czuję się źle we własnej skórze :( a seesi nie wiedziałąm że mamy zawodową sportsmenkę w naszych szeregach :D super! Paolka to straszne co musiałaś przeżyć! Ty byłaś kierowcą? Ja myślę żebyś na razie na spacerach poprzestała. Jeśli masz dużo czasu to jak się wybierzesz na godzinę rano i godzinę pod wieczór to naprawdę będzie dużo i zaczniesz dostrzegać efekty. Trzymam kciuki. Kamila nie martw się że sobie pofolgowałaś ważne żeby się nie poddać z kilku przekąsek jeszcze nikt nie przytył. Tyje się wtedy gdy ktoś się załamie i pochłania wszystko jak leci przez dłuższy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz muszę jeszcze przygotować obiad na popołudnie, posprzątać i przygotować się do wyjścia, ale najpierw :) śniadanko: czyli tradycyjnie musli :D Potem jabłko, a na obiad dziś rolada z pure z kalafiora i oby na tym się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila1101 - Nie przejmuj się, będzie dobrze;] Cosmopola- świetnie, że masz już internet Twojemu synkowi życzę zdrowia, sama niedawno byłam chora. Taka pogoda ;/ Co do twego pomysłu na cellulit spróbuje, poza bieganiem xD Dzisiaj zamówiłam sobie stepper ( to mogę ćwiczyć ) i mam nadzieje, że efekty też fajne będą ;] Chciałam orbitreka, ale nie mam gdzie go wstawić niestety. A na siłowni właśnie na nim się najlepiej mi ćwiczyło. Hmm, Cosmopola wytrzymujesz tak jeść codziennie to samo na śniadanie ? Ja bym tak nie mogła, ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Mój dzień: 40 minut spacerku ( niestety dopadł mnie deszcz) Na razie zjadłam: zupę jarzynową( bez mięsa) Zjem jeszcze: kotlety z kaszy,i coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dzis zjadłam: sniadanie poł bulki z pasztetem i ogorkiem no i 2 ciasteczka :P obiad: kus-kus 2 kotleciki sojowe, kalafior cosmopola serdecznie zapraszam na obiad :D reszte dziewczyn tez :D kotleciki sojowe sa pychaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! A ja miałam na obiad rolade z kaszą :P pycha! ale kotlety sojowe są lepsze :) seesi ja uwielbiam musli cały dzień czekam na następny poranek żeby znów zjeść musli :) biorąc pod uwagę dietę to śniadanie jest najsmaczniejsze. Ja nie znoszę jedzenia warzyw, chleba, mięsa, a nabiału nie mogę. W związku z tym niewiele zdrowych i dietetycznych żeczy do jedzenia mi zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, Cosmopolo. xD Wiem, że śniadanie jest bardzo istotne, niestety jadam je tylko w weekendy. Niestety nie umiem jeść ich przed wyjściem gdzieś. I tak już wstaje o 6;/ Gdybym jadła musiałabym wstawać godzinę prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja dzisiaj spokojnie i twardo walcze ;p sniadanko 2 kanapeczki z pasta rybna i pomidor okolo 1.5 litra wody lazanki ale mala ilosc , salatka grecka i 2 kanapeczki chrupkie + woda chyba nie tak zle co ?? i znowu woda wiem wiem dół czyni swoje u mnie tak było lezakowanie + doł = masakra ale to prawda masaz czyni cuda i woda dziewczyny z wami jest super bo normalnie chce mi sie zyc hmm co do rzeczy z apteki to srednio wierze w specyfiki bo tam pracuje probowalam wszystko ale fakt vichy jest calkiem calkiem :) ale nie ma jak masowanko + rekawica = spadaj celulit hehh POMARZYC ZAWSZE WOLNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja już po śniadaniu. Seesi na śniadanie pt: mleko z płatkami wystarczy 10 min warto się skusić bo w ten sposób podkręcamy metabolizm. dziewczyny no to kiedy się ważymy niech się każda wypowie piątek czy niedziela. Chodzi o to żeby to było systematycznie co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Cosmopola podziwiam Cie za wytrwalosc w diecie:)Musisz byc wogole fajna i ciekawa osobka Zaopatrzylam sie na ten miesiac w karnet open na fitnesowke ale czuje,ze cos mnie dopada.Wiecej niz na godzine cwiczen dziennie i tak pewnie niu uda mi sie wybrac Wczoraj cwiczylam dla odmiany na brzuch,uda i posladki:) Dzisiaj ide na godzine brzuchowych:Pa pozniej gpodzina spinningu:) Mam nadzieje,ze do domu wroce o wlasnych silach:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×