Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pracy taka jedna

Gdzie szukac ofert pracy do CH Bonarka w Krakowie??????

Polecane posty

Gość szukajaca pracy taka jedna

mam pytanie, szukam pracy jako sprzedawca w galerii w Krakowie, wlasnie w listopadzie bedzie otwarcie Centrum Bonarka w krakowie, gdzie tysiace ludzi znajdzie zatrudnienie. Co prawda widzialam na pracuj. pl oferty do smyka auchan i peek & cloneb.... ale co z reszta????? gdzie mozna zglaszac swoja kandydature, swoje CV???? by moc pracowac w Bonarka w Krk???? jesli ktos sie orientuje prosze o pomoc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy taka jedna
witaj:) ineteresuje mnie bardziej praca w sklepie odziezowym , HM ,Reserved , ubiegalam sie do HM w galerii kraowskiej, bylam raz tam na rozmowie, ale tam w galerii krk tylko przez znajomosci.... na necie widze ty;lko peek& clopennbur i smyka czy auchen, a reszta sklepow??? gdzie skladac podania???? dojazd tam mam do bonarki, mimo iz troche daleko, ale wlasnie niedawno myslalam sobie, kurcze by mogli nowa galerie wybudowac, bo w tej krk naprawde nowych nie przyjma, a ja potrzebuje stalej pracy, ucze sie zaocznie, wynajmuje pokoj i jest ciezko. a interesuje mnie gl w odziezowym, ponoc ma byc tam hotel, o np jako recepcjonistka, studiuje w szkole 2letniej turystyke, co nie znaczy ze nie nadaje sie do sklepu odziezowego :)))) studiuje to by cos robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy taka jedna
ok napisze do Ciebie :)) dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chcialabym ae cicho sza
mnie tez interesuje tam praca sek w tym, ze wlasnie gdzie beda lub gdzie sa te oferty pracy, by ich nie przegapic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pende

Mówi wam coś EuroKadra? Pod względem możliwości zatrudnienia okres jest znakomity.

Jeśli zależy wam na pracy, to coś znajdziecie - tak to wygląda w każdej branży.

A jak będzie dalej? Mamy moment na zmienianie miejsca zatrudnienia - korzystajcie z tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×