Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakdostacsiedopoczty

można jakoś wejść na poczte wp?kto mi złamie hasło-

Polecane posty

Gość jakdostacsiedopoczty

TAK PYTAM...JEST TO MOZLIWE? mój facet były jest informatykiem i zmieniłam hasło na poczcie ale mam wrażenie ze ktos tam ryje...jest mozliwe ze złamał hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze morze
Nie ma takiej mozliwości. Tzn teoretycznie są, ale komu by sie chciało siedzieć i łamać jakieś hasła na poczcie, to zajmuje troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertara II
Od chooja.ci od poczty to też informatycy raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciagalas mu
?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciagalas mu
chodzi o nogawki prazy spodniach oczywiscie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam tylko fakty
ustaw sobie haslo typu bcntyeu837x to nikt go nie zlamie ale uwaga, musisz ustawic rowniez NIEMOZLIWA do odgadniecia podpowiedz do hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakdostacsiedopoczty
ok, ustawiłam hasło bcntyeu837x. myślisz że nie złamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam poczte WP
Sprawdzaj sobie date i godzinę ostatniego wejscia na twoją pocztę. Jeśli będzie to inna niż ty wchodziłas to będziesz mieć pewność, że jednak ktoś ci chodzi po poczcie. A jak bdzie to zawsze godzina i data twojego wejscia to wiesz, że tylko ty tam wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"można jakoś wejść na poczte wp?kto mi złamie hasło-" 1.prosto o ile ma program trojan czy inny keyloger w kopmuterze z którego się logujesz 2. bardzo prosto o ile jesteś nieuwazna i nie sprawdzisz czy przypadkiem jakiś komputer z którego sięl ogowałś nei ma włączonego zapamiętywania haseł np.; w bibliotece czy u kolegi/anki 3. hasło też można złamaća nie ukraść ale to trwa bardzo długo i mechanizmy ochrony serwera pocztowego powinny to wyłapać po jak ktośsieloguje xxxx razy pod rząd złym hasłem na 1 skrzynkę to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonka1987@interia.pl
tomsson1987@interia.pl kto mi złamie hasło prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobiłaś choć raz zapamiętaj hasło na tym komputerze to pewnie że wejdzie bez problemu nawet jak się wylogowywujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze mozna wejsc na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidPurkis
Przyjmę wszelkie rodzaju zlecenia informatyczne. *Hasła,Loginy *SMSy,MMSy, Billingi *Sniffery, Keyloggery(programy szpiegujące) *Usuwanie postów na forach, zdjęć, czyszczenie opini w sieci *Ustalanie tożsamości, adresu *Darmowe porady Zajmuję się informatyką przez wiele lat, mam profesjonalne podejście do swojej pracy, uczciwie trakuję każdego klienta. Kontakt MAIL dawid.purkis@gmail.com GG 57764946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzyskanie nieautoryzowanego dostępu do maila, fb lub innego konta jest bardzo proste. Wystarczy dostęp do wifi tego samego co ofiara (np. domowego, szkolnego lub w kawiarni) oraz laptop z kali linux albo smartfon ze zrootowanym androidem/cyanogenmodem i zainstalowaną aplikacją 'csploit'. Wszystko sprowadza się do włączenia na posiadanym urządzeniu opcji przechwytywania ciasteczek sesyjnych. I czyjeś konto stoi przed tobą otworem :D Polecam poczytać niebezpiecznik.pl aby być na bieżąco z IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc5656
Witam wszystko jest do wykonania nie jest to proste ale sylka0505@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferta: [hasła,loginy,nr id] [keyloggery, sniffery,trojany] [usuwanie niechcianych treści z internetu] [telefon-sms,mms,wykaz rozmów] napisz. wycenie usługę i czas jej trwania. promocje przy złożonych zamówieniach. mail: infobranza@gmail.com kontakt ekspresowy gg: 60854000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpodreglewski
Przyjmę zlecenia informatyczne. Oferuję: #Dostęp do maili/portali/kont (hasła,loginy); #Zabezpieczenia systemów, sieci, telefonów; #Instalacja programów szpiegowskich na urządzenia stacjonarne i mobline; #Szyfrowanie informacji, ukrywanie IP/lokalizacji #Programy bazodanowe, aplikacje #Ustalanie tożsamości, lokalizacji, danych Kontakt: j.podreglewski@gmail.com Napisz i spytaj o usługę. Gwarantuje dyskrecję, anonimowość oraz bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×