Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukiwacz lixusowego auta

Chce kupić luksusowe auto,ale tanio, co proponujecie?

Polecane posty

Gość gość
ja moge Ci polecic dobre miejsce do tego typu zakupu, www.autotrans.com.pl znajdziesz tam samochody uzywane, ale tez w stanie praktycznie Nowki. Atrakcyjne ceny ze względu na ich znajomość w temacie aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli za taką cenę to dobrze celujesz. Ja ostatnio kupiłem sobie Porsche Panamerę w salonie Prestige w Sopocie. Jak będziesz szukał za jakiś czas czegoś droższego to polecam. Samochód musi być sprawdzony przez profesjonalistów bo inaczej można wtopić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za ekskluzywny samochód z 2000 roku? Ma już prawie 18 lat więc zamiast luksusu będziesz miała skarbonkę bez dna. Jeśli chcesz zobaczyć jak się jeździ luksusowym samochodem możesz go wynająć np na kilka dni. Ja ostatnio miałam bmw m2 z wypożyczalni www.bexclusive.pl ponieważ właśnie nad nim się zastanawiam i chciałam troche nim pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widziałem, że ssangi się mocno wybijają cenowo na rynku. SUV'y w cenach zwykłych osobówek markach TOp. Nie wiem jak sie nimi jeździ, ale na targach bodajże z rextonem ich widziałem to przyciąga oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksusowe, ale tanio...z tym może być dość ciężko. Zależy też jakim budżetem dysponujesz. Generalnie powiem Ci tak, mi też zależało na tym, żeby samochód miał jakąś markę, nie byl bardzo zajeżdżony i można bylo go eksploatować. Jakoś komisy odpadały, no i odczekałam swoje kupiłam na licytacji komorniczej http://www.tarnow-komornik.pl/licytacje/ znajoma kupiła tak mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksusowe stare auta sprowadzane z Europy i USA kupicie w https://luxuryclassic.pl Kumpel kupił tam sobie starego Jaguara, jest świetny, w bardzo dobrym stanie, przyciąga spojrzenia. W sumie Jaguar to moje marzenie, ale mnie nie stać, prędzej kupię sobie jakiegoś Mercedesa Cabrio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×