Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
blackauri

dobry, niedrogi krem nawilżający- poradźcie!!

Polecane posty

Witam, szukam dobrego, mocno nawilżającego kremu, tak do 50 zł. Mam 29 lat, cerę normalną, lecz skłonną do przesuszania, zaczątki zmarszczek pod oczami. Dotychczas używałam linii Dax Cosmetic miód i pszenica, i bardzo ją sobie chwaliłam, ale ostatnio nie mogę dostać jej w drogeriach. Co polecacie? Może czas nie tylko na nawilżanie ale i ujędrnianie? Jak polecicie naprawdę skuteczny krem, to jestem skłonna wydać trochę więcej...Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Dermena
Hydrain 2 krem nawilżający ok 25-30zł w aptece. Stosuję i nie mam suchej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka74
Dobrym i bezpiecznym kremem bardzo dobrze nawilżajacym jest Keranorm. Można go kupić tylko w aptece, bo jest dermokosmetykiem. Kosztuje ok. 30 zł, więc nie jest to chyba zbyt wygórowana cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Velvet zwłaszcza ten na noc z oriflame.Niby 35+ ale nie jest az tak aktywny aby w Twoim wieku go nie stosowac, a na problem z suchą skórą jest super.Pamiętaj aby co innego stosowac na noc i co innego na dzień.Maseczki dermiki w takich saszetkach.Polecam Ci do suchej skóry jest taka którą zostawiasz na noc na twarzy.Bardzo skuteczna!Stosuj od czasu do czasu zamiast kremu na noc! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka używa bardzo dobrego kremu nawilżającego. Chociaż cena jego nie jest niska, to jest naprawdę dobry i starcza na długo, więc cena jest adekwatna. Jest z niego bardzo zadowolona i faktycznie ma bardzo nawilżoną skórę. Jest wykonany na bazie oliwy z oliwek-być może to jest jego największy atut. http://mydlarnia.info.pl/oliwa-z-oliwek-krem-nawilzajacy-cat-187-id-125.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal_wina_ka
Czasami warto wydać trochę więcej na krem, jeśli jest naprawdę dobrej jakości, albo poszukać czegoś w promocji. Jest sporo stron, typu www.rekomenduj.to na których można dostać darmowe produkty, w sklepach często są jakieś akcje z rozdawaniem próbek, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry krem to naturalny krem, warto przeczytać składniki. Polecam Make Me Bio Orange energy,Skóra po nim jest wspaniała i ten zapach ,Możesz kupić tutaj http://www.bio-lifestyle.pl/kremy-na-dzien-c-2_5.html, zresztą poczytaj sobie może o innych , poszukaj w sklepach z naturalnymi kremami, Ja sprawdziłam ten i jestem za , może ktoś wypowie się o innych , sama skorzystam z innych opinii . Kiedyś zaszalałam i kupiłam różany Essential Care Nawilżający krem , jest droższy ale dla mnie bajka.Można podarować na prezent , myślę ,ze każda kobieta , dziewczyna będzie zadowolona, cudownie się wchłania i pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa29
ja mam jakiś z Lidla tani za niecałe 8 zł i jest super,polecam..ma coś w nazwie Q10 jak nievea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to zawsze zalezy od sytuacji :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszałyście o Oeparolu? mają fajne i tanie kremy. Oeparol Hydrosense dobrze się u mnie sprawdza. wygładza i nawilża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałabyś mieć dwa: dobry i niedrogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kremy są bezzapachowe. to pierwszy warunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje oeparol? Niekoniecznie niedrogi krem musi od razu oznaczać, że jest zły. Nie jedna kosmetyczka Wam to powie. Składy mają bardzo podobne, ale w przypadku większej firmy płacimy za samą markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloooo tez szukam takiego asapowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Dla mnie dobry jest ten krem z Bielendy- sama natura, idealny dla wegan w skłądzie owies, pszenica i mleczko kokosowe, slicznie pachnie, nie uczula, super nawilza. Ten krem z serii Vegan Muesli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielenda dobra marka, mam od nich krem ale ten nawilżająco- kojący z Eco Nature ze śliwką kakadu, jaśminem i mango. Dla mnie on jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten piankowy krem borówkowy z Bielendy z serii Blueberry c-tox. Nawilżająco- rozświetlający krem na dzień i na noc, znakomity jest. Zapach cudny,. Forma pianki, wegański polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×