Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZaxMachine Kurenai Gaara-Gaara

sposoby na spuchniete z placzu galy...

Polecane posty

troche sie dzis podlamalam i musialam dac upust emocjom.Ryczalam jak debil z piec godzin,a teraz oczu mi nie widac.Co wiecej ide jutro rano do pracy i zazwyczaj po takich akcjach po nocce mam jeszcze bardziej spuchniete i wygladam jak zoltek:/ Jakis oklad czy cos da z tym rade??Schettt nie lubie tak wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłóż lód do oczu
zrób sobie okłady zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba lepiej z tymi bulwami
pod oczami niz bez... sadzac po zdjeciu w stopce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaparz
dosyc mocna herbate dobrze ja schlodz i rob sobie oklady z takiej zimnej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie myslicie
ja bym na twoim miejscu juz teraz poszla do lozka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I Feel Ashamed
Wsadź łyżkę do zamrażarki,rano przykładaj do oczu.O wiele lepsze niz kostki lodu,które ciekną. Inny sposób na opuchnieta twarz,to ,,zamrozić'' folie aluminiową,okładać twarz.Super działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaparz 2 zykłe
herbaty i przyłóż je do oczu.Pomaga i okładzik rano z czegoś zimnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym wiesniackie?Nie jedna wiesniara chcialaby sie ubierac w tym sklepie co je kupilam.Wkurwia mnie krytyka taka innych ludzi.Kazdy ma swoj gust.Jakby kazdy ubieral sie w tym samym stylu to same szare myszy chodzilyby po ulicy.Jakbym miala wszystkim mowic co mi sie w nich nie podoba to by mi zycia zabraklo na te rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzifrog
black and gold, ale ty pusta jesteś:O myslisz, że jak masz ciuchy z drogiego sklepu to jesteś w jakikolwiek sposób lepsza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzifrog
wnosze po tym: Nie jedna wiesniara chcialaby sie ubierac w tym sklepie co je kupilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuweyfueyfsjdgfjkygfdrg
Black and gold a czemu to dzisiaj tak plakalas? :( Ja wlasnie tez placze, ale gdzies od godzinki dopiero... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja wam powiem o was.Same jestescie puste te co sie mnie czepiaja o glupie okulary.Sklep to River Island(dla ciekawskiej brzyduli).Nie uwazam,ze sie czuje lepsza.Kupilam,bo mi sie podobaja bardzo i dlatego je nosze.Zawisc ludzka na kafeterii przekracza wszelkie granice.Wrecz was to fascynuje,bo nie macie bidne co ze swoim zyciem robic tylko przesiadujecie tutaj dzien w dzien.Ja na kafeterii jestem od dawna(co prawda soradycznie ale) widze co tu sie dzieje.To jest jakas paranoja.Same zawziete,wredne,niektore nawet chore psychiczne glupie babska,ktore zazwyczaj wklejaja nie swoje zdjecia na stopkach.Tu wszedzie trzeba kreowac swoj wizerunek tak,zeby tylko ktos na Ciebie nie naskoczyl,a ja pragne byc soba i mam w dupie wszystkich,ktorzy woleliby,zebym pisala innaczej,miala inne poglady na zycie,i wszystkich tych co krytykuja MOJE ROZOWE OKULARY.Moze powklejacie wszystkie(zlosliwe pomarancze niech sie zaczernia madrale)i poogladamy sobie wszyscy wasze zdjecia i bedziemy sie nawzajem krytykowac i wytykac sobie wiesniackie czesci garderoby albo gadzety.To wy co sie wypowiadacie na temat moich okularow jestescie puste,bo zwracacie uwage na tak przyziemna i nie majaca nic wspolnego z charakterem ludzkim okulary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Black and gold a czemu to dzisiaj tak plakalas? Ja wlasnie tez placze, ale gdzies od godzinki dopiero... " "Krzyczenie na cos co zyje moze zabic w tym czyms ducha.Kije i kamienie moga nam polamac kosci,ale slowa moga zlamac nasze serca" To chyba najlepiej pasuje.Ogolnie o szczegolach nie chce rozmawiac,bo jak rozmawiam to tylko lzy sie na oczy cisna wiec lepiej o tym nie gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z twarzy spoko nawet
ale okulary faktycznie chooojowe no chyba że nosisz je dlatego że kosztowały 500zł🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×