Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lir554545rt

WYPISUJEMY W TYM WĄTKU RZECZY KTÓRE POWINNO SIĘ MIEĆ W SZAFIE!!!!

Polecane posty

Gość Lir554545rt

czego na pewno potrzebujesz: 1 czarne spodnie na kant - pasuja do wszystkiego 1 klasyczne granatowe dzinsy 1 klasyczny czarnt sweterek na guziki lub zawiazywany 1 marynarka - moze byc czarna a moze byc jasna np. bezowa 4-5 prostych koszulek, ktore nalozysz i pod marunarke, i pod sweterek i bez niczego, postaraj sie kupic przynajmniej jedna biala i jedna blekitna lub zielona, zalezy jakie masz, reszta wedle uznania 2 bluzki na guziki 1 spodnica za kolano klasyczna Jesli moge cos doradzic to warto zainwestowac w garnitur - czasem maja takie trzyczesciowe - marynakrka, spodnica i spodnie, koszt ok. 200-250 zlotych i nie trzeba sie martwic o dopasowywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorek z drewotni
i do tego zapalniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupota
nie mam nic z tych rzeczy w szafie za to pełno innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie do niczefgo jest garnitur niepotrzebny jak bede potrzebowala to sobie kupie ale zawsze mam dzinsy, spodniczke i biala koszule i biale skarpetki :) no i sukienke na ewentualne sluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szafie najlepiej kochanka
co do listy - dzinsow nie mam, bo nie lube, tak samo garnituru ze spodniami, bo mi w czyms takim niedobrze. kazdy dopasowuje do swojej urody i stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna ona
Dobrze jeszcze mieć klasyczną białą bluzkę koszulową.Pasuje do wielu rzeczy.Przydaje się wtedy,jak nie wiadomo co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój zestaw jest bardzo klasyczny, z tego co wypisałaś mam chyba tylko czarny sweter, bo garnituru nie noszę. Ale do spisu dodam parę rzeczy bez których nie wyobrażam sobie swojej szafy. - jeansy - raczej ciemne, niezbyt obcisłe, ale też nie za luźne, nogawki proste - bluzka - żeby była zarówno elegancka i sportowa, coś w tym stylu http://www.centersport.pl/produkt-puma-puma_striped_top,2186.html - żeby można ją było założyć i do spodni i do spódnicy - czarny top na ramiączkach - pasuje i pod bluzkę i pod sweter i sam - prosta bluzka z długim rękawem i golfem - jak wyżej, może być i sam i założony pod sweter albo na niego można wrzucić jakąś lekką bluzeczkę lub kamizelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małą czarną
koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowne skórzane spodnie
na specjalne wyjscia lub jesli chce sie zaimponowac jakiemus chlopakowi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
jeansy dopasowane do sylwetki spodnie materialowe o klasycznym kroju marynarka koszula bokserka biała i czarna mała czarna sukienka dzienna szorty spodnica olowkowa rozpinany kardigan plaszcz jesienny i zimowy buty na plaskim obcasie szpilki kozaczki pasek podkreslajacy talie dobra torebka Stawiam na powsciagliwosc w kolorach, zaszalec mozna w dodatkach (buty, bizuteria, rajstopy, makijaz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina deszczu
ja marynarek nie znosze:( zwlaszcza jak mam siedziec w nich w pracy, dlatego mam kilka rozpinanych sweterkow ktore idealnie wygladaja z koszula jak i bawelniana bokserka. a autorka dala liste ubran, kobiet ktore pracuje w urzedzie, biurze bo np. instruktorka fitnessu nie koniecznie by z tych ciuszkow czesto korzystala;) na pewno dobrze miec klasyczna biala koszule i jakies eleganckie spodnie badz spodnice na jakies specjalne okazje. no i jakies wygodne jeansy, adidaski i bluze zeby miec w czympojechac np za miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×