Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uners500

Dorosłe dzieci i pretensje męża!

Polecane posty

Gość uners500

Nasz starszy syn jest już po dwóch małżeństwach i mąż za każdym razem wypomina mu to że nie ma dziecka!!!syn sam kiedyś wyznał nam że razem ze swoją pierwszą żoną myśleli o dziecku i nawet starali się o nie!ale potem stało się tak że jego żona umarła, później się ożenił drugi raz ale małżeństwo było krótkie. Do mojego męża nie dociera jednak to co mówi syn, cały czas go krytykuje i wypomina mu brak potomstwa. Z córką jest inny problem! swoje pierwsze dziecko urodziła jak miała 19 lat! ojciec dziecka ją zostawił i mogła ona liczyć tylko na naszą pomoc, na szczęście dzięki nam udało jej się skończyć studia! ale trafiła jeszcze na jednego bydlaka za którego wyszła, był dla niej złym mężem, urodziła córke i odeszła od niego jeszcze wtedy jak była w ciąży. Teraz córka samotnie wychowuje 8 letniego synka i 5 letnią córeczke. W dodatku mąż faworyzuje starszego wnuka a przy okazji wypomina córce że zmarnowala sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo trudna ciężka sytuacja
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do kogo mąż ma pretensje
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uners500
Sytuacja jest trudna!żeby nie mówić bardzo trudna Mąż ma pretensje tak samo do mnie jak i do dzieci. Synowi wypomina że ma już prawie 30 lat i jest bezdzietny a nie dociera do niego że on nie może mieć własnych dzieci! córce wypomina że wybiera sobie złych mężczyzn a potem cierpi i ona i dzieci, pomijając to że wnuczka w przeciwieństwie do wnuka jest mu całkiem obojetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sytuacja to sytucja patol
ogiczina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiworek
Całkowicie nie rozumiem tego o czym tu piszesz? czy dzieci mieszkają z Wami? Może mąż dlateg tak się zachowuje wobec nich bo nie są samodzielne? Co do wnucząt to nie dziw się swojemu mężowi że woli wnuka, w końcu to męski potomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uners500
śpiworek, Tak! Dzieci mieszkają z nami. Problem w tym że mąż ciągle się czepia a jak przyjdzie co do czego to powie mi że to ja źle pokierowałam dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaw czas swojemu bigowi
i powiedz mężowi żeby się nie wtrącał do życia dorosłych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uners500
Mówiłam mężowi o tym wiele razy ale on i tak postępuje po swojemu!! Tłumacząc się tym że nie chce dla nikogo źle, ale z jakiej racji on obwinia mnie o niepowodzenia dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko święta przecież autorko
Ich ojciec ma troche racji.. są dorośli i powinni mieć już własne mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewaj chłopa niech sobie mówi
co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derw
Mąż ci nie pomagał że teraz ciebie obarcza wszystkim? Co mu do tego jak żyją wasz dzieci? ich życie, ich sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy broni swojego
dobra córcia, 19 lat i urodziła, facet ją zostawił, to niechby poznała dobrze faceta, a nie najpierw poszła do łózka z nim a później pretensje, trzeba było córci wytłumaczyć, że dziecko dopiero po dokładnym poznaniu faceta, drugi facet też zły, nie wiem czy to faceci źli, a może wasza córcia okazuje się tym złym człowiekiem, kiedy żaden facet z nią nie wytrzymuje. A co do syna, może widzi jaka siostra porąbana, ma dzieci i wy wychowujecie i boi się zdecydować na dziecko, coby on nie został potraktowany tak jak faceci waszej córci. Nie zawsze w każdym związku winę ponoszą faceci, są też kobiety porąbane jak wasza córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×